Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Грешки във форумите

Vankissa снимка Vankissa 22 януари 2014 - 11:11

Здравейте,

Бих искал да съобщя за проблем, който може би не засяга само мен, но все пак ще съм благодарен ако проверите какво се случва И с моя профил.
Проблема е, че не мога да изпращам лични съобщения.... Въобще, липсва ми подобно меню, а като успея да се добера до изпратените ми уведомления на личната поща, съдържащи линк към менюто за лични съобщения ми казва, че нямам права да изпращам такива.... Снимка на грешката има на долу-посочения линк:
http://vankissa.snim...799944.32448182

Оказа се, че и линк не мога да вмъкна по стандартния начин.... което ми заприлича на проблем с някой от plug-in-ите на браузъра ми, ама Flash Player и Java са ъпгрейднати до дупка. Тествано е с Mozilla Firefox 26.0 и IE 10.0.11.

Благодаря Ви предварително!

p.s.
В допълнение abv.bg нещо разправя, че не може да намери 'info@opelclub-bg.com'. Опитах да сигнализирам и чрез корпоративния мейл сървър - същата работа.... т.е. освен всичко останало, нямаме връзак с админите...

ПОЗДРАВИ!!!
Иван В.
Отговори

Vankissa снимка Vankissa 22 януари 2014 - 11:28

Още нещо...

Ако някой знае как да се свърже администратор на форума, моля насочете го към темата!
Отговори

borro снимка borro 22 януари 2014 - 11:34

докладван си :)
Отговори

Vankissa снимка Vankissa 22 януари 2014 - 11:37

 borro, на 22 януари 2014 - 11:34, каза:

докладван си :)


А мерси! Дано има бърз ефект :)
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 22 януари 2014 - 12:08

Моля ви престанете да се докладвате и да си пускате темите където Ви падне!

PS. Открих проблема, беше си изключил опцията за Лични съобщения от профила, включих ти ги.

Сега не би трябвало да имаш проблем.

Смених ти и скина, виж дали този не ти е по-удобен.

Поздрави'

Прикачен файл  New Picture (6)_cropped.jpg (23,23K)
Брой изтегляния: 43
Отговори

Vankissa снимка Vankissa 22 януари 2014 - 13:33

 Liubeznia, на 22 януари 2014 - 12:08, каза:

Моля ви престанете да се докладвате и да си пускате темите където Ви падне!

PS. Открих проблема, беше си изключил опцията за Лични съобщения от профила, включих ти ги.

....


Благодаря Ви за фиксирането на проблема.
За съжаление нямаше друг начин по който да сигнализирам за него, освен пускането на тема посветена на казуса...

В допълнение бих искал да кажа, че нямам спомен да съм пипал тази част от настройките, а сега като се загледах ми прави впечатление, че не става ясно въпросната опция какво прави, а именно че добавянето на отметка блокира възможността за писане и получаване на лични съобщения.

Иначе новата теам определено е по-удобна! Благодаря Ви отново!
Отговори

dobbs снимка dobbs 22 януари 2014 - 15:31

А аз и с Инт. Експ-р и с Мозила не мога да ползвам бутоните при писане на пост от рода на шрифтове, емотикони, изображения и др.
Мнението беше редактирано от dobbs: 22 януари 2014 - 15:31
Отговори

Добрин снимка Добрин 22 януари 2014 - 16:32

 dobbs, на 22 януари 2014 - 15:31, каза:

А аз и с Инт. Експ-р и с Мозила не мога да ползвам бутоните при писане на пост от рода на шрифтове, емотикони, изображения и др.


Всичко трябва да е наред вече :good:
Отговори

dobbs снимка dobbs 22 януари 2014 - 16:37

Е*аси, не стига че имам емотикони, ами и вече мога влизам в падащото меню за съобщенията. Да не говорим че и самата визия на форума е друга . О миръкъл !!!! :cabrio:
Мнението беше редактирано от dobbs: 22 януари 2014 - 16:37
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 22 януари 2014 - 16:46

Оправяме всички профили с проблем, такса 1лв :mhihi:
Отговори

dobbs снимка dobbs 22 януари 2014 - 17:21

Няма проблем. Превода на таксата ще бъде под формата на бира-1брой. Дата и място : на сбирка на форума. :20ashley_results:
Отговори

proleten снимка proleten 27 януари 2014 - 19:36

Здравейте, ако мога да ползвам темата! Аз също се обръщам към някой администратор или модератор- от около месец не мога да публикувам, нито да пиша на лични и ако успея става със сума ти рефрешвания. Излиза ми тази грешка - [#20310] Your secure key, used to verify you are posting the topic, did not match the one submitted. Please go back, reload the form, and try again , на какво се дължи?
Отговори

Добрин снимка Добрин 27 януари 2014 - 21:30

proleten каза:

Your secure key, used to verify you are posting the topic, did not match the one submitted. Please go back, reload the form, and try again , на какво се дължи?



Здравейте, публикацията и изпращането на лични са Ви активни. След направените проби от мен, не последва дадената грешка. Моля ако се появи пак да ми пишете на лично.



С уважение:

Добрин
Отговори

proleten снимка proleten 28 януари 2014 - 13:59

Благодаря за отзива, но нищо не се е оправило, включително и това, че не мога да ви пиша на лично - появява се някаква продълговата тясна лента, като място за писане на текст, но с дебелина 2 милиметра, на която има единствено хиксче за затваряне. Пробвах с ИЕ, но същата работа. При опит да изтрия някое от личните си съобщения се появяьва съобщение" грешка при оторизирането". На този пост също му трябваха около 20 излизания и влизания в темата, за да успее. И отново [#20310] Your secure key, used to verify you are posting the topic, did not match the one submitted. Please go back, reload the form, and try again.
Отговори

Жоро снимка Жоро 28 януари 2014 - 14:09

Пробвай с mozilla firefox и си сложи скина да е IP.Board, това се сменя долу в ляво на форума...
Отговори

proleten снимка proleten 28 януари 2014 - 14:49

Към Добрин- след личното ти пробвах, пак същото.
Към Жоро -изтеглих Мозилата и пробвах, отново същия резултат.
Да не е защото на служебния ми компютър, като съм влязал с паролата си след това не съм натиснал изход, ами направо съм затворил страницата. Неуспехите ми са на домашния компютър, тъй като съм отпуска.
Отговори

Жоро снимка Жоро 28 януари 2014 - 15:32

Явно имаш проблеми с компа, защото и Добрин казва, че по профила ти всичко е ОК...

Пробвай от друг комп, на приятел или телефон! Не мисля, че проблема ти е в неИЗХОДения профил :)
Отговори

borro снимка borro 29 януари 2014 - 10:19

Привет,
така и така имате желание да помагате, моля да обърнете внимание и по моя казус:

Какво съм пипал в настройките на профила си не знам, не знам също как трябва да е.
1. Отварям първата тема в списъка "прегледай новото съдържание".
2. Затварям я и рефрешвам форума.
3. Въпросната тема липсва и като първа е следващата, която е била в списъка.

Преди да се омажат нещата всяка една прочетена си беше на мястото в списъка, като единствено вече беше с бледа подсветка (демек прочетена).

Те тва е, който може моля да съпортне с хелп.
Отговори

Добрин снимка Добрин 29 януари 2014 - 12:30

borro каза:



Цък и сподели дали пак е така :)
Отговори

borro снимка borro 29 януари 2014 - 12:32

Цък и споделям - БРАВО.

Мерси за помощта,
Поздрави.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg