Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

opcom и windows 8

nikov снимка nikov 27 септември 2014 - 16:29

Здравейте! Имам opcom china clone и днес се опитах да го сложа на лаптоп с windows 8. Не намира драйвера или го взима за повреден файл и някакви такива. Някой може ли да сподели нещо по въпроса, ако е възможно? Благодаря предварително!
Отговори

BatBoik0 снимка BatBoik0 27 септември 2014 - 16:47

Ето колега заповядай Opcom Windows 8 обяснението е на руски, но като следваш картинките ще се оправиш.
P.S. Трябва да влезеш в PC Settings->Update and Recovery->Recovery, ако нямаш общи както е на картинките :)
Отговори

nikov снимка nikov 27 септември 2014 - 17:29

Много благодаря за навременния отговор, но нещо не се връзва. Няма нищо общо нито с твоите обяснения, нито с руските картинки. windows 8.1 е всъщност и не знам дали има някакво значение, но е ялова работа :(
Мнението беше редактирано от nikov: 27 септември 2014 - 17:29
Отговори

BatBoik0 снимка BatBoik0 27 септември 2014 - 18:07

Незнам твоят windows какъв е, но моят е 8.1 и с малко повечко търсене стана. Пробвай да напишеш в старт-а Recovery options и след това като ти го отвори цъкаш на Advanced setup restart now и нататък гледаш от руския сайт :icon_wink2:
Отговори

nikov снимка nikov 27 септември 2014 - 18:45

оффффффф! Най-сетнееее! Стана браааат! Голям зор си беше, но стана! Сега остава черпнята в мен...
Отговори

nikov снимка nikov 27 септември 2014 - 19:31

оообаче не се свързва с компа на колата. Дава някаква друга грешка. Междувременно ми изчезна тачпад-а и се наложи да връщам системата. Засега ще си диагностицирам със стария лаптоп с XP-то.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg