Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Вектра Б CD във Вектра Б Irmscher

GeCaTa9909 снимка GeCaTa9909 16 май 2009 - 09:11

Здравеите колеги.Имам едно запитване и се надявам да съм уцелил точното място.Така де запитването ми е следното трудно и колко ще ми излезе преобразуването на това бебче:Публикувано изображениеПубликувано изображение

тези снимки не са на мойта но тя изглежда по същия начин снимките са на един колега от форума


В това:Публикувано изображениеПубликувано изображение
Мнението беше редактирано от GeCaTa9909: 16 май 2009 - 09:14
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 16 май 2009 - 09:13

Баце,обърни се към Maiky ,той има такава и е истински маниак :whistle: Както и колегата spasito,той също е в час с тези неща :flag:
Мнението беше редактирано от IvailoM: 16 май 2009 - 09:18
Отговори

GeCaTa9909 снимка GeCaTa9909 16 май 2009 - 09:15

мерси ще го питам :whistle:
Отговори

OuT-OF-CoNtRoL снимка OuT-OF-CoNtRoL 16 май 2009 - 09:17

Също , другия който може да те ориентира специално за Ирмшер тунинга е Mileff той си направи пълна промяна на вектричката и да ти кажа се получи ДООООООСТА добре . Кат гледам тая вектра дето си показал е доста запазена , лъскава и май май няма да е нужно кой знае колко промяна , една предна броня , едни прагове , едни джанти и си готов :) Успех
Мнението беше редактирано от OuT-OF-CoNtRoL: 16 май 2009 - 09:18
Отговори

GeCaTa9909 снимка GeCaTa9909 16 май 2009 - 09:22

Мерси и към него ще се обърна.А и аз искам да изглежда така само че да е без пейката и джантите мойте си ме кефят :whistle: :flag:
Мнението беше редактирано от GeCaTa9909: 16 май 2009 - 09:28
Отговори

OuT-OF-CoNtRoL снимка OuT-OF-CoNtRoL 16 май 2009 - 09:24

Ох ти си написал че снимките не са на твоята кола , ама кой да гледа :-D извинявай ;)
Отговори

GeCaTa9909 снимка GeCaTa9909 16 май 2009 - 09:27

Да :whistle: само че мойта изглежда по абсолютно същия начин и джантите са същите
Отговори

martin_kolev снимка martin_kolev 16 май 2009 - 09:37

Koлега, ами тази вектра на снимката не е ирмшер а е фейслифт 99-01 година.Единствено спойлера е слаган допълнително според мен.Това е стандартното външно оборудване на фейслифта- предната, задната броня и праговете....За да стане твоята така трябва да ги откриеш тези нещица + фаровете(кристални) и предната решетка (хром).
Между другото една идея- във Варна съм засичал Вектра като твоята преди фейслифт, на която черните пластмаси по броните и страничните лайсни бяха качествено боядисани в цвета на купето.Ефекта е доста сериозен :whistle:
Отговори

GeCaTa9909 снимка GeCaTa9909 16 май 2009 - 09:44

Да и аз съм я засичал доста често спира около нас и много ме кефи затова се зарибих.Много ме радват боните,стоповете и фаровете.Страшна е а това за пластмасите от страни си е ясно че се боядисат то аз и така смятах да го правя.Но ми е интересно колко ще ми излезе цялата операция
Отговори

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 16 май 2009 - 12:25

Привет колега,понеже и аз имам Вектра Б и искам да я направя по спортна съм търсил доста такива работи.Ето виж този Full Body Kit дали ще ти хареса/ обаче не са Irmscher/,аз смятах колко пари 6те излезе с докарването-някаде около 1200-1300 лв /самия Боди Кит струва 1070лв [£479.00] / това е без боята и монтажа !!!


п.с. успех с начинанието !!! :flag: надявам се да съм ти помогнал !!! :whistle:



Мисля че в този сайт има още един-два такъва Кита!!!
:flag: Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Мнението беше редактирано от Mr^DeatH: 16 май 2009 - 12:32
Отговори

Maiky снимка Maiky 16 май 2009 - 16:33

Колеги, не се занимавайте с глупости..............тези кит-ове,които се продават са ужасни, на снимки изглеждат като космически кораб, заради фотошопа. На живо ти се реве като ги видиш! Не съвпадат с лувтовете, криви са, не са и 1/10 здрави колкото оригиналните брони. Чупят се от всичко, щипките им са кофти..................да не продължавам!

За колегата, който пусна темата - има разлика между фейслифт и Ирмшер Вектра Б.
Ако си решил да я правиш фейсова ти трябват много неща - брони - около 150-200лв едната. Прагове и щипки за тях - 80лв+20лв, заден капак на багажника (за 3г още не съм намерил) и стопове, фарове (оригиналните са цифра, печелиш и преработване на инсталацията), халогени, вътре средната конзола е различна, ама ти май само външно искаш!
Ако искаш да е Ирмшер имаш отново 2 варианта - преди и фейслифтова. И в двата случая говорим за яки цифри - предна броня от 400лв нагоре втора ръка от чужбина, задна броня или само приставка, в БГ също ги няма, прагове, които според мен са ужасни. Най-красивия праг за Вектра Б е на Steinmetz. Спойлера на багажника, пейката както му викаш е задължителен елемент, има 2 типа спойлери на Ирмшер - като моя и като на Спасито, като моя е също 2 вида - със и без трети стоп. Джантите са около 400лв 16-ките на Ирмшер.

Извода е, че като теглиш чертата ще си си купил още една Вектра. Разбирам., че ти е мерак, и аз бях така преди 4 години, но за съжаление Вектра Б е кола, която не търпи случайно кичене, капризна е, трудно се намира нещо, което да и отива, а като го намериш цифрата е смърт!
И след всички перипети, през които искаш да минеш колата пак ще е с 1,6 мотор.
Личното ми мнение е да си потърсиш брони, най-красивата оригинална броня е от 2002г последните произведени. Сложи 2 брони и прагове и помисли за фарове. Може да сложиш спойлер тип "лип" на багажника и сенника на задното стъкло и визията е готова. Иначе ще набиеш много пари за нещо, което не си струва!
Успех и ще помагаме с каквото можем! :whistle:
Отговори

GeCaTa9909 снимка GeCaTa9909 16 май 2009 - 19:52

 Maiky, на 16 May 2009, 05:33 PM, каза:

печелиш и преработване на инсталацията), халогени, вътре средната конзола е различна, ама ти май само външно искаш!

Каква преработка на инсталацията имаш предвид?Какви са разликите в средната конзола
Мнението беше редактирано от GeCaTa9909: 16 май 2009 - 20:57
Отговори

hudson снимка hudson 16 май 2009 - 20:49

 GeCaTa9909, на 16 May 2009, 08:52 PM, каза:

Каква преработка на инсталацичта имаш предвид?

Фейсовите фарове са с други букси, затова гледай като ги намериш, да са си с буксите
Мнението беше редактирано от hudson: 16 май 2009 - 20:51
Отговори

GeCaTa9909 снимка GeCaTa9909 16 май 2009 - 21:00

е немога ли да се купят такива букси за фейслифтовата които да се сложат на мойта? :whistle: :flag:
Отговори

Maiky снимка Maiky 16 май 2009 - 22:05

 GeCaTa9909, на 16 May 2009, 10:00 PM, каза:

е немога ли да се купят такива букси за фейслифтовата които да се сложат на мойта? :whistle: :flag:



НЕ, може да извадиш инсталацията от твоите фарове и да я сложиш в новите или да си купиш два счупени преди фейса. А другия вариянт е да си вземеш ангелски очи, от тях има с готова инсталация за преди фейса!
Отговори

opc1.6 16v снимка opc1.6 16v 16 май 2009 - 22:19

даваи клега при мен всичко почна от едно анти крило и малко по малко сам стигнал до тука

Публикувано изображение
Отговори

Maiky снимка Maiky 16 май 2009 - 22:32

 opc1.6 16v, на 16 May 2009, 11:19 PM, каза:

даваи клега при мен всичко почна от едно анти крило и малко по малко сам стигнал до тука

Публикувано изображение


Това е много хубаво, ама си в началото още.............задната добавка на Ирмшер е 1 на 1000000, идва ред да смениш фаровете, после всичко останало...........и цифрата пак е тотал.
Отговори

opc1.6 16v снимка opc1.6 16v 16 май 2009 - 22:41

правси. как ще по добре с добавка или с фейслифтова броня. сега ме е малко яд за твоита броня кадето я продаваше
Отговори

spasito снимка spasito 16 май 2009 - 22:49

Вектра IRMSCHER преди фейса е това
Публикувано изображение
А след фейса е това
Публикувано изображение
Това което си показал е вектра фейслифт но не е IRMSCHER както казаха колегите ако я искаш такава от вънка ти трябват брони,прагове,фарове,решетка лайсните на вратите в цвета на купето и едни джанти а за цената еми то е различно отваряш обявите и търсиш напоследък има доста вектри фейслифт вкарани от Англия с десен волан на части и цените не са непосилни-въпрос на пазарлък просто трябва да търсиш :whistle:
Отговори

spasito снимка spasito 16 май 2009 - 23:08

 opc1.6 16v, на 16 May 2009, 11:41 PM, каза:

правси. как ще по добре с добавка или с фейслифтова броня. сега ме е малко яд за твоита броня кадето я продаваше

Еее вече е жълта :whistle: ае и тука на горните снимки съм пропуснал решетката ето я и нея
Публикувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg