Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Тема за ароматизатори и други смръдливки

HegeJl4o снимка HegeJl4o 09 септември 2005 - 11:47

Alpine, на Sep 8 2005, 03:29 AM, каза:

аз имам един не го знам каква марка е.. от край време си стои- представлява от тия дет са тампон напоен с миризма в пластмасова кутийка, дет се слагат на парното.
като се измирише го отварям, напръсквам тампона обилно с ароматизатор за стая, пък ако не ми се досвиди и някой парфюм, и така си карам.. :)

аз сам с подобен но моя е тампон потопен в шише с парфиу казва се Jet Car ;)

пак може и да нямат капка прилика незнам
<_<
Отговори

Fdex снимка Fdex 09 септември 2005 - 19:52

имам 2 шишенца в колата амби пур и тампоните са им яко.. <_<
като ги купих точно 1 път ги заредих с такъв парфщм за домашен и тампона се затлачи и хич не мирише <_<
Отговори

MaxMan снимка MaxMan 09 септември 2005 - 21:05

И аз съм с амби пур Grand Prix и мирише много приятно <_<
Въпрос на вкус е
Отговори

Гостjoro_vr_* 09 септември 2005 - 21:11

Аз сам с Ambi-PUR Wiliams F-1,много е готин.
Отговори

Vassil снимка Vassil 10 септември 2005 - 00:09

Владко взимай Ma Fra и не се замисляй <_< Аз съм с такъв също и както казват 1-2ма колеги е доста добър избор, през капачката му минава една връзка която се напоява и като я разместиш почва да мирише яко, кара по доста време а и след тва може да си го напълниш с квото си харесаш, аз кат качим некоя Кокона и я муфта за парфюмчето й, излиза без пари зареждането, само първоначална вноска праиш <_<
Баси ква тема си отворил се едно Булка ше зимаш <_<
Отговори

ГостAmbarev_* 11 септември 2005 - 15:51

Аз ползвам на Ф-1 мисля че се казваше такива за таблото ... пръскаш из колата ... пръскаш таблото хем става и гланцирано и се запазва хем мирише на хубаво ... цената е 1,5 за цял флакон (дезодорант) а най хубавия аромат е на ягодката !!!а и е най силен и най се усеща и не е нещо натрапчиво !!!
Отговори

marabata снимка marabata 12 септември 2005 - 09:01

аз пък ползвам на Туртле Вакс едно където полира турбото и мирише на лимонче после ;) Много ме кефи
Отговори

fanatic снимка fanatic 20 септември 2005 - 09:18

В COMO младост 4 има некви по 2 лева. Не че са кой знае какво ама са немски и мирише добре. Ако някой има път натам може да си купи иначе няма смисъл да се разкарваш.
Отговори

nd_nikolov снимка nd_nikolov 20 септември 2005 - 10:53

Аз си купих TURTLE WAX лимон ,готин е от ОМV.
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 22 септември 2005 - 00:57

Аз днес си сложих Turtlewax портокал под кабиния филтър преди перката - със свински опашки го закачих някак си!.. и сега много яко мирише вътре на портокал в колата =)
а и не се вижда от къде което е по-яко =)
Отговори

Scooter снимка Scooter 28 септември 2005 - 13:30

Е и аз от вчера съм с Tortle Wax-Бор и много добре мирише,не е така натрапчива и силна миризмата както при Борчетата в началото!Аз съм сложил кутията под седалката и също не се вижда(от време на време се таркулка,но това не е проблем) :angry:
Отговори

Гостjoro_vr_* 28 септември 2005 - 21:57

Видях ги TURTLE WAX но имат много не-традиционни аромати.
Отговори

Karaibrahim снимка Karaibrahim 29 септември 2005 - 01:40

joro_vr, на Sep 28 2005, 10:57 PM, каза:

Видях ги TURTLE WAX но имат много не-традиционни аромати.
<{POST_SNAPBACK}>


Аз бих казал, че имат много не-традиционна цена от 7.60.
Отговори

GT PoWeR снимка GT PoWeR 29 септември 2005 - 23:29

Karaibrahim, на Sep 29 2005, 01:40 AM, каза:

Аз бих казал, че имат много не-традиционна цена от 7.60.
<{POST_SNAPBACK}>




Дебело е - това са си 4-ри борчета WUNDER BAUM, които са доста трайни между другото...
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 02 октомври 2005 - 12:14

Не знам с тия борчета - някой като каже борче и имам чувството че говорим за лада или москвич =)

А иначе цената може да е така - ама ако ги сравниш с амбипур-а направо си е евтино - имайки се предвид че тва желе издържа доста повече!
Отговори

Karaibrahim снимка Karaibrahim 04 октомври 2005 - 18:44

kravarka, на Oct 2 2005, 01:14 PM, каза:

предвид че тва желе издържа доста повече!
<{POST_SNAPBACK}>


Само ти така си мислиш! Бас хващам, че ще си купя три борчета за по-малко от 6 лева и със сигурност ще искарат бая повече отколкото една консерва от Търтъл Вакс!
By the way, от 2 месеца си купувам едни обезмирисители за стая, едни големи, бели кутий от 1.80. Май са Амби-пур и те. Та имат много готини меризми и карат по около 3 седмици!
Отговори

orci снимка orci 18 януари 2006 - 15:05

Публикувано изображение
Много са добри и доста трайни. :fire:
Отговори

vectrov снимка vectrov 19 януари 2006 - 00:26

аз имам 4-ри тип борче и са все от автомивки и бензиносатнции на аванта :fire:
Отговори

_shady снимка _shady 12 август 2007 - 20:02

по принцип ароматизаторите с аром,ат на пъпеш миришат на дъвка :) вземи си от онези малките мускалчета с държените капачета :) -те са точно като дъвки :) но за мен най-добри си остават ареон дезодорантчетата от 10лв и онея сивите дет се слагат на духалките май F1 или нещо такова бяха -на маи и същата цена :)
иначе аз в момента съм от горе споменатите мускалчета с аромат на хавайски бриз и мн ме кефи :) абе клато цяло има мн и хубави ама трябва бая да потърсиш и се пак ареон за мен са най-добри :) и амби пур :)
Отговори

_shady снимка _shady 13 август 2007 - 19:51

 miki4a, на Aug 13 2007, 08:29 PM, каза:

Мерси много за инфото! Ще потърся някакъв пъпеш, а що се отнася за мускалчетата- :devil-smiley-019:

малко тъпо стоят ,вързани на огледалото. А все си мисля че в такситата са с Амби Пур.

ее да ма аз никой ароматизатор не си слагам на огледалото... да не говорим че мускалчетата чупят стъклото... аз си ги връзвам за духалките над сиди-то ми защото на едната това което е направено за регулиране на духането го няма и аз ... ръгам там :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg