Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

24.10.2007 Сряда е...

Тази тема е заключена « Prev

Жоро снимка Жоро 24 октомври 2007 - 07:53

До колкото съм чувал :unsure: клуб се събирал в сряда не :eko:. Та интересува ме дали и днес ще има :drive: фенове??? Само с бързи и хубави коли ли сте или има някой с по-обикновенна като мойта. Какво правите като се съберете???
Кой да търся когато дойда, че съм притеснителен т.е. стеснителен и вопще как ли ще Ви заговоря а и дали ще ме приемете във ващо общество :beer:
Отговори

Maiky снимка Maiky 24 октомври 2007 - 08:48

Аз сега да ти кажа "новобранец"-о: ела с кутия бонбони, после почерпи по :thu: всяко "старо куче", после повтори с :thu:
Накрая може и да :unsure: някой видни колежки по домовете! А за самото :eko: : ще имаш възможноста да видиш някой видни :sup: , :o , :drive: и разбира се :kotva:
После ще изглеждаш така :beer:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 24 октомври 2007 - 09:25

Новобранците се посрещат по стар спартански обичай! :unsure:
Отговори

saso снимка saso 24 октомври 2007 - 09:29

Тоя па станал рано-рано при зори да пусне пръв темата.
Временно не приемаме нови членове.
Извиняваме се за неудобството опитайте пак след месец ако се е освободило вакантно място.
Отговори

Жоро снимка Жоро 24 октомври 2007 - 09:42

 Maiky, на Oct 24 2007, 09:48 AM, каза:

Аз сега да ти кажа "новобранец"-о: ела с кутия бонбони, после почерпи по :thu: всяко "старо куче", после повтори с :o
Накрая може и да :unsure: някой видни колежки по домовете! А за самото :eko: : ще имаш възможноста да видиш някой видни :19a: , :61: , :thu: и разбира се :kotva:
После ще изглеждаш така :drive:

Една малко взаймствана мисъл но... - като ходиш на гости черпиш или те черпят??? Вие там сте си като у вас, т.е. няма да ям, че да мога да апна и пиина повечеко довечера...

 Scorpion_BV, на Oct 24 2007, 10:25 AM, каза:

Новобранците се посрещат по стар спартански обичай! :beer:

С 3 дена ядене и пиене на чужда сметка :sup:

 saso, на Oct 24 2007, 10:29 AM, каза:

Тоя па станал рано-рано при зори да пусне пръв темата.
Временно не приемаме нови членове.
Извиняваме се за неудобството опитайте пак след месец ако се е освободило вакантно място.

Е как ама аз ИСКАМ да дойда... Не ми трябва място за ваканция...

P.S. Абе сасо на тая снимка ко са ти турили из отзадзе та така са ти искокнали ОЧИЧКИТЕ... Това момчетата на бензиностанцията ли са ти го причинили, като си зареждал камиона и не са ти стигнали парите за тунджата...
Отговори

Иво снимка Иво 24 октомври 2007 - 09:44

Ooo, ма то сряда ли е станало? Баси всеки ден ги сменят. Ми ше додеме, няма начин
Отговори

davidcoulthard снимка davidcoulthard 24 октомври 2007 - 12:40

Аз съм там, че ще правим с Васко танту за кукуригу.Замесена е и една мацка. :unsure:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 24 октомври 2007 - 13:10

Жорка не знам за едение и пиение ама си земи Възелин с тебе!
Отговори

O-Z снимка O-Z 24 октомври 2007 - 15:47

 Scorpion_BV, на Oct 24 2007, 02:10 PM, каза:

Жорка не знам за едение и пиение ама си земи Възелин с тебе!

А ти нема ли да дойдеш...гледам на аватара нещо си заслабнал май...ела по нашия край да си върнеш формата....нали знаеш че и кръгът е форма.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 24 октомври 2007 - 15:51

 O-Z, на Oct 24 2007, 04:47 PM, каза:

 Scorpion_BV, на Oct 24 2007, 02:10 PM, каза:

Жорка не знам за едение и пиение ама си земи Възелин с тебе!

А ти нема ли да дойдеш...гледам на аватара нещо си заслабнал май...ела по нашия край да си върнеш формата....нали знаеш че и кръгът е форма.

Ми заслабнах и съм се обезкосмил както виждаш. Така съм по фешън. И по примера на Финдо от Сървайвър 2 съм с поличка. Щото е фешън! :dancin: Иначе съм трогнат, че предпочиташ старите ми форми... И щи не фанеш да дойдеш ти? :unsure:
Отговори

Vassil снимка Vassil 24 октомври 2007 - 16:53

 davidcoulthard, на Oct 24 2007, 01:40 PM, каза:

Аз съм там, че ще правим с Васко танту за кукуригу.Замесена е и една мацка. :unsure:
:drive:

Ше мина по-късничко, дано има къде да се спре :eko:
Отговори

Mixi снимка Mixi 24 октомври 2007 - 17:03

Абе и аз съм там бееееееее :))))))))))))))))))))))))

:unsure: :russian: :gsi: :jumpers:
Отговори

Commodore_69 снимка Commodore_69 24 октомври 2007 - 17:42

И аз ще се разпиша след към 2 месеца дупка и тоя път съм си с изтърбушеното Кадет-че :unsure: , а не с червената Жигула, дето последните 2-3 пъти идвах с нея. Свлачището ми звънна, че няма да идва, да внимава Магелан да не забрави и той да дойде. :drive:
Отговори

Жоро снимка Жоро 24 октомври 2007 - 21:22

 Ndoe, на Oct 24 2007, 05:53 PM, каза:

Ше мина по-късничко, дано има къде да се спре :eko:

Къде ти място братче... не стига, че имаше и Ланчии ами и БМВ клуба от страх да не остане без места за утрешната среща се беше изсипал от днес...
Отговори

Vassil снимка Vassil 25 октомври 2007 - 01:02

Ебало си е майкята! Чак сега се прибирам от таа пуста среща :unsure:
На трезво ше разпраям :drive:
Отговори

Taz снимка Taz 25 октомври 2007 - 01:59

 Ndoe, на Oct 25 2007, 02:02 AM, каза:

Ебало си е майкята! Чак сега се прибирам от таа пуста среща :unsure:
На трезво ше разпраям :drive:

Ако знаех, че до сега си бил там.... :beer: До преди малко скитах по улиците, но нямах възможност да намина на срещата.
Картинки няма ли от тази вечер?
Отговори

Жоро снимка Жоро 25 октомври 2007 - 07:50

 Taz, на Oct 25 2007, 02:59 AM, каза:

Картинки няма ли от тази вечер?

Бе Бацко обикаляше с телевизира по едно време може да е овековечил нещо! Примерно 2 БМВ-та и 1 Пежо :)
Отговори

vectra снимка vectra 25 октомври 2007 - 08:17

нещо тия италиански чикии почват да стават много масови и няма къде да се спира на екото...иначе срещата и беше екстра както винаги, Васко направи малко снимки, дано изтрезнее по-скоро та да ги видим...
Отговори

kleyn снимка kleyn 25 октомври 2007 - 08:42

 vectra, на Oct 25 2007, 09:17 AM, каза:

нещо тия италиански чикии

е стига бе аз си уредих дръпка с една от тях :beer: ,чакам момчето да я стегне черната Ланча гледах некви регулатори на горивото имаше ,абе била много бърза ма гаста я спъвала нещо :beer:
Отговори

O-Z снимка O-Z 25 октомври 2007 - 09:04

И аз минах...и повече с Васо не ходя на срещи..прибрах се в 2 часа...много малко бяхме нещо вчера...
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg