Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

Jetspark

littlerock снимка littlerock 07 декември 2006 - 21:40

Здравейте първо искам да се извиня че пускам тема.
Но искам да знам кой може да ми достави такова чудо и да го монтира живея в Стара Загора ако иска да ми пише тука или ЛС да ми остави тел.за връзка.А нямам време да идвам до София.

Да допълня става въпрос за Вектра "А" C16NZ.
Отговори

pete0709 снимка pete0709 07 декември 2006 - 22:15

Незнам дали е случайност, но от това което съм чел за JetSpark въпросното устройство не се сработва добре с този двигател, повечето колеги които са го монтирали на C16NZ не са доволни, на останалите двг май работи добре.
Ако толкова многo си се навил да слагаш JetSpark Ето ти официалната страница в която има e-mail за връзка с Jetro.
Отговори

qnis3 снимка qnis3 07 декември 2006 - 22:37

Незнам за този аванс процесор но с АЕБ ВОЛФ се разбират чудено.
Отговори

suicidal снимка suicidal 07 декември 2006 - 23:43

littlerock, на Dec 7 2006, 09:40 PM, каза:

Здравейте първо искам да се извиня че пускам тема.
Но искам да знам кой може да ми достави такова чудо и да го монтира живея в Стара Загора ако иска да ми пише тука или ЛС да ми остави тел.за връзка.А нямам време да идвам до София.

Да допълня става въпрос за Вектра "А" C16NZ.
 

1-во няма за какво да се извиняваш, и 2-ро на c16nz джетспарка си бачка супер. Пробвал съм , имам и такъв в гаража, откачих го като сложих табло с оборотомер , че нещо много му взимаше от тока. Ако ти се разхожда до Несебър мога и да ти го монтирам, ако ти хареса излиташ с 50 кинта и това е .
Отговори

death_valley снимка death_valley 08 декември 2006 - 13:56

значи извода е пак същия,с оборотомер дразни и за това си го махнал нали така!И аз съм много навит ама никой от форума не се е похвалил 4е е доволен на C16NZ!
Отговори

littlerock снимка littlerock 08 декември 2006 - 14:54

death_valley, на Dec 8 2006, 02:56 PM, каза:

значи извода е пак същия,с оборотомер дразни и за това си го махнал нали така!И аз съм много навит ама никой от форума не се е похвалил 4е е доволен на C16NZ!
 



Една молба към всички които са с този мотор (Ц16НЗ) да споделят мнение било то положително или отрицателно да знаем какво да правим да си монтираме и да се разделим с 100лева или не и да си ги спестим.
Отговори

espero2000 снимка espero2000 08 декември 2006 - 17:49

Проблема при 16нз с джетспарка идва от това че този мотор е с капачка модел Делко която е от някъква черна пластмаса и когато капачката не си е оригинална почва да се топи
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 09 декември 2006 - 20:35

espero2000, на Dec 8 2006, 05:49 PM, каза:

Проблема при 16нз с джетспарка идва от това че този мотор е с капачка модел Делко която е от някъква черна пластмаса и когато капачката не си е оригинална почва да се топи
 


Нещо не можах да ти схвана идеята. :thu: За каква капачка става въпрос ?
Отговори

Tehni4oR снимка Tehni4oR 09 декември 2006 - 23:19

littlerock, на Dec 8 2006, 02:54 PM, каза:

death_valley, на Dec 8 2006, 02:56 PM, каза:

значи извода е пак същия,с оборотомер дразни и за това си го махнал нали така!И аз съм много навит ама никой от форума не се е похвалил 4е е доволен на C16NZ!
 



Една молба към всички които са с този мотор (Ц16НЗ) да споделят мнение било то положително или отрицателно да знаем какво да правим да си монтираме и да се разделим с 100лева или не и да си ги спестим.
 



Потърси от някъде JetSpark за проба. Ако проработи на твоя двигател и си доволен от постигнатите резултати - Купувай! Но не се навивай на варианта да ти го пратят с куриер. При мен тази джаджа не проработи "изобщо" и потроших маса нерви и пари докато го върна.
Отговори

Мишо снимка Мишо 10 декември 2006 - 14:39

И моята каляска е C16NZ и при мен също НЕ сработи добре Джетспарка. До 2000 оборота всичко е ОК, но после става труп колата. Моят съвет също е НЕ СЕ НАБУТВАЙ (специално за този двигател). Бях пратил моя Джетспарк на колегата Shmortz... ако искаш му прати ЛС да ти го изпрати по куриер, за да го пробваш. Ако всичко сработи ОК при теб ще се разберем нещо за $$$, на мен така или иначе не ми трябва вече. Само си намери кой да ти го монтира.
Отговори

suicidal снимка suicidal 12 декември 2006 - 16:44

death_valley, на Dec 8 2006, 01:56 PM, каза:

значи извода е пак същия,с оборотомер дразни и за това си го махнал нали така!И аз съм много навит ама никой от форума не се е похвалил 4е е доволен на C16NZ!
 

Е как никой ??? Аз бре . Ето похвалвам се :)
Отговори

pete0709 снимка pete0709 12 декември 2006 - 17:23

suicidal, на Dec 12 2006, 04:44 PM, каза:

death_valley, на Dec 8 2006, 01:56 PM, каза:

значи извода е пак същия,с оборотомер дразни и за това си го махнал нали така!И аз съм много навит ама никой от форума не се е похвалил 4е е доволен на C16NZ!
 

Е как никой ??? Аз бре . Ето похвалвам се :)
 


Добре, като си доволен от JetSpark-a защо тогава си го махнал от колата си и искаш да го продадеш. И аз съм с TAP(аванс процесор), но не е JetSpark а е на BRC нито пък съм с C16NZ, та да имам реален поглед върху нещата, но аз съм супер доволен от работата на TAP-a и не бих го махнал.
Не приемай изказването ми като заяждане, просто нe искам колегата да се набутва.
Има нещо което пречи на нормалната работа на JetSpark при този двг., затова и повечето колеги не са доволни, ако има други доволни при C16NZ съм готов да се извиня.
Отговори

Мишо снимка Мишо 13 декември 2006 - 22:14

pete0709, на Dec 12 2006, 06:23 PM, каза:

...
ако има други доволни при C16NZ съм готов да се извиня.
 


Колегата Shmortz сподели, че освен на неговата и на още няколко c16nz-а са пробвали и резултатите са били също толкова трагични. Така, че споко - няма да ти се наложи да се извиняваш :19a:

А за колегата пуснал темата - май е най-добре да послушаш колегата pete0709 и да сложиш някакъв ТАР
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 14 декември 2006 - 01:08

Ако някой иска мога да му пратя Джетспарка да го пробва и без това не ми върши работа.

:19a:

П.П. Пробван е и на Вектра А Е16NZ което си е C16NZ ама без ламбда сонда.
Отговори

Juvigy снимка Juvigy 14 декември 2006 - 13:23

А за Ц14СЕ ще стане ли или трябва да размажа първо запалването с 10кг чук за да го монтирам - не съм навит ако е така?
Отговори

Спас Славчев снимка Спас Славчев 14 декември 2006 - 16:54

На C18NZ сложно ли се монтира и добър ли е ефекта?Изобщо какво е необходимо за поставянето му? :19a:
Отговори

suicidal снимка suicidal 15 декември 2006 - 12:31

pete0709, на Dec 12 2006, 05:23 PM, каза:

suicidal, на Dec 12 2006, 04:44 PM, каза:

death_valley, на Dec 8 2006, 01:56 PM, каза:

значи извода е пак същия,с оборотомер дразни и за това си го махнал нали така!И аз съм много навит ама никой от форума не се е похвалил 4е е доволен на C16NZ!
 

Е как никой ??? Аз бре . Ето похвалвам се :)
 


Добре, като си доволен от JetSpark-a защо тогава си го махнал от колата си и искаш да го продадеш. И аз съм с TAP(аванс процесор), но не е JetSpark а е на BRC нито пък съм с C16NZ, та да имам реален поглед върху нещата, но аз съм супер доволен от работата на TAP-a и не бих го махнал.
Не приемай изказването ми като заяждане, просто нe искам колегата да се набутва.
Има нещо което пречи на нормалната работа на JetSpark при този двг., затова и повечето колеги не са доволни, ако има други доволни при C16NZ съм готов да се извиня.
 


Защото продадох колата, сега карам астра Г с x16xel мотор и не съм си и помислил да и слагам газ. А го махнах защото като сложих табло с оборотомер, нещо не искаше да върви като хората, като откачих оборотомера и се оправи, НО беше ми по-важен оборотомера . А и брата има c16nz , затова и не го продадох с колата.
А и на колегата казах , идва, монтираме, харесва, плаща , НЕ харесва не плаща и готово.
Отговори

valen_j снимка valen_j 15 декември 2006 - 20:17

аз съшто се интересувам от джет спарк но разбрах 4е ако 6те го ползвам по добре да е 2 ра версия на която може да се правят настроиките на място с комп.и да се задават разли4ни градуси предварение на разли4ните обороти но мои познат ми каза 4е това тука My Webpage е по добро и аз съм се насо4ил към него 6тото не работи само на газ а и на бензин
Отговори

Duke_BG снимка Duke_BG 15 декември 2006 - 21:16

suicidal, на Dec 15 2006, 12:31 PM, каза:

pete0709, на Dec 12 2006, 05:23 PM, каза:

suicidal, на Dec 12 2006, 04:44 PM, каза:

death_valley, на Dec 8 2006, 01:56 PM, каза:

значи извода е пак същия,с оборотомер дразни и за това си го махнал нали така!И аз съм много навит ама никой от форума не се е похвалил 4е е доволен на C16NZ!
 

Е как никой ??? Аз бре . Ето похвалвам се :)
 


Добре, като си доволен от JetSpark-a защо тогава си го махнал от колата си и искаш да го продадеш. И аз съм с TAP(аванс процесор), но не е JetSpark а е на BRC нито пък съм с C16NZ, та да имам реален поглед върху нещата, но аз съм супер доволен от работата на TAP-a и не бих го махнал.
Не приемай изказването ми като заяждане, просто нe искам колегата да се набутва.
Има нещо което пречи на нормалната работа на JetSpark при този двг., затова и повечето колеги не са доволни, ако има други доволни при C16NZ съм готов да се извиня.
 


Защото продадох колата, сега карам астра Г с x16xel мотор и не съм си и помислил да и слагам газ. А го махнах защото като сложих табло с оборотомер, нещо не искаше да върви като хората, като откачих оборотомера и се оправи, НО беше ми по-важен оборотомера . А и брата има c16nz , затова и не го продадох с колата.
А и на колегата казах , идва, монтираме, харесва, плаща , НЕ харесва не плаща и готово.
 


мдаа аз купих колата ама в крайна сметка ми кажи да идвам ли да отнасям джета или по-добре без него :19a: :19a:
Отговори

mikell12 снимка mikell12 28 февруари 2007 - 18:49

Здравейте, колеги. Абе искам да ви попитам това устройство дали някой от вас ги е пробвал на двигатели C18NZ? Май чувам добри отзиви за него ама все пак...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg