Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Тема за затъмняване на стъкла, фарове и стопове

Владо снимка Владо 03 януари 2005 - 18:21

мергела беше добър определено))))

гледах foliatec.de , а за цени в W&D .

Аз си мисля , че точно с това фолио ще седи страшно. Ама това накрая, сега имам по-сериозни грижи на главата
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 03 януари 2005 - 18:25

LET's fly, на Jan 3 2005, 06:21 PM, каза:

мергела беше добър определено))))

гледах foliatec.de , а за цени в W&D .

Аз си мисля , че точно с това фолио ще седи страшно. Ама това накрая, сега имам по-сериозни грижи на главата

Бе незнам чочонката си е чочонка леле ебати лудницата беше :lol: мерси за линка... те между другото са много яки самите фолиа, обаче на ауди-то му нещо не ме кефи как стои <_<
Отговори

Владо снимка Владо 03 януари 2005 - 18:27

според мен е уникално ;) ама само Жорко се оправя с куките безгрижно)))
Отговори

PB7077XM снимка PB7077XM 03 януари 2005 - 19:05

колега според мен 6те стане цигания с тва синио .сложи си 4ерно ,особено на 4ервена кола 6те стане стра6но
Отговори

StunyGT снимка StunyGT 03 януари 2005 - 20:34

Като не ти хареса фолиото което си сложилножеш да го свалиш нали така?
Пробваш и виждаш. На битака в пз. фолиото е по 3лв. обикноренното за затъмняване колко процента искош а огледалното не съм сигурен на 100% около 6лв. в сряда ще проверя пак ако искате де?
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 04 януари 2005 - 10:53

LET's fly, на Jan 3 2005, 06:27 PM, каза:

според мен е уникално  ;)  ама само Жорко се оправя с куките безгрижно)))

И ти да имаше тези пропуски ако ще и с 30 тонен тир през центъра да минаваш, пак нямаше да ти правят проблем :lol:

Бе аз проучвам фолиото, защото скоро ще си направя един голям винил "www.opelclub-bg.com" за задния джамец и за да стане по-готино ще сложа и 100% фолио зад него да е бяло на черен фон :lol:
Отговори

Karaibrahim снимка Karaibrahim 04 януари 2005 - 11:12

Moonlord, на Jan 4 2005, 11:53 AM, каза:

Бе аз проучвам фолиото, защото скоро ще си направя един голям винил "www.opelclub-bg.com" за задния джамец и за да стане по-готино ще сложа и 100% фолио зад него да е бяло на черен фон  :lol:

Евалакис, бате! :huh: :huh: :huh:
Отговори

izzzo снимка izzzo 05 януари 2005 - 08:55

Колеги, някой има ли представа бива ли го това фолио avi-j и дебели ли са цените?
Отговори

Владо снимка Владо 05 януари 2005 - 10:16

izzzo, на Jan 5 2005, 06:55 AM, каза:

Колеги, някой има ли представа бива ли го това фолио avi-j и дебели ли са цените?



това май е някво защитно фолио...
Отговори

Scooter снимка Scooter 03 март 2005 - 00:25

ASTRA GL Би ли споделил каде във Варна затамняват стакла,останах с впечатлението че си запозант,и каква е цената ориентировачно? ;)
Отговори

ГостCors-ist_* 04 март 2005 - 21:11

Ще правя Корсажа мрак, задните странични са си де, ама ще го сменям, кой от софия ги чатка нещтата с фолиото, че ако може да разчитам на помощ?
Отговори

vectra снимка vectra 04 март 2005 - 22:34

oтносно темата-на едно място ми сменяха предния прозорец та поразпитах за фолйото и цените са високи ама за това пък фолйото е супер добро!въври около 100...$за цялата кола но затова пък пропуска 50%по-малко ув лъ4и и нагряването на таблото е минимално!видях как стой на голф и доката пътувах с него...бях от страната на слънцето не усетих засекунда да ме напича!та качеството е :thu: но цената :thu: :puke:
Отговори

ГостCors-ist_* 06 март 2005 - 14:30

Айде бе, ще си платя, но някой да ми сложи КАЧЕСТВЕНО фолиото
Отговори

ГостLexus_* 06 март 2005 - 15:57

Слагали са ми на 2 коли от това америакнското фолио което е с УВ защита не се драска и не избелява, но за задни странични и задно стъкло цените бяха много зверски...ако някой бургазлия или от околията иска да си прави мога да го упътя къде да го направи!!!
Отговори

Мишо снимка Мишо 21 март 2005 - 14:12

Тука във Варна до автогарата има един дето се води голям майстор на затъмняването... Отидах и аз някъв надъхан, ама си тръгнах с наведена глава..
Искаше ми 90лв за затъмняване на 2-та странични задни + онея малките зад задните стъкла :p <_< Тва за обикновеното фолио....
Иначе вика имам и такова американско дето само фолио-то ще ти струва 100$ :thu:
Нормални ли са такива цени, че на мен ми се струват СУПЕР високи
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 21 март 2005 - 20:20

AstraFan, на Mar 21 2005, 02:12 PM, каза:

Тука във Варна до автогарата има един дето се води голям майстор на затъмняването... Отидах и аз някъв надъхан, ама си тръгнах с наведена глава..
Искаше ми 90лв за затъмняване на 2-та странични задни + онея малките зад задните стъкла :p :thu: Тва за обикновеното фолио....
Иначе вика имам и такова американско дето само фолио-то ще ти струва 100$ :p
Нормални ли са такива цени, че на мен ми се струват СУПЕР високи

Вземи си от Тайванското, само 4 кинти. И по два пъти в годината да го сменяш, пак си на далавера. :p Мокриш джама с вода и лепиш, режеш с ножчето и си тип-топ.
Интересно, уж на задното стъкло е забранено да се слага, а куките с частните си коли, целите във фолио! <_<
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 21 март 2005 - 21:34

Допреди около 2 месеца карах с силно затъмнени задни и леко затъмнени предни стакла, като ме спрат куките веднага отварям и 2-та джама ама се намериха едни малки педерастчета може и да бяха по малки от мене спряха ме заядаха се и ми написаха акт и ми спряха колата от движение. Акта ми го оправиха ама тука в кат е един гаден майор ДАРТ и се наложи да махна предните, та хванах ги от единия край и се разлепиха като лепенки. Но неприятна е работата в кат. Иначе и на мен ми харесват тези от Folia tec ама са бая пари един приятел ми носи от време на време чаркалаци от Германията ама и там са си цифра. Иначе за отзад е супер с тамни стакла и с 1 голяма щора на задното стакло.
Отговори

yasmania снимка yasmania 21 март 2005 - 21:47

За Let`s Fly искам да кажа автиния вариант на СИНЬО ОГЛЕДАЛНО ФОЛИО.
Виждал съм го на 2 коли тука как става...


Стъпка 1 --лепи се СИНЬО фолио на джама, виждал съм 3 вида синьо от 5 лв фолиото.
Стъпка 2 --ЗАД него се лепи огледално фолио, тука и то е 5 лв.

Резултата е ясен......а видимо си стои добре, но само по себе си ( не и на тези коли, които видях)


Успех ако решиш
Отговори

ASTRA GL снимка ASTRA GL 21 март 2005 - 22:55

Scooter, на Mar 3 2005, 12:25 AM, каза:

ASTRA GL Би ли споделил каде във Варна затамняват стакла,останах с впечатлението че си запозант,и каква е цената ориентировачно? ;)

Колега представа нямам каде става това ... Не си ме разбрал щото аз от затъмняване не съм се интересъвал и даже незнам как става точно...
Отговори

Scooter снимка Scooter 22 март 2005 - 00:48

ОК няма проблеми:)Аз се позаитересувах и разбрах че ако имаш изправни странични огледала,няма проблеми да си затамниш задните странични стъкла и на 100%,колкото до предните обаче допустимото било max. 6% (по закон)!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg