Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Тема за ароматизатори и други смръдливки

Opel_Astra_G снимка Opel_Astra_G 09 май 2012 - 09:10

Какви ли не ароматизатори съм пробвал и най-трайни се оказват мобилето...
Отговори

ves_v8 снимка ves_v8 26 ноември 2012 - 01:57

Аз съм доволен от Wunderbaum - т.нар. Борчета.

Винаги имам консерва в багажника, за да неутрализира кофти миризмите, които се образуват при седаните.

Ареон Black Ice страшно много ми допада като аромат, но получавам адското главоболие от него :(

Ambipur Car (тези с изпарителя на духалката) ползвам само през лятото, защото от студеният въздух на климатика ухае много хубаво, но през зимата от топлият въздух мерише на спаружено. Ароматът е New car или Leder.

Има още едни ароматизатори на Ареон, които са като шишенце с парфюм и се пръска вътре в колата, но само при напускане, понеже е много силен. Позлвам такъв с аромат на Смокиня и Зелен лимон. Уникално мерише. Много свежо и много приятно. Идеята е че като напръскам при напускане и аромата попува в купето. След това като седна на следващият ден например ухае много леко и много приятно. http://www.shopmania...ia-35ml-6860789
Отговори

vankata8903 снимка vankata8903 17 септември 2013 - 12:14

Има и много добри в Кауфланд едни консервички не са на Turtle но също са много добри
аз лично си взимам портокалче и съм много доволен и е траен между 5-6лв струва
Отговори

Petar66 снимка Petar66 28 септември 2013 - 16:35

Аз ползвам на Ареон с дъвки и много ми харесва как мирише и всеки които се качи му прави впечетление.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg