Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

Трябва ми добър майстор на двигатели?

Гостsteffi_* 18 октомври 2013 - 09:41

Здравейте, трябва ми някой който може да направи ремонт на двигател на Опел Тигра. Преди месец колата беше в сервиз за основен ремонт, но след 5000км. и се налага нов основен ремонт. До колкото в момента знаем проблема е в коляновия вал. Но понеже определено ще се смени сервиза,не сме от София и не познавам до такава степен сервизите тук и качеството на работа.
Просто искам като се направи да се направи както трябва,а не всеки месец да се прави основен ремонт, а колата искаме да си я задържим. Ииии искам съвет или някаква помощ по този проблем.
Отговори

Румен Христов снимка Румен Христов 21 октомври 2013 - 23:22

 steffi, на 18 октомври 2013 - 09:41, каза:

Здравейте, трябва ми някой който може да направи ремонт на двигател на Опел Тигра. Преди месец колата беше в сервиз за основен ремонт, но след 5000км. и се налага нов основен ремонт. До колкото в момента знаем проблема е в коляновия вал. Но понеже определено ще се смени сервиза,не сме от София и не познавам до такава степен сервизите тук и качеството на работа.
Просто искам като се направи да се направи както трябва,а не всеки месец да се прави основен ремонт, а колата искаме да си я задържим. Ииии искам съвет или някаква помощ по този проблем.


А от къде сте?

Ако сте близо до Варна мога да ви кажа гарантиран човек. Сервизчето му е в Каварна точно до автогарата. Казва се Искрен и е много много много точен, опитен и честен майстор. Работи на изключително ниски цени - поне за моите стандарти. Смяна на съединител и ангренажен ремък за 80лв труд. Мисля, че е доста показателно. Правил е много основни ремонти на двигатели и това никак няма да го затрудни. Не искам да звучи като че правя реклама, защото не съм му никакъв, просто е изключително точен и опитен човек. Много малко такива има в България, а аз съм обиколил доста преди да го намеря. Например в Петков сервиз София - никога не стъпвайте, мога да разказвам и да разказвам и да разказвам негативи. Покрай красно село има 2 сервиза. В единия работят пълни отрепки на извънземни цени, а в другия все нямат време. Хубав сервиз във Варна е Бош-сервиз. Там собственика се казва Георги и също е сравнително коректен.

Ако трябват координати, пишете на лично съобщение.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg