Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

OPEL Weekend Кюстендил 3

IvailoM снимка IvailoM 26 март 2010 - 22:56

 peshokn, на 26 Mar 2010, 22:53, каза:

Е такъв ли е магнит тая Вероника? Ти вместо да дойдеш да ме бутнеш у ребрата и да кажеш запознай ме ... седиш си там и тъмнееш ... не е убаво така!
Тая Вероника голяма работа се оказа ...


с такива железа като нас си требват и магнити :newsm05_41: май пак гониш гяволете ...
Отговори

Гостpeshokn_* 26 март 2010 - 23:06

Не, слабости у организацията, самокритиката се обади и мислех да се самонакажа като накажа там разни обекти ... че щом съм се захванал да правя нещо, искам да го направя като хората ... в обратния случай просто не се занимавам.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 26 март 2010 - 23:12

Пешко, евала ти за труда! Малко хора биха се хванали да организират подобно мероприятие. За съжаление не всичко и навсякъде можеш да огрееш. Зависим си от други.....и това обърква плановете понякога или в повечето случаи. Но все пак така ни е писано да живеем сред говеда.........Но пак ти казвам, хората, които дойдоха на място повярвай ми са оценили твоите усилия :newsm05_41: А това е най-важното, останалото......останалото няма абсолютно никакво значение. Има горе Сила, която не забравя! Убедих се лично в това :mhihi:
Отговори

Гостpeshokn_* 26 март 2010 - 23:16

Не, просто не съобразих, че толкова много хора ще се съберат ... очаквах 20 гости и още 10-тина кюстендилци - и мир. А то на Кауфланд пребледнях - гледам 50 човека и се чудя сега какво ще ги правя. Всеки вика "боли те кура, важни са тия дето са заявили участие" ... да, до една степен е така, но не можеш да кажеш на другите "майната ви, ходете си", особено пък при положение, че искаш всичко да е на ниво и всеки да е доволен. Все пак това е опел среща и като такава, тя беше за опелисти. Поне следващия път ще знам да търся повече места за преспиване и по-голям терен за разпивка.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 26 март 2010 - 23:22

 peshokn, на 26 Mar 2010, 23:16, каза:

Поне следващия път ще знам да търся повече места за преспиване и по-голям терен за разпивка.


Наздраве и не се коси :newsm05_41: :mhihi:
Отговори

Гостpeshokn_* 26 март 2010 - 23:27

Публикувано изображение
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 26 март 2010 - 23:51

тиииии, ти колко си доУен :newsm05_41: Е как можа да ми причиниш това сега баш преди лягане :mhihi:
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 27 март 2010 - 15:50

Много бега тоо "свинския" кадет беее :mhihi:
Браво бре Танасе :newsm05_41:
Отговори

KRiS_KN снимка KRiS_KN 27 март 2010 - 19:14

 siegfrid, на 26 Mar 2010, 22:23, каза:

- Абе на Гуджо Кадета много се разплита.
- А е еВахти дръгела. Оно кори няма, табло няма.. Олекотил го е зверски.

:mhihi:


Какво като го е олекотил! Това олекотяване се равнява не 5-6 бири! :newsm05_41:
Отговори

Krasteff снимка Krasteff 28 март 2010 - 08:47

 peshokn, на 26 Mar 2010, 23:27, каза:

Публикувано изображение

Я сега дай инфо и за другата девойка? :newsm05_41:
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 30 март 2010 - 07:27

 Krasteff, на 28 Mar 2010, 6:47, каза:

Я сега дай инфо и за другата девойка? :icon_wink2:

Аве Пешко тая в средата ли беше Вероника...?!
То Илиански и без да те сръчква моеше да отнесе една цица, тез девойки 2-те си бяха мноо отворени или поне се правеха на такиз. Аз малко общувах с тях, но достатъчно да ги разбера. :)
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 30 март 2010 - 09:03

 mercedes_benz, на 30 Mar 2010, 8:27, каза:

То Илиански и без да те сръчква моеше да отнесе една цица

Ааа Ники, незнам за какво говориш :icon_wink2:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg