Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Инсталация на автопилот

Egze снимка Egze 15 септември 2011 - 16:20

В тази тема видях кой кабел е за автопилот. Оказа се че имам такъв кабел.

Доста четох по темата и до колкото разбрах автопилота си е инсталиран при дизелите ..... трябва само да му се сложи тази ръчка с копчетата за автопилот и всичко е ок. :drinkin: :drinkin2:

Въпроса ми е само тази ръчка ли наистина трябва да си взема или ще трябва и някаква допълнителна инсталация.

Колата ми е Вектра Б 1999г. Дизел фейслифт 101 катъра :rofl:
Отговори

Galabov снимка Galabov 15 септември 2011 - 16:26

Здр.Щом имаш буксата взимаш само ръчката слагаш и му се радваш др не ти трябва:)
Отговори

hudson снимка hudson 15 септември 2011 - 16:29

Има 2 варианта:
1. Слагаш лостчето и тръгва - тогава си ОК
2. Слагаш лостчето и НЕ тръгва - тогава отиваш в срвиз и с ТЕСН2 ти го активират софтуерно.
Отговори

Egze снимка Egze 15 септември 2011 - 16:34

 hudson, на 15 септември 2011 - 16:29, каза:

Има 2 варианта:
1. Слагаш лостчето и тръгва - тогава си ОК
2. Слагаш лостчето и НЕ тръгва - тогава отиваш в срвиз и с ТЕСН2 ти го активират софтуерно.


хахахахха бравооооо колеги .... много сте бързи с отговора :clapping: :clapping: :clapping: <_<

Искам само да попитам колко трае процедурата по активирането и какви пари ще ми вземат.
Отговори

Petio снимка Petio 15 септември 2011 - 22:18

И аз да попитам ако има налична букса за автопилот и лост тръгва всичко така ли да разбирам, няма ли някакви други модули и устройства за този автопилот
Отговори

hudson снимка hudson 15 септември 2011 - 22:24

Ако е за зафирата ти - предишното ми мнение важи с пълна сила.
Отговори

Petio снимка Petio 16 септември 2011 - 21:37

 hudson, на 15 септември 2011 - 22:24, каза:

Ако е за зафирата ти - предишното ми мнение важи с пълна сила.


Аз за зафирата знам че иска само лост и съответно програмиране в модулите за вектра б ставаше въпрос дизел ако има буксата за лоста всичко друго ли има има ли вероятност да няма датчик за съединителя или и там всичко е заложено, за стоп машинка ясно че си има за педала на газта също той нали е електронен
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg