Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Проблем с габарит

zdravkop снимка zdravkop 18 юли 2007 - 12:44

Колеги, днес като паркирах пред блока, видях, че ми свети левия габарит. Включих и изключих няколко пъти светлините, но не угасна. Единственото, за което се сетих, беше да откача кабела на крушката за габарита. Дайте съвети и предложения как мога да се справя с този проблем. :icon_redface:
Отговори

Swing снимка Swing 18 юли 2007 - 13:05

Малко глупав въпрос, ама нали не си забравил левия мигач включен? :icon_redface:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 юли 2007 - 13:51

 Swing, на Jul 18 2007, 02:05 PM, каза:

Малко глупав въпрос, ама нали не си забравил левия мигач включен? :icon_redface:

Ако имаш предвид дали съм изключил лостчето на мигачите, не съм сигурен. Но ако имаш предвид дали свети левият мигач, не свети. Колата е изключена.
Отговори

Swing снимка Swing 18 юли 2007 - 14:03

Да, точно това имам предвид - дали не ти е останало включено лостчето на мигачите. В това положение и без контакт светят левите или десните габарити (преден и заден). Зависи кой мигач включиш. Използва се за означаване на колата, ако си паркирал на улицата. Не всички Опели го имат, но на Вектра го има със сигурност.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 юли 2007 - 14:10

 Swing, на Jul 18 2007, 03:03 PM, каза:

Да, точно това имам предвид - дали не ти е останало включено лостчето на мигачите. В това положение и без контакт светят левите или десните габарити (преден и заден). Зависи кой мигач включиш. Използва се за означаване на колата, ако си паркирал на улицата. Не всички Опели го имат, но на Вектра го има със сигурност.

Супер си! :icon_redface: :icon_redface: :flag:
Отговори

Емилио снимка Емилио 18 юли 2007 - 15:10

Колега!Точно преди време паркирам и явно като съм давал мигач съм угасил и забравил лосчето преместено.И съответно шаш и паника-и тръшкане...а причината е тази,която и при теб е :)
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 18 юли 2007 - 15:14

Swing корсите имат ли я тази екстра :icon_redface:
Отговори

DerMeister снимка DerMeister 18 юли 2007 - 15:17

 Angelinoff, на Jul 18 2007, 04:14 PM, каза:

Swing корсите имат ли я тази екстра :icon_redface:

Моята я няма, но е Корса А. А вие пичове сте се вкарали в ебати филма, добре че не сте тръгнали да разглабяте нещо ... :icon_redface:
Отговори

Swing снимка Swing 18 юли 2007 - 16:56

 Angelinoff, на Jul 18 2007, 04:14 PM, каза:

Swing корсите имат ли я тази екстра :icon_redface:

Нямат я, за съжаление.
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 18 юли 2007 - 19:28

Не всички Вектри го имат не лъжете хората, въобще не всички опели го имат зависи за коя страна са произведени, на Баша ми Вектрата и моята Астра го нямат, въпреки че Вектрата е от Германия, а там уж всички имат.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg