Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Аербег

Kupe снимка Kupe 20 декември 2006 - 13:51

Да попитам: Казаха ми, че като му махна бушона и всичко е на 6 и няма да се включва. :20ashley_results:
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 20 декември 2006 - 15:16

Освен че ще ти свети лампата на таблото
Отговори

bat_jorko снимка bat_jorko 20 декември 2006 - 15:57

Kupe, на Dec 20 2006, 02:51 PM, каза:

Да попитам: Казаха ми, че като му махна бушона и всичко е на 6 и няма да се включва.  :25:
 


А защо? :20ashley_results:
Отговори

sauber снимка sauber 20 декември 2006 - 16:00

bat_jorko, на Dec 20 2006, 04:57 PM, каза:

Kupe, на Dec 20 2006, 02:51 PM, каза:

Да попитам: Казаха ми, че като му махна бушона и всичко е на 6 и няма да се включва.   :25:
 


А защо? :20ashley_results:
 


Ми сигурно защото човека кара предимно или само градско. Лек удар, аербега вън и ако си късметлия се разминаваш после само с пари, ако не може и да те контузи...
Отговори

Kupe снимка Kupe 20 декември 2006 - 16:08

sauber, на Dec 20 2006, 04:00 PM, каза:

bat_jorko, на Dec 20 2006, 04:57 PM, каза:

Kupe, на Dec 20 2006, 02:51 PM, каза:

Да попитам: Казаха ми, че като му махна бушона и всичко е на 6 и няма да се включва.   :25:
 


А защо? :20ashley_results:
 


Ми сигурно защото човека кара предимно или само градско. Лек удар, аербега вън и ако си късметлия се разминаваш после само с пари, ако не може и да те контузи...
 



Toчно заради това.. един лек удар по предната броня както карам градско и хоп .. пльок цялото купе :(
Отговори

Иво снимка Иво 20 декември 2006 - 16:12

При лек удар няма да се отвори. По-новите коли имат копче за изключване, но то е в случай, че возиш дете в столче на предната седалка
Отговори

Жоро снимка Жоро 20 декември 2006 - 16:16

Както каза xcalibur, той не се отваря от мн. лек удар.
А какво ще стане ако се удари по силно, или го ударят? За да запази 1 еарбег, после цял живот мътръв???
Отговори

bat_jorko снимка bat_jorko 20 декември 2006 - 16:20

Kupe, на Dec 20 2006, 05:08 PM, каза:

sauber, на Dec 20 2006, 04:00 PM, каза:

bat_jorko, на Dec 20 2006, 04:57 PM, каза:

Kupe, на Dec 20 2006, 02:51 PM, каза:

Да попитам: Казаха ми, че като му махна бушона и всичко е на 6 и няма да се включва.   :25:
 


А защо? :20ashley_results:
 


Ми сигурно защото човека кара предимно или само градско. Лек удар, аербега вън и ако си късметлия се разминаваш после само с пари, ако не може и да те контузи...
 



Toчно заради това.. един лек удар по предната броня както карам градско и хоп .. пльок цялото купе :(
 


Хм хм, минимум скоростта на задействане колко беше? Освен това се отчитаха май всички датчици какво показват и на тази основа компютъра решава какво да отвори, и дали въобще да отваря....

Аз също доста съм мислил по този въпрос, най-вече ако се отворят възглавниците как ще ги оправям - надявам се пълното каско което имам в Булстрад, а от догодина в ДЗИ, в оторизиран сервиз да ми оправи щетата....
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 20 декември 2006 - 16:56

bat_jorko, на Dec 20 2006, 05:20 PM, каза:

Хм хм, минимум скоростта на задействане колко беше? Освен това се отчитаха май всички датчици какво показват и на тази основа компютъра решава какво да отвори, и дали въобще да отваря....

Аз също доста съм мислил по този въпрос, най-вече ако се отворят възглавниците как ще ги оправям - надявам се пълното каско което имам в Булстрад, а от догодина в ДЗИ, в оторизиран сервиз да ми оправи щетата....
 

Включват се при натоварване еквивалентно на удър в бетонна стена с 30км/ч..........не се притеснявайте, аз изцепих един Пасат че му замина задната броня, на мен фарове, решетка, капака едвам го затварях пък не се отвориха възглавниците :20ashley_results:

.....една снимка по темата
Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от schumi.fan: 20 декември 2006 - 17:03
Отговори

Kupe снимка Kupe 20 декември 2006 - 20:29

Жоро, на Dec 20 2006, 04:16 PM, каза:

Както каза xcalibur, той не се отваря от мн. лек удар.
А какво ще стане ако се удари по силно, или го ударят? За да запази 1 еарбег, после цял живот мътръв???
 

E не вярвам един аербег да ме спаси ако съм тръгнал да хвърча под земята... Даже може да ми навреди повече.... :20ashley_results: дано на никой да не става такова нещо!
Отговори

Жоро снимка Жоро 21 декември 2006 - 09:23

ОТГОВОР: - махаш бушона и караш спокойно, с мисълта че тея фирми дет слагат по 15 възглавници в кола са най-големите убиици!!! :20ashley_results:
Отговори

Zory снимка Zory 03 юли 2009 - 14:26

колеги кои е бушона на аербега? и как може да се неутрализира лампата на таблото?може ли да се гаси от някаде?
Отговори

vipservice снимка vipservice 03 юли 2009 - 16:12

Махни я.
Отговори

Zory снимка Zory 04 юли 2009 - 13:52

зада я махна трябва да се разглоби таблото нали?
А ако реша да я продам няма да прави инспкция като дато дадеш на контакт!

Друг начин няма ли?
Отговори

imitev снимка imitev 04 юли 2009 - 16:08

Свържи я към ламбата за маслото - така ще свети заедно с нея.

А ако аз купя такава кола ще намеря тоя дето ми я продава и ще му завра ербега на едно южно място :mhihi:
Отговори

Zory снимка Zory 04 юли 2009 - 17:09

 imitev, на 04 Jul 2009, 05:08 PM, каза:

Свържи я към ламбата за маслото - така ще свети заедно с нея.

А ако аз купя такава кола ще намеря тоя дето ми я продава и ще му завра ербега на едно южно място :mhihi:




дали ще я купиш и ще ти светне след два дена или вобще няма да свети е едно и също!
просто ме дразни през 2 месеца да давам по 20лв. за да трият грешката,която се получава от нищото!
Отговори

Hevy снимка Hevy 04 юли 2009 - 20:12

Аз мойте еърбеци не ги изключих а ги направих "по желание" - с бутони в задния пепелник. Включвам който искам като карам извънградско, естествено на изключено запалване.Не светят повреди, всичко работи когато трябва. Слага се съпротивление 3.5 ом , към шофьора се прекъсва жълтобялата жица, към пътника - кафявата. Но за по сигурно погледни в тиса, може да съм забравил. Най удобното масто е да свалиш панела между седалките и до диагностическата букса да направиш байпаса...

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg