Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Продава / Платени Обяви / Сервизи и Магазини ...

Alpine, JVC, Kenwood, Pioneer, Sony, LG Модули за Мулти-Волан Opel/Ford/Mazda/Honda/Nissan/Chevrolet/Citroen и BMW

Тази тема е заключена

TOLIO снимка TOLIO 02 август 2008 - 11:49

Здравейте на Всички!!! Аз съм от скоро въвъ Форума и съм още един от многото любители на Опел който се сдоби с управление за волана от Юли и съм много благодарен с което ми помогна да запазя идеята за оригиналност на ОПЕЛ ВЕКТРА Б Благодаря много и винаги ще се допитвам до него защото той е човека с много информация и познания за ОПЕЛ отново благодаря!!! :thu:
Отговори

VectraB снимка VectraB 06 август 2008 - 20:15

За контакти Моля ползвайте 0884 129 600


:beer:
Мнението беше редактирано от VectraB: 15 октомври 2015 - 18:38
Отговори

mileff снимка mileff 14 август 2008 - 20:02

От днес вече и аз си цъкам двд-то от воланчето :dance: Изключително удобно и полезно нещо се оказа това адапторче!
ОГРОМНИ Благодарности на Maiky и VectraB за намирането на мулти-волан и монтажа му, свързването на адапторчето (въпреки окабеляването което бях сътворил аз :dance: ), отделеното време, положените усилия, пролятата пот, безплатната Cola Light :dance: и т.н и т.н! ЕВАЛА момчета, големи сте!!! :dance:

Като заключение, които още се колебае дали да си вземе адаптор, да не се колебае въобще - Юли е неговият човек!
Отговори

VectraB снимка VectraB 18 август 2008 - 21:07

Мерси, :dance: за хубавите Думи !
Но ще добавя, че без помощта на колегата Pepel, който достави Мултиволан с AirBag, нищо от това нямаше да бъде възможно.
Невероятно e, но той има почти всичко за Opel :love_opel:
Отговори

Do4ew снимка Do4ew 26 август 2008 - 13:52

Здравейте надявам се това чудо да става и за Зафира...но има ли как да разбера кой авто цд да си купя и да е с блутут и юесби отпред и да е от мултиволана управляемо
Отговори

VectraB снимка VectraB 26 август 2008 - 22:55

Да колега става и за Zafira A. И JVC и Pioneer и Sony имат модели с USB и BlueTooth.
Например :
JVC KD-BT1
Pioneer DEH-P700BT
Sony MEX-BT3600U
Вероятно има и други модели, но трябва да се има предвид дали има вход за Жично дистанционно. При Sony много модели намат и няма как да се включи адаптора.
Отговори

Do4ew снимка Do4ew 27 август 2008 - 14:13

Благодаря за инфото значи практически за да работи адаптора и мултиволана трябва на автокасетофончето да има вход за жично дистанционно управление...

Ще пробвам кои от моделите написани от колегата ще сработят с моя телефон имам от оригиналните китайски с 2 сим карти рабоещи едновременно и досега вече 6 месеца съм много доволен ако успея да го свържа с някои от моделите с Bluetooth и USB които стават за адаптор за
мултиволана ще е убиец...като цена най-евтино е SONY-то 349.00 лева от техномаркет май първо с него ще опитам...

p.s. Вече притежавам SONY 3600U работи с китайски телефон с 2 сим карти Privileg X6 все още не съм го монтирал ако ми стигне търпението след като поръчам адаптора но ако не преди него
Отговори

coldy снимка coldy 06 септември 2008 - 14:51

Благодаря на VectraB за малката, но така удобна глезотийка! Перфектна работа колега :newsm05_41:
Вчера купих Pioneer-а и едва изтраях до днес да дойде и адаптора.
Хубаво е, че от заводското CD до Pioneer-а има разлика не само в качеството и екстрите на Pioneer, но и в управлението/адаптора. С твоето изделие /водейки се по ръководството/ има "бонус" комбинации от бутони на волана!

Препоръчвам го с две ръце на всеки, който се зачуди дали да инвестира!

Щях да пропусна - имам да черпя, само ела на морето! :25:
Поздрави!
Отговори

Vladimirov снимка Vladimirov 08 септември 2008 - 18:39

За Vectra C няма ли да направите такава глезотийка? :beer: :beer:
Отговори

VectraB снимка VectraB 11 септември 2008 - 21:59

Трябва да направя :beer:
Но въпроса е, кога ще имам време и тестов автомобил VectraC , AstraH или ZafiraB.

Всъщност адапторите са съвместими и с Vectra C, производсво преди August 2004, които са с 6 бутона на Волана !
Отговори

zheleznia снимка zheleznia 30 септември 2008 - 19:40

Специални благодарности и от мен към VectraB !!! Днес си получих адаптора и го монтирах за 10-на минути и всичко е много ЯКО. Изключително удобно и полезно нещо е този адаптор! Препоръчвам го на всички които имат желание да се възползват от мултиволана в Опела си с марките и модели CD за които е направен! Имам да черпя! <_<
Отговори

PGM снимка PGM 01 октомври 2008 - 19:35

здравейте всички
От една година имам и аз тази полезна екстра, бях си отписал бутоните на волана, обаче Юли ми върна бъзможността да ги позвам. За качеството на изработка няма какво да коментирам, безупречно е . По-важното е , че човека е отзивчив, обяснява и работи спокойно , и абсолютно точен.

Съветвам всички колеги, на които им липсват, или искат да си сменят касетофоните със CD, да не берат грижа за управлението на волана , да се доверят на VectraB , и точно да следват съветите и препоръките му, успеха е гарантиран.

Пожелавам на всички колеги много здраве и безаварийни километри
Отговори

Irmscher снимка Irmscher 01 октомври 2008 - 20:05

:thu: :beer: :thu: Много точен.Дори ми оправи и друг проблем. :beer:
Отговори

svetli_78 снимка svetli_78 13 октомври 2008 - 09:05

:beer: и от мен. Вече една седмица си управлявам Pioneer DEH-4000UB от волана!
Който има съвместим плеър и мулти волан , да не се чуди , ами да си монтира при Юли адапторчето <_<
Отговори

Astra 1.4mi снимка Astra 1.4mi 26 октомври 2008 - 17:43

Още един доволен собственик на тази хубава джаджа :)) Работи си идеално и монтажа е безпроблемен при следване на инструкциите !

:kuku:
Отговори

Monta-B снимка Monta-B 05 ноември 2008 - 00:07

Сдобих се с адаптерчето за Sony и работи безотказно. :doh: Специални благодарности на колегата VECTRAB за адаптора! :beer: Препоръчвам го на всички които имат желание да се възползват от мултиволана в Опела си с марките и модели CD за които е направен! <_<
Отговори

vladyyan снимка vladyyan 24 януари 2009 - 14:00

И аз ще се присъединя към благодарилите на VectraB. Екстричката си работи перфектно, а създателят си разбира от работата.
Отговори

desertwaste снимка desertwaste 26 януари 2009 - 21:52

Перфектността на инструмента е в това, да не усещаш присъствието му докато го ползваш - адаптерите на ВектраБ правят управлението на мултифункционалния волан на опелите толкова естествено и интуитивно, че забравяш, че си сложил друга свирка, а не заводската.

досега ползвах адаптера за сони. отказвам се от него. не, че не работи- даже напротив. сменям свирката :)

ще си взема един адаптер за JVC - и за тях съм чувал че са толкоз железни, колкото и адаптерите за сони :)
Отговори

bocko снимка bocko 12 февруари 2009 - 20:17

Многоооооооооооооооооо мерси колегаааааааа супер якооооооооо се получи.А ти си много коректен.
ПОздравииииииииииии :icon_wink2:
Отговори

vekata снимка vekata 20 февруари 2009 - 21:12

за Alpine стават ли тия адаптори :icon_razz2:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg