Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Негативни оценки на некоректните търговци във форума!

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 21 декември 2015 - 21:21

 GT 51, на 03 декември 2015 - 15:20, каза:

Обясненията и описването на проблема са ми интересни.Иначе да не се случва на никой да попада на некоректни потребители

Отдавна ги премислям и оглеждам,продавачите де.Като не ми хареса разговора-следващия .Човек се познава и по телефона.Е не винаги на 100% ,но мишките от далеч си личат.
ПОста ми е към колегите пазаруващи.Винаги търсете или познат търговец ,известен във форума или човек с много обяви .Проверявайте телефона/те в гугъл,нямате си и на идея какви щуротии изкачат ейтака .
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 05 юни 2017 - 10:47

Колеги, искам да ви се оплача от Мегапартс. Исках да си купя масломерна щека от тях, която намерих в сайта за 18 лв. Преди вереме съм си поръчвал няколко пъти неуспешно от онлайн магазина им (още когато бяха изгодни цените им) и имаха безплатан доставка. Никога не ми доставяха това което поръчвам. Примерно си поръчах лостче за вектра б с бутони за борд комп, а ми носят такова без, като изрично питах дали ще ми доставят точно това от снимката в чата в който си го поръчах. И други такива случаи съм имал с доставака на повредени части и никога тези от снимките, които поръчвам. Днес си викам сега една масломерна прърчка няма какво да и объркат, а и като е безплатна доставката ми е все тая дали ще я сбъркат. Обадих се (вече няма чат) и ми заявиха, че доставка под 50 лв в София не правят вечи и трябва в някой от магазините им. След като се съгласих ми казаха утре п 22,90... Попитах доста изненадано, нали по каталожен номер я поръчвам и е 18 лв в сайта? Те ми казаха таке е, но доставката била 4,90 до магазин. (Всеки търговец в България си издърпва безплатно до магазин, че даже от колегите им е безплатно). Попитах и от къде да си я взема да не плащам доставка. Тази стока се продавала само с доставка до магазин. Ок, тогава защо не пишете цена 22,90 на сайта, а ми пишете 18. Отговора беше - така работим (имало общи условия). Аз сега не съм за 5 лв, но не мисля да поощрявам некоректни търговци и им казах, че от друго място ще си я намеря. Моя съвет е да избягвате вече тези пичове. В началото хванах една единствена ръка от дъмпинга им, като си купих халогени за вектрата за 26 лв и до там (взех ги на място). После всеки път като се опитвам да си купя нещо оставам все по-изненадан от скапания им начин на работа. Да не говорим за цените им, които от години вече на са конкурентни.
Отговори

Peter_1980 снимка Peter_1980 11 март 2018 - 20:46

totoNG във форума продава на части една Зафира В и една Астра Г. Разбрахме се за волана на Зафирата, като казах че копчетата за мултиволана и възглавницата не ми трябват ще си сложа моите. Идва волана, ама свалена и долната капачка. Казвам си майната му, ще си намеря, да ама не никой не продава само капачката. Звъннах му и го помолих да изпрати капачката, а селският тарикат ме излъга, че бил продал възглавницата и бутоните комплект. След 2-3 часа звънна приятел и тези неща бяха налични. Ако някой поръча от него да има предвид това и при най-малки съмнения да не го плаща, че после няма да има смени или връщане на пари. А за тарикатлъка си, всеки си плаща по някакъв начин.
Мнението беше редактирано от Peter_1980: 11 март 2018 - 20:47
Отговори

toi снимка toi 22 май 2018 - 15:16

Julian_nikolovv

Поръча ксенон комплект, дори не отиде да го вземе или върне от офиса. Крие се като мишка или като вдигне телефона се прави на някой друг.
Да са не срещаме, че ще стане параолимпиец.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg