Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Гуми и джанти

От къде да си вземем хубави и евтини зимни гуми във Варна

kokokoko снимка kokokoko 05 октомври 2008 - 09:10

мисля че темата ще е полезна на всички,на които им предстои смяна с зимни гуми,моля да пишат всички които вече са се убули с зимни гуми,да драснат каква марка са си сложили и за какви парички-така мисля ще имаме избор с цените и качествотои марката на гумите.благодаря на всички варналии
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 05 октомври 2008 - 09:35

иди в Мотоексперта и виж фулдата и гудиъра как са цените, миналата година обух мойта с фулди и към сцепление нямам грам забележка, само балонирах едната при як удар в дупка. В мотоексперта бяха най-далаверски гудиър и фулда. Ако искаш още по-евтинджос има дебици и корморани ама нещо тазгодишния корморан не бил хубав. Иначе потърси и от голямата гума може и подразделението им до стадион Спартак оферти. Малоя също е много добра зимна гума. От понеделник едно аверче се мести срещу ХЕИ на вулканизатора ще поразпитам и него. Това е за сега, втора ръка трудно ще намериш, но ако намериш хубави трябва да търсиш навсякъде.
Отговори

Inspo снимка Inspo 05 октомври 2008 - 10:20

Може да провериш и във Примекс има добър избор на гуми и скъпи и по евтини ,аз си взех от там летни Сава пролетта бяха 57 лева с баланс и монтаж , казаха ми че са по висок клас от Дебиката иначе и едните и другите са дъщерни фирми на гуудиър .
Евтинджоси има също и на Кауфланд ,преди два дена гледах 13-ки зимни на дебика за по 55 лева

Примекса се намира в Западна промишлена зона , като се качваш от езерото по пътя за Метро ,на самия разклон за бившия завод Янко Костов и Метал
Отговори

kokokoko снимка kokokoko 05 октомври 2008 - 17:44

немерих корморан 185-65-15(моита е 15) за 86 с монтажа ама неизкам корморани,4етох в форума че по добре клебер-но тук в кварталтия гумаджия няма избор
Отговори

RACER снимка RACER 05 октомври 2008 - 19:24

При ЖИЖО(точно над метро) има хубави оферти в широк ценови диапазон и ако взимаш 4 броя гуми прави добри отстъпки(до 10%).
Отговори

Inspo снимка Inspo 05 октомври 2008 - 19:54

 RACER, на Oct 5 2008, 08:24 PM, каза:

При ЖИЖО(точно над метро) има хубави оферти в широк ценови диапазон и ако взимаш 4 броя гуми прави добри отстъпки(до 10%).


Само да вметна ,при жижо си купих зимните гуми миналата година , не очаквах че могат да ми направят такава мизерия ,реших да си проверя накладките ,но неговите катили така ми бяха стегнали гумите с въздушния пистолет ,че изкривих оригиналния ключ и не можах да ги развия .Развих ги с едно гидори и метър рамо .Добре ,че не ми се наложи да ги развивам някъде по пътищата. :beer:
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 06 октомври 2008 - 08:57

Мотоексперта също правят отстъпки мен ми смъкнаха фулдата миналата година с 10% щот взех 4. Всички правят отстъпки ;)
Отговори

Владко снимка Владко 06 октомври 2008 - 09:32

 Inspo, на Oct 5 2008, 08:54 PM, каза:

Само да вметна ,при жижо си купих зимните гуми миналата година , не очаквах че могат да ми направят такава мизерия ,реших да си проверя накладките ,но неговите катили така ми бяха стегнали гумите с въздушния пистолет ,че изкривих оригиналния ключ и не можах да ги развия .Развих ги с едно гидори и метър рамо .Добре ,че не ми се наложи да ги развивам някъде по пътищата. :beer:



Жижо са пед*раси тва го знае всяко хлапе ;D Бяха ми ги препоръчали като добър сервиз но.. един път ми смениха амортесьори казах им сменете и тампоните, онес сложили амортесьорите и ми викат после трябва и тампони да смениш.. Викам хуу нали казах ся да ги смените и те.. ама тва онова- и ми викат ела пак т.е. още колко беше около 70-80лв. да им оставя за труд.. имах проблеми и спирачки като са ми правили.. от тогава те са ми в черния списък ;)
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 07 октомври 2008 - 12:48

 Владко, на Oct 6 2008, 10:32 AM, каза:

Жижо са пед*раси тва го знае всяко хлапе ;D Бяха ми ги препоръчали като добър сервиз но.. един път ми смениха амортесьори казах им сменете и тампоните, онес сложили амортесьорите и ми викат после трябва и тампони да смениш.. Викам хуу нали казах ся да ги смените и те.. ама тва онова- и ми викат ела пак т.е. още колко беше около 70-80лв. да им оставя за труд.. имах проблеми и спирачки като са ми правили.. от тогава те са ми в черния списък ;)

aма на гумаджийница ремонти не се правят ;)
Отговори

astrolog снимка astrolog 09 октомври 2008 - 08:36

От Жижо съм вземал гуми - доволен съм, добри цени, отстъпки.
inspo: Все пак по-добре да ти стегнат болтовете, отколкото да си загубиш новата гума, че и главата даже, с незатегнати болтове.
Отговори

Inspo снимка Inspo 09 октомври 2008 - 15:47

 astrolog, на Oct 9 2008, 09:36 AM, каза:

Все пак по-добре да ти стегнат болтовете, отколкото да си загубиш новата гума, че и главата даже, с незатегнати болтове.



Кое му е доброто бе колега ,бяха стегнати до скъсване и едва ги развих ,да беше чул с какво скърцане и стържене се развиха , а си пукнал гума на пътя -там си оставаш
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 09 октомври 2008 - 17:57

мда кофти, моя човек затова развива с пистолета, но затяга само на ръка.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg