Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

ск.кутия

Cvetomil снимка Cvetomil 28 февруари 2013 - 22:16

Здравейте колеги днес ми < издъхна ск.кутия> преди време бях пускал тема че има едно виене което се появи преди около 2 години и беше смо на 2 и 3 скорост след това на всички а въпросното виене - шум го има смо когато е с газ отнема ли газта го няма а иначе беше започнал да вие и лагера та днес както си бях поинерция започна едно скърцане-пищене като когато е ремъка мокър след което се опитах да си включа на скорост взе и да прерупва нещо и така един два пъти и после си включи но продължаваики цвистенето а и замириса яко на феродо имам вапрос относно това дали изобщо да я правя тая кутия или да търся друга?
Отговори

InFeCTeD снимка InFeCTeD 28 февруари 2013 - 22:27

Една кутия цяла с камбана, зъбчатки и диф е около 100лв(изпадат и по 50лв). Сменява се за 3-4 часа. Ревизираш си лагерчето и измиваш кутията на мивка преди да я сложиш и няма да имаш ядове много време. Ако е хубава кутията естевственно, да няма шумове и да не хърка при включване.
Мнението беше редактирано от InFeCTeD: 28 февруари 2013 - 22:55
Отговори

Cvetomil снимка Cvetomil 28 февруари 2013 - 23:06

 InFeCTeD, на 28 февруари 2013 - 22:27, каза:

Една кутия цяла с камбана, зъбчатки и диф е около 100лв(изпадат и по 50лв). Сменява се за 3-4 часа. Ревизираш си лагерчето и измиваш кутията на мивка преди да я сложиш и няма да имаш ядове много време. Ако е хубава кутията естевственно, да няма шумове и да не хърка при включване.

Е тва се чудя дали да взимам друга или да оправям мойта ако е възможно и разумно иначе преди време един познат каза че бил си сменял кутията с такава от ц20 незнам дали е катона ц16нз но тои каза че с нея вървяла по добре
Отговори

evin_ev снимка evin_ev 28 февруари 2013 - 23:15

Колега ако ти трябва кутия аз имам същата за ц16нз ако искаш да я сменяш пиши лично ще се разберем
Отговори

Cvetomil снимка Cvetomil 28 февруари 2013 - 23:30

 evin_ev, на 28 февруари 2013 - 23:15, каза:

Колега ако ти трябва кутия аз имам същата за ц16нз ако искаш да я сменяш пиши лично ще се разберем

ок ще видя как ще процедирам с ремонта
Отговори

InFeCTeD снимка InFeCTeD 28 февруари 2013 - 23:59

Която и да е от изброените ще пасне при теб: F16, F18, F20. Вече според зависи дали искаш къса или дълга се пробира.
Отговори

ozaki снимка ozaki 01 март 2013 - 08:22

 InFeCTeD, на 28 февруари 2013 - 23:59, каза:

Която и да е от изброените ще пасне при теб: F16, F18, F20. Вече според зависи дали искаш къса или дълга се пробира.

Тези кутии не са ли с големите полуоски?
Трябва ти f13 или f15 .Аз минах от f13 към f15.Единствения недостатък,че 15-ката няма прозорче за смяна на съединителя.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg