Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Opel Weekend Кюстендил 1

Тази тема е заключена « Prev

Гостpeshokn_* 19 февруари 2008 - 09:29

Уважаеми колеги,

Като един от малцината кюстендилци в форума, държа да Ви поканя на празника на гр. Кюстендил по повод честването на деня на Пролетта. "Фестивал на Пролетта" ще бъде организиран в Кюстендил от 15 до 22 март.
Всеки ден ще има прояви. Те ще започнат с избора на "Девойка Кюстендилска пролет" на 15 март от 18:00 часа. Фестивалът ще завърши с посрещането на пролетта на 21 март (Петък).

На 21-ви по принцип града се пълни с хора, скара, бира, разходки из гората (Хисарлъка) над Кюстендил и тн.

Ако проявите желание, ще ми бъде драго да Ви видя и да се запознаем. Пък ако искате жени, ще Ви чакам и на 15 март за да изберем "Мис Кюстендилска Пролет".

При съгласие от Ваша страна, ще събера кюстендилския опел клуб и ще Ви посрещнем както подобава!


Снимки от Кюстендилска пролет 2006

http://www.kyustendil.net/gallery/view_alb...bumName=album44

Местност "Хисарлъка", сиреч гората над града:

http://www.kyustendil.net/gallery/view_alb...bumName=album10
http://www.kyustendil.net/gallery/view_alb...bumName=album11

Желаещи:

1. кака - 0888853749
2. GT 51
3. s7ifl3r
4. Акулски - 2
5. Angelinoff - 2, 0887 518 581 - Слави
6. NeznayniaVoyn
7. Лудия Макс - 2

Общо: 10

Без преспиване:

1. kirenski - 4, 0889-718-719 - Петър
2. ^KaRuChKa^ - 4

Общо: 8

Желаещи с уредено спане:

1. EUPHORIA - 2
2. mercedes_benz - 2

Общо: 4
Отговори

kirenski снимка kirenski 19 февруари 2008 - 09:44

Записвам се <_< :3: :3: как да изпусна мис Кюстендилска пролет :3: :3:
Отговори

Гостpeshokn_* 19 февруари 2008 - 09:50

А то 15 Март било Събота... ми окей ... нека темата поседи още малко за да мога да си направя равносметка и ще обявя цени и ще купя билети за тая проява, при положение, че се състой в Театъра. Ако е на Арката на площада, мисля, че ще е безплатно. Но да ти кажа според мен ще ти хареса повече празника на града, доста хора, жени колкото щеш ... <_<
Отговори

kaka снимка kaka 19 февруари 2008 - 09:54

Идеята е хубава, може да се организираме за един Опел уикенд. Дай повече подробности за това къде може да се спи, и прочие. А темата е за Общи срещи <_<
Отговори

Гостpeshokn_* 19 февруари 2008 - 10:00

Що се отнася до спането, зависи от броя на хората. Ако сте малко, мога да попитам в частните хотелчета, в които не вярвам да е скъпо. Ако сте повече, Хотел Велбъжд мисля е най-удачния вариант. Сега го ремонтираха и незнам как вървят цените, но ще проуча. Има и още един, хотел Пауталия, но него мисля го ремонтират точно в момента и не функционира. Има и друг вариант - извън Кюстендил, след село Невестино, посока Благоевград, Пастух - река Струма, се отдава Вила за 80 лв за ден. Ние там се събираме и си правим разпивките. Броя на местата за спане, мисля, беше 10, така че дори осем човека да сте, по 10 лв е перфектна оферта. И е само на 15 км от Кюстендил.

Ще разпитам и ще Ви уведомя за вариантите!

Също така предполагам, че ще има пролетно рали, така че и автомобилния аспект ще бъде засегнат.
Отговори

Vassil снимка Vassil 19 февруари 2008 - 11:02

Пешо, със сигурност ще дойда за някой друг ден, тия миски не, но за празника на Града сме там. Поне 2 места <_<
Отговори

Гостpeshokn_* 19 февруари 2008 - 11:07

Ndoe, честит рожден ден, отново! Обаче няма да пропуснеш миските - ще ги коронясват на площада на 21-ви! Кака се занимава с организацията, аз ще и давам информация!
Отговори

kaka снимка kaka 19 февруари 2008 - 11:12

 peshokn, на Feb 19 2008, 11:07 AM, каза:

Кака се занимава с организацията..

Както обикновено <_< Почвам в началото на темата да броя желаещите за това събитие, което ще е първо за тази година. Моля, казвайте като колко човека да ви броя, за да може Пешо да знае колко места за спане да търси.
Отговори

Vassil снимка Vassil 19 февруари 2008 - 11:13

Пешо, мерси отново! С мойта организация, ще се занимаеш Ти <_<
Отговори

Гостpeshokn_* 19 февруари 2008 - 11:19

Значи споменах вариантите :

1. Вила Пастух - 80 - 90 лв на ден - 10 места за спане
2. Хотел Велбъжд
3. Хотел Лазур - Ново прилично хотелче, но и цените са прилични.
4. Хотел Лавега - Казаха ми, че не е скъпо и е доста прилично.
5. Хотел Балкан
6. Хижа ДАП - Евтино е, говори се, че са направили ремонт, намира се на 15 км от Кюстендил, в гората.
7. Хотел Пауталия - Както споменах, мисля, че го ремонтират в момента, но нищо не пречи да проверя.
8. Хотел Хисарлъка - Подобно на Копитото има хубав изглед, над града се намира.

и графа "ИЗЛИШЕН ЛУКС"

5. Хотел Стримон-Спа
6. Хотел Три Буки

Изберете кои да проверя и да се действа!
Отговори

EUPHORIA снимка EUPHORIA 19 февруари 2008 - 11:45

Колега ...конкурса е с палавото заглавие "Кюстендилска Джанка "...айде да не казвам, че на джанките някъде им казват сливи...

Та понеже съм 1/2 Кюстендилка / затова съм 1/2 неземна красавица / ...няма как да пропуснем....за съжаление не мога да участвам в конкурса щот съм от узрелите джанки...

....и ша додим да те видим непременно ...ама си имаме къди да си спим....затова се включваме само за купона / ако се заформи такъв/
Отговори

Гостpeshokn_* 19 февруари 2008 - 11:46

Слива слива какооо :)

Изберете и кажете какво да проверя от по-горния списък!
Отговори

Тони снимка Тони 19 февруари 2008 - 11:52

Олл отноово опел уикенд :3: <_<
Отговори

kaka снимка kaka 19 февруари 2008 - 11:58

Според мен тоя ДАП най-пасва на темперамента на Опел клуб. Досега май все сме предпочитали закътанко местенце някъде в природата. А и така няма да пречим на невинните жители на Кюстендил като вдигнем градуса <_< Провери го него по-обстойно, както и Лавега.
Отговори

Mixi снимка Mixi 20 февруари 2008 - 11:31

тия миски не ама и ние ще дойдем сигурно Mixi- 3 + Jujka <_<
Отговори

Оги снимка Оги 20 февруари 2008 - 11:32

Тъй кат има сбирка ма 500+ км от Варна е мноо наредена раота <_<
Отговори

Mixi снимка Mixi 20 февруари 2008 - 11:34

 Оги, на Feb 20 2008, 11:32 AM, каза:

Тъй кат има сбирка ма 500+ км от Варна е мноо наредена раота <_<



Огич, ше ти пратим личния хИликоптер Миксер да те транспортира :3:
Отговори

Оги снимка Оги 20 февруари 2008 - 11:35

 Mixi, на Feb 20 2008, 11:34 AM, каза:

 Оги, на Feb 20 2008, 11:32 AM, каза:

Тъй кат има сбирка ма 500+ км от Варна е мноо наредена раота <_<

Огич, ше ти пратим личния хИликоптер Миксер да те транспортира :3:


:3: (винаго мноо мя е кефел пост с една иконка)
Мнението беше редактирано от Оги: 20 февруари 2008 - 11:36
Отговори

Гостpeshokn_* 20 февруари 2008 - 12:44

Оги, надявам се дотогава колата да е готова и да те видя... ще ти се радвам като майка на прогледнал кьорав син!
Отговори

kaka снимка kaka 20 февруари 2008 - 14:03

 Mixi, на Feb 20 2008, 01:18 PM, каза:

Пешко, Жужка се брои към мен, тя не е отделен член , че да я слагаш с отделен номер отдолу ;)

Микси, както знаеш, списъците ги водя аз, а ти си писала "Микси - 3 + Жужка", т.е. общо излизат 4, пък и тя си е отделна личност. Както и да е, ще го редактирам.

 peshokn, на Feb 20 2008, 01:52 PM, каза:

... до седмица се надявам да има изготвен списък в тази тема и да се знае кой защо и какво.

До седмица е малко къс срок - става дума чак за след месец, ще имаш достатъчно време да уговориш нещата със спането.
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg