Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Тема за затъмняване на стъкла, фарове и стопове

izzzo снимка izzzo 03 януари 2005 - 13:57

[FONT=Arial][FONT=Arial][FONT=Arial]Идеята ми е да затъмня задните странични- тези на вратите и другите "джамчета"зад тях, плюс задното централно.
PB7077XM мерак ми е сам да го направя, пък ако не се получи както трябва ще разчитам на теб <_<
Отговори

PB7077XM снимка PB7077XM 03 януари 2005 - 14:16

разбирам те напьлно ,само да ти кажа да прьска6 и фолиото ,и стьклото обилно с много вода,за6тото ина4е не става,а и 6патулката трябва да се увие с някьв тьньк плат 6тото драска фолиото ина4е.успех <_<
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 03 януари 2005 - 14:23

LET's fly, на Jan 3 2005, 01:41 PM, каза:

Karaibrahim, на Jan 3 2005, 10:47 AM, каза:

И аз много искам да си сложа фолио, което да е малък процент (10-15%) на всички джамове отстрани + това отзад, без предното. Кажете къде може да се намери такова фолио, което освен всичко друго да е и хубаво. Let's Fly някакви идеи? Някой друг?



Абе то фолио има навсякъде. Въпроса е да е качествено. Другия тънък момент е да се сложи без да се надере.

Аз ще гледам от Германия да си взема на ФОЛИА ТЕК няколко ролки. Скъпи са, но пък си струва. Тя пъл мойта Астра се падна с съсвсем прозрачни джамове...Ако беше с фабрично зелените нямаше да я пипам въобще

Колко е дълга ролката ? Аз искам да си взема също качествено някфо, защото доста приятели са с такова за по 5лв и не ме кефи нещо <_<
Отговори

Владо снимка Владо 03 януари 2005 - 14:25

Жорко Танев ми сподели , че една ролка покривала 3 прозореца. Ако си виждал жълтото Комби - ей такъв цвят искам и аз.
Отговори

Karaibrahim снимка Karaibrahim 03 януари 2005 - 14:35

Абе те мойте са леко зеленикави, ама е малко и нещо няма особен ефект. Идеи колко може да струва това за което си говориме? Евентуално картинки на това жълто комби или нещо подобно?
Отговори

Владо снимка Владо 03 януари 2005 - 14:50

това намерих засега :

Auch gegen das Unangenehme am Sommer sch&uuml;tzt diese Folie: Sie f&auml;ngt 99% des gef&auml;hrlichen UV-Lichts ab und h&auml;lt das Auto dank 24%iger W&auml;rmer&uuml;ckweisung angenehm k&uuml;hl.
Die Folie ist durch ihre Mehrlagigkeit gegen &auml;u&szlig;ere Einfl&uuml;sse gesch&uuml;tzt und somit auch kratzfest.

Sie eignet sich f&uuml;r alle Fahrzeugtypen und die 76cm x 300cm gro&szlig;e Folie reicht f&uuml;r die hinteren Seitenfenster sowie das Heckfenster (selbstverst&auml;ndlich kann man auch die Scheibenheizung weiter benutzen).



май към 20 Евро излиза ролката
Отговори

Karaibrahim снимка Karaibrahim 03 януари 2005 - 14:52

LET's fly, на Jan 3 2005, 03:50 PM, каза:

това намерих засега :

Auch gegen das Unangenehme am Sommer sch&uuml;tzt diese Folie: Sie f&auml;ngt 99% des gef&auml;hrlichen UV-Lichts ab und h&auml;lt das Auto dank 24%iger W&auml;rmer&uuml;ckweisung angenehm k&uuml;hl.
Die Folie ist durch ihre Mehrlagigkeit gegen &auml;u&szlig;ere Einfl&uuml;sse gesch&uuml;tzt und somit auch kratzfest.

Sie eignet sich f&uuml;r alle Fahrzeugtypen und die 76cm x 300cm gro&szlig;e Folie reicht f&uuml;r die hinteren Seitenfenster sowie das Heckfenster (selbstverst&auml;ndlich kann man auch die Scheibenheizung weiter benutzen).



май към 20 Евро излиза ролката

Абе по принцип знам немски, ама от това не разбрах и грам...
Отговори

izzzo снимка izzzo 03 януари 2005 - 15:03

PB7077XM мерси за съвета, ще го имам предвид. До края на месеца ще гледам да намеря фолио и някой по-топъл ден ще се пробвам.
Тя Астрата отвсякъде трябва да се пипне- джанти на първо време, спойлерчета туй-онуй, но все отнякъде требе да се почне. А и ръждата я е подгонила... Чувал съм че моделите след 95-та са с по-добри ламарини, ама явно за мойта не важи.
Отговори

Владо снимка Владо 03 януари 2005 - 15:16

LET's fly, на Jan 3 2005, 12:50 PM, каза:

май към 20 Евро излиза ролката



явно не съм разбрал добре :( <_< от 47 до 180 са цените..
Отговори

PB7077XM снимка PB7077XM 03 януари 2005 - 16:46

абе хора не давайте гре6ни пари на татко бмв-то го направих изцяло и ве4е една год.никав проблем-с фолио от 5 лв.ролката.аа и ролките са 300см.на 60см.моя опел е сьс сь6тото фолио и сь6то никав проблем.НО КОИТО ИЗКА ДА ДАВА 180 ЕВРО ЗА ГЛУПОСТИ НЕКА ДАВА!!! НЕ ИЗКАМ НИКОЙ ДА ОБИДЯ
Отговори

Владо снимка Владо 03 януари 2005 - 16:55

е има ли от 5лв светло синьо-огледално ?
Отговори

PB7077XM снимка PB7077XM 03 януари 2005 - 17:03

огледално има в пб.но е просто класи4еско огледално ,не сам виждал синио огледално.
Отговори

Владо снимка Владо 03 януари 2005 - 17:08

а някакво синьо ? светло или тъмно ?
Отговори

ГостAstra_maniac_* 03 януари 2005 - 17:26

LET's fly, на Jan 3 2005, 03:08 PM, каза:

а някакво синьо ? светло или тъмно ?

Ти защо толкова държиш да е потъмнена със синьо?
Виждал съм такива като твоята с черно и са много яки ;)
Отговори

Владо снимка Владо 03 януари 2005 - 17:32

а коя моя имаш предвид ? ;) <_< :D
Отговори

ГостAstra_maniac_* 03 януари 2005 - 17:36

LET's fly, на Jan 3 2005, 03:32 PM, каза:

а коя моя имаш предвид ? ;) <_< :D

В смисъл?
Аз говоря за твоята синя Астра!
доста често виждам една такава в квартала!
Отговори

Владо снимка Владо 03 януари 2005 - 17:40

не, нея няма да я закачам ))) Освен под капака де ;)

Събирам за GSIто някои нещица и ми се искаше и фолио да му сложа , че с тия прозраяни стъкла всичко се вижда... :lol:
Отговори

ГостAstra_maniac_* 03 януари 2005 - 17:42

LET's fly, на Jan 3 2005, 03:40 PM, каза:

не, нея няма да я закачам ))) Освен под капака де ;)

Събирам за GSIто някои нещица и ми се искаше и фолио да му сложа , че с тия прозраяни стъкла всичко се вижда... :lol:

Ама ти сериозно ли говориш..........GSI е червена а мислиш да и слагаш синьо фолио? <_<
Отговори

Владо снимка Владо 03 януари 2005 - 17:44

Амииии да)))) Ще стане като в Матрицата - синьото или червеното))))) хехехехе :D :D

Просто червеното няма да е вече червено. Цвета ще е Аруба Блу 20У - от новата Корса Ц. ;)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 03 януари 2005 - 18:11

LET's fly, на Jan 3 2005, 02:25 PM, каза:

Жорко Танев ми сподели , че една ролка покривала 3 прозореца. Ако си виждал жълтото Комби - ей такъв цвят искам и аз.

Жорко хехе, той ми е съседче... вие сигурно покрай колите се познавате добре :lol: иначе мен не ме кефи ауди-то с тея сини джамци... чочонето беше колата според мен :lol: абе... нека му е зле на него <_< Ти знаеш ли как му викаха в училище :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Иначе къде гледа за цените на фолиа тек? Дай насам някое линкче :lol:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg