Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Тема за ароматизатори и други смръдливки

minkata снимка minkata 04 януари 2005 - 10:05

На мен най-много ми харесва "Pine" аромата, пък във Слатина видях една Астра GSi тъмно синя със едни невероятни джанти и подобна (не съм сигурен дали беше същата - явно не) лепенка отзад - колата изглеждаше невероятно та за това реших че може да е на някой от форума.
Отговори

city stars снимка city stars 13 януари 2005 - 11:59

става въпрос за металната консерва който си я слагаш под седалката примерно и ти мирише нали?!аз такава искам да си взема и май-ще отскоча до ОМВ в такъв случай! :huh:
Отговори

Гостopelfen_* 14 януари 2005 - 07:32

vlad0, на Jan 2 2005, 05:18 PM, каза:

Тея AmbiPur са пълни боклуци не искам и да чувам за тях :) Други идеи ? освен българското борче? :)

Защо Амбипура да са пълни боклуци, може ли да ми обясниш, че не се сещам!
Аз съм с Антитабак вътре, вярно че името му е малко стряскащо :huh: , но пък в колата мирише супер, няма какво да преувеличавам. Преди това си купувах Оушън сии, ама реших да поразнообразя, но и предишният ми харесваше! Наистина кофти работата е, че много бързо свършва, ама поне месец ми кара, ако го разделиш на ден 30 дни делено на 5.40 лв. флакона ти идва направо без пари! :huh:
Отговори

sheko снимка sheko 14 януари 2005 - 09:01

И мен нещо хич не ме кефи това Амбипур...
Всички бакшиши са с такива и тази миризма вече ме дразни и е някак си изтъркана.. Трябва да тествам на TurttleWAX някоя миризма
Отговори

Гостopelfen_* 14 януари 2005 - 10:01

sheko, на Jan 14 2005, 09:01 AM, каза:

И мен нещо хич не ме кефи това Амбипур...
Всички бакшиши са с такива и тази миризма вече ме дразни и е някак си изтъркана.. Трябва да тествам на TurttleWAX някоя миризма

Аре бакшиши сега!
ТИ в твоята кола ли се возиш или на таксита се возиш?
И можеш да кажеш, не ми харесва, а не всеки бакшиш! :)
Отговори

sheko снимка sheko 14 януари 2005 - 10:04

Ами точно понеже се возя в мойта кола и не искам всеки път като се кача да правя асоциация от миризмата че съм в бакшиш...
Верно е просто не ми харесват и споменах причината, а ти не се дразни защото най-важното е теб да те кефи, така че щом на теб ти харесва Амбипур няма какво да се влияеш от чуждото мнение, нали така? :D
Отговори

Гостopelfen_* 14 януари 2005 - 10:12

sheko, на Jan 14 2005, 10:04 AM, каза:

Ами точно понеже се возя в мойта кола и не искам всеки път като се кача да правя асоциация от миризмата че съм в бакшиш...
Верно е просто не ми харесват и споменах причината, а ти не се дразни защото най-важното е теб да те кефи, така че щом на теб ти харесва Амбипур няма какво да се влияеш от чуждото мнение, нали така?  :D

Аз търся причината, поради която не ти харесва, а сега разбирам, че не ти харесва на теб, а не защото ще ти мирише на бакшиш(защото по този начин всички ги набиваш в кюпа, а доста бакшиши в колите им е супер чисто, супер лъснато и мирише приятно). Аз съм избрал Амбипура защото ми харесва и не си влиая от никой, става въпрос, че и всяко нещо, което сложиш, ще го сложиш не защото го използват всички, а защото и ти го харесваш и не си единствен! Като си сложиш това което ти харесва, и го има някой бакшиш, все едно да ти кажем, ееее и ти като бакшишите. Понякога и те за база за сравнение!
Отговори

sheko снимка sheko 14 януари 2005 - 22:33

Преди тези ароматизатори ми харесваха но бързо омръзнаха и е гадно като във всяко второ ТАКСИ мирише по същия начин само че усилено докрай направо да те трови...
Та затова предпочитам примерно TurtleWAX днеска си взех и съм доволен от аромата :huh:
Отговори

Filev снимка Filev 12 февруари 2005 - 18:53

opelfen, на Jan 14 2005, 07:32 AM, каза:

vlad0, на Jan 2 2005, 05:18 PM, каза:

Тея AmbiPur са пълни боклуци не искам и да чувам за тях :) Други идеи ? освен българското борче? :)

Защо Амбипура да са пълни боклуци, може ли да ми обясниш, че не се сещам!
Аз съм с Антитабак вътре, вярно че името му е малко стряскащо :huh: , но пък в колата мирише супер, няма какво да преувеличавам. Преди това си купувах Оушън сии, ама реших да поразнообразя, но и предишният ми харесваше! Наистина кофти работата е, че много бързо свършва, ама поне месец ми кара, ако го разделиш на ден 30 дни делено на 5.40 лв. флакона ти идва направо без пари! :fire:

и на мен амбипур не ми харесват,не се усещат много,то верно и аз съм с амортизиран пипер,ама бор4етата вонят доста пове4е.това си е мое мнение,на някои им харесват:)
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 12 февруари 2005 - 19:20

Вярно е че амбипуркар свър6ват бързо и не мири6ат много, но новият амбипур е много по-добър. От 2 месеца съм с него, в колата мири6е приятно и почти не е мръднал от както го купих. Ароматът ми е Voyage или не6то от сорта и ми харесва, за вас не знам.
Отговори

HegeJl4o снимка HegeJl4o 08 септември 2005 - 02:53

Хорица аз сам си доволен от моя ароматизатор Jet car карам с него вече кам 1 месец и е на половина и в колата винаги мирише приятно и не прекалено силно !!
сащо ми харесва на него че като сварши мога да отскоча до някоя парфюмерия и да си го напалня с някаф парфюм !!!!

<_<
Отговори

ГостAlpine_* 08 септември 2005 - 03:29

аз имам един не го знам каква марка е.. от край време си стои- представлява от тия дет са тампон напоен с миризма в пластмасова кутийка, дет се слагат на парното.
като се измирише го отварям, напръсквам тампона обилно с ароматизатор за стая, пък ако не ми се досвиди и някой парфюм, и така си карам.. :)
Отговори

Fdex снимка Fdex 08 септември 2005 - 07:02

аз ползвам на РЕФАН едни шишенца с коркова капачка и се закачат на огледалото..
бе мирише яко ама бързо свършва....
за цена-не помня <_<
Отговори

peponio снимка peponio 08 септември 2005 - 08:56

WUNDER BAUM борче ;)
Отговори

SGP снимка SGP 08 септември 2005 - 11:57

Не е хубаво да се сменят често ароматизаторите (все различни). Като се омесят миризмите, понякога става по-голям бъркоч :) Аз ползвам(вах) AmbiPur - планински ручей. 1-2 си купувах и вече спрях, но колата сега и без ароматизатор пак си мирише от само себе си на хубаво :)
Отговори

Jafara снимка Jafara 08 септември 2005 - 12:04

TURTLE WAX <_<
Отговори

ka3aka снимка ka3aka 08 септември 2005 - 14:28

aз ползвам едни шишенца които се закачат на огледалото марката им е MA-FRA и са много готини държат доста време и миризмите им са много яки струват около 10 лв.
Отговори

saso снимка saso 08 септември 2005 - 14:44

Къде има МА-ФРА? Не съм много фен на ароматизаторите ама нещо се респектирам яко от МА-ФРА та бих пробвал. Та от къде викаш мафра-то?
Отговори

ka3aka снимка ka3aka 08 септември 2005 - 14:55

има ги на всяка автомивка използваща продуктите на мафра аз лично си го купих от добрич от щанд на мафра и не съжалявам.ще продължавам да си купувам от тях. <_<
Отговори

Гостjoro_vr_* 08 септември 2005 - 22:51

Новия амби- пур е супер а за да ви излезне по евтино си взимате един пълнител за тези амбипури ,които за ел.контакт и с него се пълни това в колата около 4-пъти(а и при електрическите има по голям избор на аромати а и цената е горе-долу една и съща,става въпрос за пълнителите) <_<
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg