Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Софтуер, pъководства, книги и линкове за Опел

Помощ за софтуер за диагностика

bugaviq снимка bugaviq 26 август 2009 - 04:48

Колеги прочетох може би всички теми за софтуера за диагностика. Намерих като моя въпрос, но никъде не видях отговор. Ако греша моля да ме извините. Та въпроса е следния. Кой софтуер да си инсталирам тъй като контролера ми е ELM 327. Кой софтуер ще ми препоръчата за моята астра Г с тоя контролер. Разбрах че тоя контролер не върши много работа за опел, но все пак с кой софтуер ще работи най-добре. Едно от нещата който искам да направя е да си изтрия грешката за airbag-а и да поизчиста други грешки ако ми намери. Ако имате предложения моля давайте линк за софтуера или кажете от къде може да се дръпне. Благодаря предварително за помоща.
Отговори

lad_1005 снимка lad_1005 26 август 2009 - 07:08

С адаптерите ELM327 може да се извършва диагностика само на двигатели. В Google напиши "EML327 free software" и може да си избереш подходяща програма.
Отговори

bojo06 снимка bojo06 26 август 2009 - 10:19

Програмата която е най- подходяща за Опел под ELM е ScanMaster. Има подраздел за Опел. Можеш да я изтеглиш от този форум ТУК. Други програми работещи под ELM са DIGIMOTO, GENDAN, PCMSCAN и много други без особена полза.
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 02 септември 2009 - 00:03

елм-а не е от кой знае каква полза, чете само двигатели и то не всичко, само по обд стандарта, вземай си един оп-ком и си :icon_wink2:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg