Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Гуми и джанти

централния отвор

ThE_NeXt_LeveL снимка ThE_NeXt_LeveL 06 август 2008 - 18:11

колеги имам едно може би леко тъпо питане .... колко е централния отвор на корсата щото съм си харесал едни джанти, а тяхния е 62 или 63 мм .... та мисълта ми е дали ще станат или ще трябват някфи фланци ??
Отговори

O-Z снимка O-Z 07 август 2008 - 16:51

Бах се ги бъркам, но мисля че на корсата са 56.5 мм централните...ще трябват втулки за това което питаш...
Отговори

HIGHWAY снимка HIGHWAY 07 август 2008 - 16:54

Мда 56,5 са определено и не само на корсата а на повечето опели. Трябват ти втулки :dummy:
Отговори

mitaraf снимка mitaraf 07 август 2008 - 17:50

Ето едно много полезно инфо по въпроса:

http://osogovo-racin...php?topic=258.0

информация за всички марки и модели и джанти :dummy:
Отговори

espero2000 снимка espero2000 22 август 2008 - 11:35

Здравейте колеги така и така има тема дане пускам нова гледам сте написали за втулки за джантите за средния отвор ще може ли да споделите къде има защото се поразтърсих и не намерих благодаря предварително
Отговори

HIGHWAY снимка HIGHWAY 22 август 2008 - 11:55

Обикновенно се поръчват при стругар - даваш му сегашния отвор на джантата и колко трябва да стане. Добре е при изработката да обърнеш внимание на този който ги прави да остави малък ръб за да не излиза втулката. :beer:
Отговори

espero2000 снимка espero2000 22 август 2008 - 12:34

Дам това е единия начин но аз иам 2 броя пластмасови с ръб са си и сега търся още та някой ми каза в мотоексперт или дианата на околовръстното
Отговори

Winner25 снимка Winner25 02 септември 2008 - 10:27

Колеги казват че в мотоексперт има за 2лв/бр.
Отговори

anew снимка anew 02 септември 2008 - 11:25

 espero2000, на Aug 22 2008, 12:35 PM, каза:

Здравейте колеги така и така има тема дане пускам нова гледам сте написали за втулки за джантите за средния отвор ще може ли да споделите къде има защото се поразтърсих и не намерих благодаря предварително

абе мотексперт няма май да ти свършат работа!! аз търся една втулка вече 10 дена и няма, и няма..от мото Експерт - да ги питам кое им е Експерта, ми обясниха че мойте джанти са последния модел внесени от тази марка в БГ, те са вносителите, но спират вноса на тия джанти поради незнам си кви причини.. и втулка за моята джанта няма. щото освен отвора бил важен и модела на джантата! :) Бах се отказал да търся втулка щото те така цветно ми обясниха че няма да намеря... :25: но :) в едно Люлинско магазинче за джанти ми казаха, остави си прецаканта втулка ако я имаш и до 1-2 дена ще ти поръчаме!
Втулката струва 6 лв, незнам дали може да си намерите за 2 :) и във всеки по голям магазин могат да ти направят поръчка за втулката!!

Са питанката ми е друга, щом на опел отвора на джантата е 56, що втулката ми е 67,1 :newsm05_41:
Отговори

IVAN-72 снимка IVAN-72 02 септември 2008 - 21:48

 anew, на Sep 2 2008, 12:25 PM, каза:

абе мотексперт няма май да ти свършат работа!! аз търся една втулка вече 10 дена и няма, и няма..от мото Експерт - да ги питам кое им е Експерта, ми обясниха че мойте джанти са последния модел внесени от тази марка в БГ, те са вносителите, но спират вноса на тия джанти поради незнам си кви причини.. и втулка за моята джанта няма. щото освен отвора бил важен и модела на джантата! :) Бах се отказал да търся втулка щото те така цветно ми обясниха че няма да намеря... :25: но :) в едно Люлинско магазинче за джанти ми казаха, остави си прецаканта втулка ако я имаш и до 1-2 дена ще ти поръчаме!
Втулката струва 6 лв, незнам дали може да си намерите за 2 :) и във всеки по голям магазин могат да ти направят поръчка за втулката!!

Са питанката ми е друга, щом на опел отвора на джантата е 56, що втулката ми е 67,1 :newsm05_41:


Щото зависи къде я мериш-вътрешният размер естествено трябва да е 56.5 а външния е зависим от вътрешния отвор на джантата :25:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg