Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

КАдет с 2 Xe мотора

peponio снимка peponio 09 юни 2005 - 19:29

баси ненормалниците :unsure: те само с един мотор могат да постигнат по-голяма мощност,защо са им 2 само за 300кс :lol:
Отговори

TurboManiak снимка TurboManiak 09 юни 2005 - 20:36

интересна 4х4 концепция :)
Отговори

Taz снимка Taz 09 юни 2005 - 23:18

Публикувано изображение


А за това какво ще кажете, ако не се я виждали вече... по телевизора разбира се :). Жалко че не можах да и намеря повече снимки.
Corsa 660 кончета - 2 турбо мотора, 2.9 сек. 0 -100 км/ч
Отговори

Cesar снимка Cesar 10 юни 2005 - 07:52

Този кадетор идва от някое "destruction derby" маи
на такова мяза :lol:
Отговори

Владо снимка Владо 10 юни 2005 - 08:24

гаранция го шпорат като изоглавени - последната снимка е куул :D

Иначе синхронизирането на 2те скоростни кутии не е толкова сложно . Резервара му е 20 литров метален бидон )))) за колко ли км стига...


ПС - Ице добра смяна на аватара ))))) хихихихииии
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 10 юни 2005 - 09:47

След тях сигурно кара 1 цистерничка и долива :lol: :unsure:
Отговори

Magelan снимка Magelan 10 юни 2005 - 13:49

Taz, на Jun 9 2005, 11:18 PM, каза:

Публикувано изображение


А за това какво ще кажете, ако не се я виждали вече... по телевизора разбира се :). Жалко че не можах да и намеря повече снимки.
Corsa 660 кончета - 2 турбо мотора, 2.9 сек. 0 -100 км/ч

Тая Корса я имам в едно списание Opel Club & Trend. Пише че е 630 к.с. и 400 метра за 11.14 с.
Има много снимки, но трябва скенер.
Отговори

Stranger снимка Stranger 10 юни 2005 - 17:19

е добре де,защо да е 300 коня тоя кадет.300 коня е като сабере6 конете на двата мотора но фактиески не е ли 150 коня само че хем на предните хем на задните гуми.Дали като е с тия 300 коня тоя кадет ще върви повече от калибра турбо да кажем.Просто немога да разбера ква раобта му върши това че е с два мотора освен, че е яко мощно 4х4...ако някой разбира схемата да раздуе нещо
Отговори

Владо снимка Владо 10 юни 2005 - 17:56

Stranger, на Jun 10 2005, 06:19 PM, каза:

е добре де,защо да е 300 коня тоя кадет.300 коня е като сабере6 конете на двата мотора но фактиески не е ли 150 коня само че хем на предните хем на задните гуми.Дали като е с тия 300 коня тоя кадет ще върви повече от калибра турбо да кажем.Просто немога да разбера ква раобта му върши това че е с два мотора освен, че е яко мощно 4х4...ако някой разбира схемата да раздуе нещо



хахахаххааа, е какво има да му се чудиш - преден мост + заден мост = една кола . 150 + 150 = 300кс събрани в една кола ;)

Със сигурност ще бие една калибра турбо...
Отговори

Stranger снимка Stranger 10 юни 2005 - 21:19

e, да де, аритметично погледнато си е 300 коня:) ама фактически тоя кадет неможе да вдигне 280+ км в час... или може.абе не6то ми е съмнителен, сигурно 6тото досега не бях виждал такова чудо на техниката...а и тоя как го е направил с две предници и как така има две "Gelenkwellen"???Това значи ли че завива и с предните и с задните колела??луди германци колкото иска6, нямат си работа хората и...
Отговори

vlad0 снимка vlad0 10 юни 2005 - 21:32

Stranger, на Jun 10 2005, 09:19 PM, каза:

e, да де, аритметично погледнато си е 300 коня:) ама фактически тоя кадет неможе да вдигне 280+ км в час... или може.абе не6то ми е съмнителен, сигурно 6тото досега не бях виждал такова чудо на техниката...а и тоя как го е направил с две предници и как така има две "Gelenkwellen"???Това значи ли че завива и с предните и с задните колела??луди германци колкото иска6, нямат си работа хората и...

я да видим дали ше ме разбереш ;)

Колите 200 коня които са 4х4, да не мислиш, че имат по 200 коня на предния мост и по 200 коня на задния ? ;)

Напротив разпределят се според производителя мощността ;), Поне аз така знам ;)

Възможно е да завива и с двте, това е супер изродия, преди няколко години гледах по DW някакво състезание на писа с лед, и гумите си бяха с шипове, но пък от друга страна и двата моста можеха да завиват ;)

Нямаше такива дрифтове ;)
Отговори

peponio снимка peponio 11 юни 2005 - 00:20

Stranger, на Jun 10 2005, 10:19 PM, каза:

e, да де, аритметично погледнато си е 300 коня:) ама фактически тоя кадет неможе да вдигне 280+ км в час... или може.абе не6то ми е съмнителен, сигурно 6тото досега не бях виждал такова чудо на техниката...а и тоя как го е направил с две предници и как така има две "Gelenkwellen"???Това значи ли че завива и с предните и с задните колела??луди германци колкото иска6, нямат си работа хората и...

gelenkwellen нали означава полуоска ;) той казва че е сложил още един преден мост отзад със полуоски и ф20 кутия :unsure: само че май никъде не казва дали завива и отзаде или не :thu:
Отговори

Владо снимка Владо 11 юни 2005 - 12:57

Stranger, на Jun 10 2005, 10:19 PM, каза:

e, да де, аритметично погледнато си е 300 коня:) ама фактически тоя кадет неможе да вдигне 280+ км в час... или може.абе не6то ми е съмнителен, сигурно 6тото досега не бях виждал такова чудо на техниката...а и тоя как го е направил с две предници и как така има две "Gelenkwellen"???Това значи ли че завива и с предните и с задните колела??луди германци колкото иска6, нямат си работа хората и...



човек , питай по-конкретно . Казваш бие , сега казваш максимална скорост... Тоя Кадет е макс олекотен като гледам , а една Калибра Турбо си е тежичка , за макс скорост е ясно , ще ще бие . Плюс това аз говоря за Сток турбо , а не за Ъпгрейдната такава. Нормалната не прави 280 със сигурност . До 200км/ч тоя Кадет ще я разтреля като спряла ;)

Има полуоски и отзад - то е ясно щото няма как иначе да стана като има скорости... Но със сигурност не завиват ! Тая система , която имат колите от Андрос Трофи е до 7-10 градуса завой . Има я серийно и на Пежо 306 - при определено натоварване завиват леко .
Отговори

Cesar снимка Cesar 12 юни 2005 - 08:11

LET's fly, на Jun 11 2005, 10:57 AM, каза:

Тая система , която имат колите от Андрос Трофи е до 7-10 градуса завой . Има я серийно и на Пежо 306 - при определено натоварване завиват леко .

Хммммм и при някои орлета също я има тази система.
Едни такива по-големички и със задно :unsure:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg