Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Внимание,КАМЕРИ в Плевен!

petio_78 снимка petio_78 30 ноември 2011 - 23:02

От първа ръка разбрах,че през месец декември ще се монтират 2/ДВЕ/ камери за скорост.Едната на магазин Баумакс/входа от София/,а другата до сервиза на Шопов/входа от Гривица/.Внимавайте да не изгърмите.Може/и най-вероятно/ще се монтират през нощта,и ако някой отиде да си тества колата на новият асфалт ще изгори.Щом разбера,че са монтирани веднага ще напиша,но го имайте в предвид.
Мнението беше редактирано от petio_78: 30 ноември 2011 - 23:03
Отговори

AirRaidSiren снимка AirRaidSiren 30 ноември 2011 - 23:07

Благодаря за информацията, колега! От кога чакам да приключат с асфалтирането за да направя един лек ластик там.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 08 декември 2011 - 20:57

Чак сега виждам темата и бързам да се включа. Колега, внимавай с лекия ластик на новия асфалт, защото пътувам редовно по тази линия и почти всеки ден на спускането по пътя за Гривица има необозначена астра с камера. Бяла Аста, стои дълбоко вдясно от пътя (малко преди автокъщите) и я виждаш в последния момент, когато вече е късно.
Отговори

tihomir_rs снимка tihomir_rs 08 декември 2011 - 21:04

Аз искам да попитам колегите от Плевен и региона му-по Околовръстното на Плевен има ли камери?
Пътувам София-Русе и по принцип там спазвам ограничението от 80 км/ч ,но за всеки слушай да съм застрахован.
Отговори

AirRaidSiren снимка AirRaidSiren 08 декември 2011 - 21:14

По принцип рядко влизам в Плевен оттам, но мина ли табелата се старая да не надвишавам 70км/ч. Мисля, че толкова беше ограничението там. Иначе е хубаво, че асфалтирват цялостно защото пътищата са някаква трагедия. Често ми се налага да минавам през прословутия булевард Георги Кочев и когато съм с Бертонето направо ми се плаче.
Отговори

petio_78 снимка petio_78 08 декември 2011 - 22:38

Последна информация:камерите ще са 7,не е шега.СЕДЕМ камери за скорост ще се монтират в Плевен до 31.01.2012.На всеки вход ще има,и в града също.Така,че карайте леко докато ги научим къде са.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 09 декември 2011 - 18:50

Ужас, ченгетата ще засипят града с камери! Дано да ги разберем бързо къде са.
Отговори

Insignia OPC снимка Insignia OPC 10 декември 2011 - 15:12

Е, не вярвам всичките да са скорост, по скоро са наблюдателни да следят кой и къде минава, ако стане някое престъпление...
Отговори

NetSpider снимка NetSpider 11 декември 2011 - 14:38

Айде като разберете къде точно ще са камерите, се обаде, пък аз ще го мисля каква пресовка да им сложа за украса :D :bishop: :smile3560:
Отговори

petio_78 снимка petio_78 11 декември 2011 - 20:19

 Insignia OPC, на 10 декември 2011 - 15:12, каза:

Е, не вярвам всичките да са скорост, по скоро са наблюдателни да следят кой и къде минава, ако стане някое престъпление...

За скорост са,за скорост са.Три от тях ще са мобилни/в коли/другите стационарни,НО на охранявани места.Т.е.ще е трудно да се увредят.
А иначе такива наблюдателни и сега има бол.Само на кръстовището на Д.Попов и Гренадерска са 8,на Сан Стефано са 2,на ДНА 2....
Отговори

maistorabg снимка maistorabg 12 декември 2011 - 08:50

Кат чета тука,някой хора само с камери ли могат да ги накарат да шофират по правилника?
Като знам какви са глобите,толкова ли излишни пари имате?
И ред други неудобства,до които може да доведе неразумното шофиране.....
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 12 декември 2011 - 21:04

Не става въпрос за това, че ако не са камерите няма да караме по правилника. А излишни пари няма никой, за да ги дава. Става въпрос за това, че като накичат града с камери човек трябва не да спазва правилата, ами да се престарава едва ли не. Или искаш да ми кажеш, че ти си идеалният шофьор и никога досега не си нарушавал правилата? На всеки се е случвало.
Отговори

AirRaidSiren снимка AirRaidSiren 12 декември 2011 - 21:19

В Плевен не стига, че данъка на колите ви е безбожно висок, а пътищата трагични, ами сега пак искат от хората да скубят. :doh:
Отговори

NetSpider снимка NetSpider 21 март 2012 - 19:38

ВНИМАНИЕ !!! ТАЗИ ВЕЧЕР ЗАПОЧНА ПОСТАВЯНЕТО НА КАМЕРИ ЗА СКОРОСТ !!! Едната която видях да поставят е на изхода за с.Опанец над моста, насочена в посока София от дясната страна ако патувате натам.
Отговори

petio_78 снимка petio_78 21 март 2012 - 20:32

Комбинирани камери има и на кръстовището на ул.Гренадерска и бул.Георги Кочев.Те снимат за:гражданска отговорност,технически преглед и скорост.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 21 март 2012 - 20:51

Добре стана, че направих темата важна. Наистина информацията е повече от ценна. Петьо, не можах да разбера къде точно са камерите на изхода от Плевен в посока към Гривица- след моста, но къде точно? Там няма рекбамни билбордове, където да се поставят. Гледах, гледах, но не мога да я открия къде е.
Отговори

milen_vectra2000 снимка milen_vectra2000 28 март 2012 - 09:23

Редовно има коли с камера на входа на Плевен след Баумакс,срещу СИКО-С и
под моста за Сторгозия,снимат влизащите от посока София.
Мнението беше редактирано от milen_vectra2000: 17 юли 2012 - 14:10
Отговори

Gecata92 снимка Gecata92 22 юли 2012 - 14:47

http://antiradar.braindumpz.com/#2011
Това е един доста полезен сайт за камери, радари, стоянки на КАТ.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 28 ноември 2012 - 20:56

Нови камери в Плевен!
Колеги, в неделя монтираха камери (днес видях, че са монтирани вече)на кръстовището на бул. "Г. Кочев" и бул. "Русе"- горе до бившото трудово поделение. Не знам дали са започнали да снимат и записват, но бъдете внимателни там.
Отговори

petio_78 снимка petio_78 29 ноември 2012 - 08:19

И на кръстовището на "Гренадерска" и "Данаил Попов" вече са нови камери.В старите кутии са,но вътре са нови.Снимат за скорост,застраховка,и минаване на червен светофар.Застраховката се проверява по рег.номер на автомобила.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg