Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Новини

Цени на горивата

zdravkop снимка zdravkop 18 август 2012 - 18:03

Ще имаме възможност да го направим това- да ги изметем от властта, но не с революция, а на изборите догодина. Още малко и ще им потърсим сметка през юни/юли 2013.
Отговори

CH_M снимка CH_M 18 август 2012 - 19:00

 Trendo, на 18 август 2012 - 17:39, каза:





 zdravkop, на 18 август 2012 - 18:03, каза:



И кого да изберем? "Фюрера" Сидеров, мишока Станишев или ага Доган ? Кой, кой ще е тоя дето ще изберем да ни управлява и ще сме доволни ?
Темата е за катинар, пак си пишем само а кучетата си лаят и кервана си върви.
И пак го обръщаме на политика а идеята на форума не е тази.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 август 2012 - 20:29

Напълно съм съгласен с колегата CH_M- темата е за ключ, защото тук се разпространяват ереси против властта, което е противозаконно. И тъй като сега управляващите нямат алтернатива, няма смисъл и от избори. Ама ха- на демокрация ще си играят! Диктатура! Цензура! Ключ за темите, засягащи по един или друг начин управляващите! Амин.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 18 август 2012 - 20:33

 zdravkop, на 18 август 2012 - 20:29, каза:




Здравко, Здравкоооооо..........тва, че не харесваш някой от властта си е твой проблем! Политическите пристрастия можеш да си ги коментираш в кафенето, а не тук. Голям човек си и не се излагай по този начин :) Тук сме се събрали да си говорим за ръждата и още нещо :) Разбира се, че темата трябва да се затвори, защото се политизира, а според правилата на този форум това е недопустимо! Амин.
Мнението беше редактирано от IvailoM: 18 август 2012 - 20:33
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 август 2012 - 20:42

Иво, Иво, предсказуем си колкото искаш. Убеден бях, че ти ще си първия, коментирал поста ми. Ех, ако беше още модератор, как щеше да ме резнеш яко, а? :mhihi:
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 18 август 2012 - 20:53

Недей да говориш глупости! Няма какво да те резвам. Просто е безсмислено да ревем на политически теми тук. Това я мястото, където влизаме (поне аз), за да релаксирам, да видя някой нов проект, да науча нещо ново покрай автомобилите. И без това ежедневието ни е препълнено с всякакви Бойковци, Догановци и тем подобни :) Тук не бива да сме червени, сини и бембени. Тук сме опелисти :) Поздрави!
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 август 2012 - 20:55

Тук си прав- говоря съвсем сериозно. Поздрави и на теб. :beer:
Отговори

Trendo снимка Trendo 18 август 2012 - 21:14

Zdravkop, на хората им е писнало да ги мачкат а ти си седнал да спориш и да даваш акъл. Я мирясай малко защото никой не иска да чете тъпотийте ти.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 август 2012 - 21:20

Уважаеми Трендо, това е форум има свобода на словото, така че ще си напиша мненията така, както ги мисля. А дали ще ги четеш или не това си е твой проблем- никой не те задължава.
П.С. Пише се тъпотиИ- учи се във втори клас. И две запетайки изяде, ама нищо, те са ти за десерт- гладен си бил.
Отговори

Trendo снимка Trendo 19 август 2012 - 07:40

Не се обяснявай като да не казвам какво а вземи пиши тук за цените на горивата или ти сипваш на твоята таратайка вода от чешмата.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 19 август 2012 - 11:32

Не, не сипвам вода от чешмата, а слагам въздух под налягане- като теб. Пак изяде някоя и друга запетайка- абе много си гладен бе, човек, наяж се най- после.
Отговори

esil2 снимка esil2 19 август 2012 - 15:15

 zdravkop, на 19 август 2012 - 11:32, каза:

Не, не сипвам вода от чешмата, а слагам въздух под налягане- като теб. Пак изяде някоя и друга запетайка- абе много си гладен бе, човек, наяж се най- после.

Колега не разбирам защо се правиш на даскал а не пишеш по темата.
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 19 август 2012 - 15:29

Айде почна се пак, всеки има право да пише каквото си иска в добрия тон разбира се.Като те дразни някой не чети и не му обращай внимание.Не стигат паричките за зареждане,а лошото е ,че ги няма в БГ и няма от къде да дойдат за жалост.Революция няма как да стане колкото и да ви се иска.Най-добре да се научим да бачкаме повечко и по малко да гледаме в канчето на съседния!За това USA ми харесва гледаш комшията има пикам ,твоя трябва да е или същия или по хубав!

п.п.Ами той човека даскал бре сега какво бензанджия ли да става..чшшшш!
Мнението беше редактирано от BatSlav: 19 август 2012 - 15:35
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 19 август 2012 - 19:51

Слави, остЪй хората да се развиват, нека си мислят, че са оригинални. :mhihi:
По темата- и аз това казах, че няма как да стане революция, защото сме демократична държава и единственият начин за смяна на властта се нарича избори. Пък и прогнозата изобщо не е розова. Ето какво казва един човек- специалист по горивата: Цените на бензина ще останат високи, като се очаква те дори да се повишат още повече. Причина за това е скъпият суров петрол, за който няма индикации, че е възможно скорошно поевтиняване, заяви главният мениджър за Европа на концерна "Бритиш петролиум" Михаел Шмид, цитиран от БНР.
Освен да се готвим да караме по- малко колите и за повишаващи се цени на всичко- и на храна, и на дрехи, и на промишлени стоки, друго не ни остава.
http://money.bg/news/id_841299534
Отговори

Trendo снимка Trendo 19 август 2012 - 20:53

Даскале zdravkop, бегай да преподаваш на жена си, че на учители като теб басма не цепя. Та по темата дето каза че нямало да намалят цените на горивата нека тогава да се вдигнем на протест да повишат заплатите ни, иначе само ще си говорим и така ще си остане.
Отговори

jokomoro снимка jokomoro 19 август 2012 - 21:34

Е хубаво де, ама кокво не им харесвате на цените на горивата? Не е задължиртелно всички да карат автомобили всеки ден. Който има каймета кара. Който няма пропуска. Много ли е сложно? И без това не можем да се разминем по пътищата. Да карат само тези които имат работа и възможност. Насочете усилията си към по големи печалби(повече бачкане). То се е видяло че цените ще растат, няма връщане на зад. По високи цени = по малко идиоти по пътищата. И в това си има добра старна.
Отговори

mantzel снимка mantzel 19 август 2012 - 21:34

Една държава,в която няма производство,а само далавери каква заплата ще ти повишат-не знам!!!!!!!
Отговори

pitbula74 снимка pitbula74 19 август 2012 - 22:07

Усещам как темата ще отиде в коша! Сега по темата:Колегите по-нагоре са го написали,на който му се виждат високи цените на горивата,да ходи да стачкува или да не си кара колата.Това мисля аз по въпроса
П.С Ново 20
Мнението беше редактирано от pitbula74: 19 август 2012 - 23:14
Отговори

kamens снимка kamens 20 август 2012 - 08:35

Формиране на цената на бензина:
1. Когато растат цените на нефта, то е съвсем ясно, че щом бензина се прави от нефт, то и цената на бензина трябва да се увеличава.
2. Когато цените на нефта падат, то на петролните фирми се налага да повишат цените на бензина, за да компенсират доходите от цената на нефта.
3. Когато цените на нефта са стабилни, то цените на бензина растат заради инфлацията.

:))) Нека с усмивка започне работната седмица!
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 20 август 2012 - 09:22

Трендо, личи си , че не цепиш басма на учителите- липсва ти образование. Затова цепиш дърва.
По темата- нали знаете приказката, че другите държави си имат мафия, а тук мафията си има държава. Не само с цените на горивата е така, а с всичко останало. Мамят ми навсякъде- и в сферата на услугите- напр. джиесем операторите, ТЕЦ, електроразпределителните дружества и в сферата на търговията с измислените прИмоции на веригите магазини и т.н. навсякъде сме на загуба като потребители, защото картелите и монополите управляват България и трябва да си избият парите, вложени в политиците и партиите. Това е истината. Как може да се промени всичко това не знам. Имах голяма надежда, че като влезем в ЕС нещата ще си дойдат на мястото, но уви, старата песен на нов глас. Така че и протести да спретнем /участвах активно в протестите срещу цените на горивата/ цените няма да тръгнат надолу.
Иначе каменс с много чувство за хумор е обяснил как стоят нещата с монополиста Лукойл. :icon_wink2:
Питбул, лично аз ги очаквам тия 3 лева, само че проблемът не е толкова в това, че няма да можем да караме колите си, а че в резултат на повишаването на цените на горивата се повишават цените и на хляба, и на млякото, и на сиренето, и на всички хранителни продукти. А повечето от нас имаме деца- ето това е големият проблем.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg