Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Vectra B

Неработещо автоматично вдигане на прозорците.

tisho.74 снимка tisho.74 27 юни 2019 - 08:50

Обаче се сетих друго. Бившата ми вектра беше направена така:
Натискаш бутона за нормалното заключване, заключва двойно, алармата се включва и вдига стъклата. Когато натиснеш бутона за нормалното заключване и веднага за двойното, алармата не се включва и стъклата не се вдигат, а остават където са били.
Не съм я правил аз, но съм сигурен, че магията е направена през алармата и нейните релета.
Отговори

Стаевски снимка Стаевски 27 юни 2019 - 11:59

Абе то ми се върти из главата едно рязане на изхода от модула за централното, дето е за двойното заключване, но да остане управлението само за прозорците. Демек второто натискане да не заключва двойно, а само да вдига прозорците. Но не знам каква е схемата. Не съм я заглеждал основно. Мислех, че програмирането на прозорците трябва да има и разпрограмиране.... За това питам. Пробвах пак със задържане на копчето, пак се чува цъкане от вратата, но настройката не се променя. Не става както е след разкачан акумулатор..
Отговори

ivan_pop снимка ivan_pop 27 юни 2019 - 12:16

Аз съм си монтирал аларма.Заключвам и отключвам само с алармата.При заключване никога не се вдигат стъклата.Имам бутон на дист. на алармата, като натисна този бутон се вдигат прозорците.Ако прозорците са отворени до долу,с този бутон мога да ги затворя на 1/3,1/2 или колкото искам.Тази функция работи без значение дали е включена/изключена алармата или е заключена/отключена колата.Алармата е Българска.Беше 5 години на Кадета и сега е вече 8 години на Вектрата.За да ми работи тази функция, трябва да са обучени стъклата.
Мнението беше редактирано от ivan_pop: 27 юни 2019 - 12:17
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg