Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

Смяна на Двигател

vesko_tv снимка vesko_tv 10 ноември 2010 - 10:48

зравейте ,в събота си смених двигателя на астрата F C16NZ 92 г .сложих същия та питането ми е дали е хубаво да сложа и неговия си компютър или мога да карам със моя.и още нещо смених и съединитела така и така бях свалил двигателя ,но сега при работа малко ми тресе двигателя .възможно ли да е от него при условие че белязах как го свалих.благодаря предварително
Отговори

ОМЕГА снимка ОМЕГА 10 ноември 2010 - 11:46

Може да си караш и с твоя комп но според мен пробвай и двата,че има най различни софтове и с ,който ти хареса повече го оставяш!
Доколкото разбирам двигателя ти тресе на място,според мен търси друга причина,не мисля,че е от съединителя!
Отговори

vesko_tv снимка vesko_tv 10 ноември 2010 - 12:01

питам за компа защото " новия " двигател е със щтампи на деу а моя на GM ,а тресенето се осеща и на по големи обороти но по малко
Отговори

niggaz_nature снимка niggaz_nature 10 ноември 2010 - 12:09

Според мен търси проблема в тампоните и захващането на самия двигател.
Отговори

Kondo снимка Kondo 10 ноември 2010 - 13:39

Виж и кабелите и свещите,регулирай си аванса при окъсени А и Б и загрял мотор на 10 градуса със стробоскоп и ако продължава тогава гледай за по-сложни неща.
Отговори

vesko_tv снимка vesko_tv 10 ноември 2010 - 15:00

кабелите са същите с който карах приди смяна и вървеше добре ,свещите са чисто нови.утре ще отида на елкон, и ще видя какво ще стане
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg