Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Кюстендил

DRAG Party Кюстендил I

Тази тема е заключена

Гостpeshokn_* 13 юни 2008 - 00:27

Така! Наше село кани Ваше село на културно-рейсърско мероприятие у гората на една поляна. Тая полянка се намира някъде около Дупница и Кюстендил, ама ми е трудно бАш да кажа с точност. Ще се събираме всякакви марки - като се започне от Москвич и се приключи с Голф. Най-видните ще са OPEL-джиите - че как иначе, ние сме ем най-хубави, ем най-мощни, ем по по най и може би още толкова ... МДА! Та в същия ред на словоизлияния срещата у гората ще се проведе на 28.06.2008, някъде около паметника на Черна Нива - това се пада пътя за Дупница! В форума на Osogovo Racing Team са обяснили обстойно!

Цитат

Ето и мястото на мероприятието. Намира се точно в края на спускането на местността "Черна Нива" на пътя Кюстендил - Дупница. Веднага първата пряка вляво в същата посока. На снимката ясно личи. Изкачването до паметника е около 1,5км.

Публикувано изображение


Надявам се на дупнишко и благоевградско присъствие! Боянчо, Андрейчо, вие сте момчета, пък ако сте послушни ша наточа на дедо от скоросмъртницата и ще пеем комитски песни, а Кака ще документира! :kuku:

Разбирам, че информираме твърде късно, но до последно нищо не беше сигурно! Все пак, желаещите да присъстват са добре дошли и ще ги посрещнем както подобава!
Отговори

andrey снимка andrey 13 юни 2008 - 17:05

Здраво pesho ,присъствие от дупница ще има .до паметника 1 път сам ходил, доста отдавна незнам как е пътя , ама за катерене за време ми изглежда добре . :kuku: и за по 1 бира също става.

поздрави!! :clap:
Отговори

kaka снимка kaka 19 юни 2008 - 14:47

Аз няма да се драча, ама ще дойда да снимам как се драчат другите :kuku: А, то :kuku: бил написал вече, че ще документирам :kuku: Ще подбера още няколко ентусиасти и ще правим масовка, може би основно с ядене и :dance: ама важното е да сме заедно :mhihi:
Отговори

Гостpeshokn_* 19 юни 2008 - 14:49

Да! Насред природата, вечер, запален огън и истории за СТРАШИЛИЩА или за Боян Страшилището :mhihi: :dance:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 19 юни 2008 - 15:01

Оставете ме мене бе ора! Ко ми е страшното... :dance:

Аз спестявам за СЪБОРА и ще пропусна, че има някакви идеи да се карат разни коли с платформи и ше треа лев. :mhihi:
Отговори

Гостpeshokn_* 19 юни 2008 - 15:02

Бояне, имаш разход само за гориво :) другото е от мене :mhihi:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 19 юни 2008 - 15:05

Сека стинка е ценна :mhihi: не става тоя път. Имаме някакви много сложни идеи дето ще треа ги финансираме.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 19 юни 2008 - 18:02

<_< Че доаждате с корсета...мноу бегачки , че се сберете... <_< :beer:
Отговори

Гостpeshokn_* 19 юни 2008 - 18:18

Ти мани с какво ша доаждаме, ма вземи ела и ти! :)
Отговори

GT 51 снимка GT 51 19 юни 2008 - 18:28

 peshokn, на Jun 19 2008, 07:18 PM, каза:

Ти мани с какво ша доаждаме, ма вземи ела и ти! :)

Пешо,благодарско за поканата, ама имам други ангажименти...просто няма как, но за сметка на това , ще се видим на Калояново...таман , че раздуваш как е минало...драйфането.. <_<
Отговори

Гостpeshokn_* 30 юни 2008 - 14:59

Ето и едно видео, за да добиете ясна представа какво се случваше на паметника. Разтресохме Дупница... <_<
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg