Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Относно ключ вектра Б

SnoopDuke снимка SnoopDuke 09 януари 2010 - 11:08

Здравейте колеги , имам един проблем само с 1 ключ съм и е кофти при загуба , проверих си ключа и ми казаха че имам чип - синхро нещо от тоя род цена 150 - 170 лева ;( .. грешни пари са за 1 кей . Въпроса ми е мога ли да вградя чипа по някъкъв начин в кората под стартера и да си е паля с обикновен ключ или този чип изисква да е вътре в патрона ?
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 09 януари 2010 - 11:26

Че може - може, но това не е решение на проблема, а напротив - вкарваш се в още по-голямо приключение... Направиш ли тази дивотия - автомобилът ще може да бъде запален и с най-обикновена отвертка :icon_twisted:

Пиши едно ЛС на gsimania (Юли) с проблема си. Той ще ти каже и каква е нормалната цена за такъв ключ - на мен лично цената ми се вижда доста завишена. :n055:
Отговори

SnoopDuke снимка SnoopDuke 09 януари 2010 - 11:48

ако не се притеснявам от кражба на автомобила , как може да стани ... този чип някакъв обхват ли има знаеш ли
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 09 януари 2010 - 11:53

Специално за твоя ключ не съм убеден, но аз съм си правил експерименти с моя - със свален чип, залепен отдолу на волана ДВГ стартира безпроблемно.

Пак ти казвам - драсни едно ЛС ма Юли, или ако искаш мога да ти дам GSM на ЛС, за да му се обадиш и да се консултираш - едва ли ще ти откаже :n055:
Отговори

SnoopDuke снимка SnoopDuke 09 януари 2010 - 12:06

Говорих с него каза че не го е правил .. значи остава да пробвам и каквото стане .
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 09 януари 2010 - 12:58

При някои сервизи за автоаларми има скенер, който може да ти програмира друг чип като твоя,
и след това да си го сложиш на копиран ключ :n055:
Отговори

Rodjero снимка Rodjero 09 януари 2010 - 13:13

здравей батка виж и аз питах за ключ със чип и ми искаха 80 лв за нов с програмиране на чипа,ако искаш мога да ти обясня каде сам питал и да отидеш и ти за Варна става дума
Отговори

tisho0021 снимка tisho0021 24 януари 2010 - 15:40

 SnoopDuke, на 09 Jan 2010, 11:08, каза:

Здравейте колеги , имам един проблем само с 1 ключ съм и е кофти при загуба , проверих си ключа и ми казаха че имам чип - синхро нещо от тоя род цена 150 - 170 лева ;( .. грешни пари са за 1 кей . Въпроса ми е мога ли да вградя чипа по някъкъв начин в кората под стартера и да си е паля с обикновен ключ или този чип изисква да е вътре в патрона ?


здравей колега.И при мен е с чип и ми искат 60 лв.За твоя нещо много искат
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg