Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Снимки и коментари от срещата в Стара Загора

Karaibrahim снимка Karaibrahim 26 април 2005 - 15:54

MaXo, на Apr 26 2005, 04:51 PM, каза:

Колега как да разберем каква Астра ГСИ е това.... или това ,че е ГСИ е стига като инфо?

Така като гледам, поне на мен ми е ясно! ;) GSi 2.0 8 винтилченца...
Отговори

MaXo снимка MaXo 26 април 2005 - 16:23

Може да искам да знам каква е преди да сваля клипчето. ;)
Отговори

Гостstaza_* 26 април 2005 - 16:31

2.0 8V е
ма нещо май не вървеше както трябва
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 26 април 2005 - 19:04

Ами има 2 вида ГСИ 2.0 щом не съм писъл че е 16 значи не е и стига с тъпи въпроси.
Отговори

ГостBuxalkata_* 26 април 2005 - 19:45

Аз искам само да попитам каде е тази или тези снимки дето се бяхме наредили под колите още на старозагорските бани и клипчетата от едното заведение което посетихме и от колоната на колите?????? :thu: тва последното ще е особенно интересно и на останалите ;)

надявам се да полу4а отговоп 10х предварително :lol:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 26 април 2005 - 19:48

Съвсем скоро ще получиш отговора от THE_BUTCHER :) засега е изненада :)
Отговори

ГостVECTRA_BiTURBO_* 28 април 2005 - 15:45

MAMKA Myyyyyyy ИЗПУСНАЛ СЪМ МНОГОООООО ама ко да се праи :thu: :thu: :o
Отговори

peponio снимка peponio 30 април 2005 - 19:26

той малко извън темата ама карай,значи днес движа си из хасково и гледам група резачки :thu: все със лепенки тунинг.бг,и взех да карам след тях и ко да видя цели 3 кадета гси със старозагорски номера :thu: ,е да питам къде бяха тея пичове на опел срещата,отгоре на всичкото беше и в тяхния град :o
ВЪЗМУТЕН СЪМ
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 30 април 2005 - 20:48

Ами аз мисля, че малко по-нагоре или в някоя друга тема по въпроса писах, че тея дето са над 150кс не ни зачитат за хора нас какво да се прави, пък кадет с Старозагорска регистрация с лепенка на тунинг.бг май няма или поне аз не го познавам този иначе кадети гси бол в СЗ ама се мислят за .... явно И онази бялата вектра кадето е минала покрей ваз на баните гледам че THE_BUTCHER я е снимал тя е на един приятел ама и той много яростен че само ми махна и отмина явно много работа имат те, нямат време да се занимават с нас пък и бях питал LET's fly и той ме увери че те знаят за събора и че ще дойдат иначе можеше и аз да им направя една покана.
Отговори

Psycho снимка Psycho 03 май 2005 - 11:32

peponio, на Apr 30 2005, 05:26 PM, каза:

той малко извън темата ама карай,значи днес движа си из хасково и гледам група резачки :o все със лепенки тунинг.бг,и взех да карам след тях и ко да видя цели 3 кадета гси със старозагорски номера :o ,е да питам къде бяха тея пичове на опел срещата,отгоре на всичкото беше и в тяхния град :o
ВЪЗМУТЕН СЪМ

Малко късно ще пиша и аз.

Ние седяхме на някакъв площад на старозагорските минерални бани в компанията на един куп старозагорски рацери, включително 2 изродски кадета.

Даже и някакви старове ни организираха домакините на едно околовръстно, извадиха някви бързи МПС с ХЕта..... :D

И през цялото време се движехме в някакъв друг филм, спрямо останалата група :unsure:


Тъпо наистина........
Отговори

peponio снимка peponio 05 май 2005 - 19:06

Psycho, на May 3 2005, 12:32 PM, каза:

peponio, на Apr 30 2005, 05:26 PM, каза:

той малко извън темата ама карай,значи днес движа си из хасково и гледам група резачки :o  все със лепенки тунинг.бг,и взех да карам след тях и ко да видя цели 3 кадета гси със старозагорски номера :o ,е да питам къде бяха тея пичове на опел срещата,отгоре на всичкото беше и в тяхния град :o
ВЪЗМУТЕН СЪМ

Малко късно ще пиша и аз.

Ние седяхме на някакъв площад на старозагорските минерални бани в компанията на един куп старозагорски рацери, включително 2 изродски кадета.

Даже и някакви старове ни организираха домакините на едно околовръстно, извадиха някви бързи МПС с ХЕта..... :D

И през цялото време се движехме в някакъв друг филм, спрямо останалата група :unsure:


Тъпо наистина........

ми ние като ходихме на пистата ви звъняхме ама никой не вдигаше,май сте били на кафе някаде,ама карай това ще ни помогне да се организираме по-добре за следващата среща,яд ме е само че не можах да ти скивам астрата апък така ми се искаше... :o
Отговори

THE_BUTCHER снимка THE_BUTCHER 22 май 2005 - 15:00

Ето тук съм пльоснал филма от срещата !

http://www.opelclub-...?showtopic=2737
Отговори

sheko снимка sheko 02 юни 2005 - 15:34

Публикувано изображение
Отговори

Гостastra power_* 03 юни 2005 - 16:51

абе тоз кадетор е чуден!!! Направо ме изпълва!!!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg