Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

7 ноември, Еко

Тази тема е заключена

kaka снимка kaka 07 ноември 2007 - 17:17

Денят се очертаваше дълъг и скучен. Повечето ми колеги са в странство по света и у нас. Няма кой да ми създаде работа. Да, ама не! Уж нищо, пък цял ден не съм се спряла от дребни задачки, все нещо правя - пиша, търся, пращам/получавам по факса, кръстосвам коридора напред-назад.. Нямам сили вече. Крепи ме единствено мисълта за разтоварващата среща в сряда вечер. Ще има ли и други изтощени от работния ден желаещи?
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 07 ноември 2007 - 17:26

Аз мисля да намина, че нещо липсвам напоследък и ми домъчня :opel_forever: И на мен нещо ми е дошло нанагорзе от няколко седмици какче, че чак и за релаксация понякога не остава време :( Ама мисля да гледам мачо и да се изнеса малко преди първия съдийски :nau:
Отговори

Magelan снимка Magelan 07 ноември 2007 - 18:47

Ти с тия мачове си ........ :opel_forever: :nau: :nau: :nau:
Аз след малко тръгвам натам
Отговори

Commodore_69 снимка Commodore_69 07 ноември 2007 - 19:02

И аз шЪ дода, ма мисля към 20ч да тръгна от нас, че като знам какъв е трафика по това време, пък и като чета покрай Околовръстното какви задръствания има навсякъде...
Отговори

vectra снимка vectra 07 ноември 2007 - 23:46

аз днес пропуснах...и все пак как беше? Имаше ли хора? Нещо снимки едно друго..
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 08 ноември 2007 - 00:51

Мноо ми се иска и аз да донеса бонбони ама нема, по коледа може и да почерпа :)
Отговори

kaka снимка kaka 08 ноември 2007 - 09:35

Явно не бях единствената изморена снощи - не бяхме много, а и рано се разбягаха повечето. Първите останахме и последни - с Митята и Флаконя докъм 11 нищихме разни теми за живота, човешките отношения, клубно-форумните въпроси, концепциите на Опел и какво ли още не... :opel_forever: Също така замислихме и няколко идеи за идните дни.
Отговори

Жоро снимка Жоро 08 ноември 2007 - 09:40

Баааааааааа това умората и студа са голямо нещо...Викам Ще затапя Нервния, че уж за малко минавахме и точно паркирам когато он вика, че си тръгвал :opel_forever:
Отговори

Марто снимка Марто 08 ноември 2007 - 09:48

Все пак неделната среща си остава по-добрата среща. Дано тази седмица се съберем още повече. Като е затворено и околовръстното ще се получи много добре :bou:
Отговори

bugatti снимка bugatti 08 ноември 2007 - 22:11

Околовръсното отвориха ли го? :beer: ......
Отговори

Commodore_69 снимка Commodore_69 09 ноември 2007 - 00:40

Верно бяхме малко, повечето и седяхме малко, ма то не може всеки път да е пълно с народ и да се виси по 3-4 часа... Другия път повече. Чисто информативно - като е затворено Околовръстното ще може ли изобщо да се стига до ОМВ-то? То вярно, че ремонта е от края на широкия участък нататък, ама знае ли човек... :beer:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 09 ноември 2007 - 01:34

Ей, Симо... ти се едно падаш от небето, брат ;) Колко пъти е било затворено околомръсното, че чак е имало и пъти, когато е трябало да се връщаме "назад" (в обратна посока) и куките нищо не са ни казвали (ако присъстват изобщо)... Само един път се случи така, че някой го беше излъгал, че човека с червения Воксхол Вектра е некъв си там "шеф" и тоя ми вика "казаха ми, че ти оправяш сметката - по 10лв на кола ще взимам, не повече - до сега минаха 7" хахахахха :))) Та с две думи прости - Неделя - ОМВ :beer:

Иначе срещата за мен може да се определи като "стойностна", защото си казахме разни важни приказки, видях се със стойностни за мен хора и си изкарах готино! :beer: Само дето Рома не можаха да преборят Спортинг :( Но поне Лацио цепят мрака :beer:

ПС. Bugatt, земи легни и стига си пил бе момче, гледам пак четеш по нощите :beer:... Тази Англия + комбинацията с форума ще те довърши, хвани почини малко и поспи - стига алкохол и 2 часа сън :beer:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 09 ноември 2007 - 02:50

ее деба.. яд ме е за спортинг - трбяваше да го чукнат на рома и се преебаха сами в последната минута!
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg