Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Продава / Платени Обяви / Сервизи и Магазини ...

CUSTOM DESIGN STUDIO BG & JS AUDIO

TOTTI868 снимка TOTTI868 28 декември 2009 - 11:59

Предлагате ли странични емблеми за астра Г-sport,irmsher?
Отговори

mileff снимка mileff 28 декември 2009 - 12:17

Ето такива можем да ти доставим, и цената ще бъде около 35лв. за двете

Поздрави
Отговори

TOTTI868 снимка TOTTI868 28 декември 2009 - 12:21

Ще се възползвам по някое време :fire: :fire: :fire: =@

ПП Емблемата на кустом студио е много яка!!!!Вие ли сте я правили
Отговори

mileff снимка mileff 28 декември 2009 - 14:15

Когато решиш, свиркай :fire:
Емблемата си е наша да :fire:
Скоро ще заработи и web сайта ни :)
Отговори

Maiky снимка Maiky 29 декември 2009 - 02:32

От днес няколко познати неща и нещо много ново, направо пари................
Омега А стандартно осветление отпред, отзад в краката и плафона за номера!
Табло на Вектра Б изцяло с бели диоди, без преправяне и без смяна на оригиналната платка. Диодите са специално направени, така че да осветяват и стрелките и плаката!
От утре ще имаме кит за осветяване на самите стрелки, както и боя за стрелки!
Отговори

barezz снимка barezz 29 декември 2009 - 09:15

Maiky, Mileff,
Благодаря ви за бързата и коректна работа снощи.
Весело посрещане на новата година. Желая ви една по-добра нова година изпълнена само с хубави емоции.

Краси
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 30 декември 2009 - 21:39

Ай честито и на мен.Благодарение на Къстъмърите,вече съм с Би-ксенон и диодни габарити.Успех и занапред момчета. :fire:

П.П.Майки е като питбул.......Няма "не става",сичко става.Евала :fire:
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 31 декември 2009 - 01:44

Ай още една четка.Майки и Милен,до никое време на Бояна се занимаваха с мойта барака.Нз защо,ма на мен ми се струва,че ми е дал фира алтернатора.Няма значение,важното е че всичко работи на 100%.Евала на момчетата.
Отговори

pacho_m снимка pacho_m 03 януари 2010 - 17:31

Пичове,евала ви за труда!Всичко става много хубаво.
Имам едно питане:
Може ли да се направи осветление в краката на Вектра 2005(мисля даже,че си има и гнезда),но да святка само при отворена врата или включен плафон?

Поздрави!
Отговори

ХЮРСТ снимка ХЮРСТ 03 януари 2010 - 22:32

 Maiky, на 29 Dec 2009, 2:32, каза:

От днес няколко познати неща и нещо много ново, направо пари................
Омега А стандартно осветление отпред, отзад в краката и плафона за номера!
Табло на Вектра Б изцяло с бели диоди, без преправяне и без смяна на оригиналната платка. Диодите са специално направени, така че да осветяват и стрелките и плаката!
От утре ще имаме кит за осветяване на самите стрелки, както и боя за стрелки!

ЧНГ.
На това парещото - с белите диоди можем ли да му направим стрелките червени? И дневния километраж, да е също бял?
Отговори

Maiky снимка Maiky 04 януари 2010 - 03:18

Както се вижда от снимките, всеки проект е индивидуален и затова разликите са такива! За осветяването на стрелките използваме иновативна технология, която позволява те да светят в цвят, различен от останалата част от таблото! Вектрата, за която го правим е цялостен проект, който е разделен на няколко етапа и надявам се до края на месеца ако на клиента му остане време, да ни я остави, за да я довършим цялата! :drinks:
Отговори

Ex7r3m1s7a снимка Ex7r3m1s7a 04 януари 2010 - 08:30

Познайте на кого е проекта за Вектра А :mhihi: и кой ще пие Джони в крачка със зелен етикет след завършването му :drinks:
Отговори

oci снимка oci 09 януари 2010 - 13:27

Вчера бях запознат с така да се каже детайли от кухнята и може да се каже, че Иво и mileff правят неща които просто няма къде да ви ги направят на друго място. Много шукарийки има, които дори да не си запален(въпреки че повечето сме) ще те накарат да се замислиш дали да не отделиш някой лев.

И да не забравя да изкажа големи благодарности за отстраняването на проблема с моя ксенон. Иво се нави да сложим негова крушка и да покараме да видим дали проблема е от самата крушка, което едва ли друг търговец би се навил. Сега остана само да оправя "личните си отношения" с студиото :n055:

Продължавайте все така момчета :icon_twisted:
Отговори

Frost снимка Frost 14 януари 2010 - 01:05

Колеги имате ли от тези емблеми и ако имате, на какви цени са?
Публикувано изображение

или такава...
Публикувано изображение
Отговори

valll4o снимка valll4o 14 януари 2010 - 07:15

здравейте колеги, искам да попитам възможно ли е да се намери плазма за средната конзола на омега б
Отговори

Maiky снимка Maiky 15 януари 2010 - 02:27

 Frost, на 14 Jan 2010, 1:05, каза:



Здрасти колега,
последния път чакахме да дойде новото лого, от втората снимка, но нямаше налични! Иначе първата емблема на Ирмшер я нямаме налични, т.к. цената и е доста височка и умишлено не я взимаме!



 valll4o, на 14 Jan 2010, 7:15, каза:



Здрасти,
за съжаление за Омега Б няма плазма за средната конзола!
Имаме само за Астра Ф и Астра Г!
Но може да видиш как се получава с доп.диодно осветление, мисля, че е по-добро от плазмата! Моята кола е така направена!
Отговори

Frost снимка Frost 15 януари 2010 - 11:11

Аз и без това съм се насочил към втората. А как да разбера кога ще имате от тях?
Отговори

zaro снимка zaro 17 януари 2010 - 23:57

Здравейте момчета поздравления за начинанието. :devil-smiley-019:
Въпросът ми към вас е дали правите тези чудеса и на други марки автомобили (Lancia Kappa,Audi A4,VW Passat 5).

Поздрави и успех
Отговори

vales2000 снимка vales2000 18 януари 2010 - 09:41

Колеги здравейте!

Искам и аз най- сетне да споделя моето впечатление от момчетата на студиото ИВО и МИЛЕН.

Всичко започна с желанието ми да са се освети цялата средна конзола на АСТРА Г хетчбег, поразрових се из форума и открих тези момци!
Това са изкл.професионалисти и хора които взимат присърце работата си и винаги са много любезни.Та поръчах си чрез тях плазма за таблото на астрата ми, но се вслушах и в съвета им че и ТИД-а борд.комп. също би било добре да е в същия цвят.Речено сторено момчетата бяха изкл. бързи и точни.Мн.ми хареса как стана и реших да им поръчам и плазмичка за таблото с включени хромирани рингове,астрата е сребрист металик така че идеята беше изключително добра.

След малко чакане понеже нещата идват директно от Германия се сдобих и с плазмено табло което е уникално, Иво и Милен са направили снимки ще го видите всички. Докато чакахме да дойде плазма за таблото видях ка Иво е направил да му се осветяват дръжките на Вектрата от външната страна в червено, естественно че и аз се възползвах от това и ефекта както можете да се досетите беше невероятен.

Нямаше приятел или колега или даже хора по улицата са ме питали как са направени, държа да кажа че светят само при откл/ на автомобила и при закл. няколко секунди около 20 сек.

Но това не беше всичко - както знаете при повечето коли осветлението в жабката е оскъдно или няма такова особенно като моята която е 2000 год.Момчетата отново се справиха добре има снимки малко по нагоре как изглежда.

Вчера след като дойде плазмата и след консултация с тях реших да направят всички бутони в цвета на плазмата сичреч синеещи а не бели както бяха до сега. Стана страхотно както и предполагах.Да не забравя че ги помолих и да сложат хубави силни диоди в плафона за да мога да виждам добре когато е светнат.Иво и Милен казаха че ще постнат снимки но и аз щенаправя още тази вечер!

За десерт оставихме багажника на Астрата Хетчбег - сложиха ми два реда лоли с диоди и вътре в багажника светна както свети витрина на МОЛ-а на Стамболийски! :devil-smiley-019:


Уникални професионалисти са - горещо ги препоръчвам на всеки който има интерес или е решил да промени интериора в купето си!!!


Иво, Милене благодаря ви за сърцатата работа!!!


P.S Имайте предвид съфорумци че момчетата работиха да 00.30 в неделя вечерта - поне аз не знам някой който има такова работно време!!!!Желая ви УСПЕХ от все сърце!


ПОЗДРАВИ !!!!
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 24 януари 2010 - 19:49

Е тука к'во напраиха тия двата хубавци мамини...Снимката е малко кофти, но на живо е мега яко!
Публикувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg