Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Кой с какво се занимава?

Duke_BG снимка Duke_BG 15 август 2005 - 10:23

Такааа яа взема и аз да се драсна тука и да променя малко съотношението комп. специалисти / спец Съобщителна техника :

та казвам се Радомир и съм на 32 год. Роден съм във Варна, но от около 6 год. живея в Бургас , Женен с Две деца .
Завършил съм спец. "съобщителна и осигурителна трхника и системи" Занимавам се компшютри от около 15 години , но само като хоби .
Работил съм като пазач на Златни пясъци, Даскал в Електротехникума ( може и да съм преподавал на Дектър ) , като поддръжка на Слънчев бряг и ве4е около 6 годинки продавам метали .

Карал съм много видове коли като служебни или не ( нема да изброявам ) но лични са Голф 2 и от няколко дена Вектра Ц20НЕ 4х4.

Та това е в общи линии
Отговори

GSI RACER снимка GSI RACER 18 август 2005 - 15:37

Здравейте и от мен много се радвам че научих за форума преди няколко дни и реших първо тук да драсна няколко реда
Казвам се Кирил на 19г съм от Бургас.В момента съм студент в БСУ специалност Компютърни системи и технологии,работя в една компютърна фирма,имам Vectra A 2.0 16V ами горе доло това е всичко
Отговори

Theodor снимка Theodor 19 август 2005 - 15:29

Здраве желаем,
Казвам се Теодор и съм фен на колите от малък. На 23 години и съм сменил 5 лични автомобила, от които 3 са Опел, както и последната.
За повече от 5 години, откакто взех шофьорска книжка, имам само няколко дена, които съм прекарал без да използвам автомобил. За това за мен е от първостепенна важност да имам кола, която да е лесна за поддръжка с евтини части, и да е икономична, отколкото някоя, мощна и едвам се чудя как да я изхранвам.
Умерен съм във всичко и не прекалявам със страстта си към автомобилите. Работя като графичен дизайнер. По професия съм електротехник и логопед. Музикант съм от малък, и поддържам огъня и до днес. Обичам качествената музика. Обичам и се занимавам с теология. Хобито ми е да чета и уча за неща, които не знам.

Поздрави и успех на всички.
Отговори

ka3aka снимка ka3aka 19 август 2005 - 17:49

казвам се Димитър на 23г съм завършил съм електротехникум в момента съм студент в инженерно педагогически факултет от малък са ми страст колите заради баща ми тои беше механик на николаи николов.от 16годишен работя в неговия автосервиз от 3 години този автосервиз е мои и там минава почти цялото ми свободно време.също така работя и като администратор в куриерска служба.през ръцете ми са минали доста коли повечето от тях са били опели и предполагам че ще продължава да бъде така.от мен толкова :loll:
Отговори

16V снимка 16V 22 август 2005 - 19:03

здравейте и от мен,
казвам се Калин Томов на 27
имам фирма за недвижими имоти
IMOTI GROUP
http://www.imotigroup.portalimoti.com/
занимавам се и с предприемачество в стройтелството предимно в бургас,софия
от доста време имам коли сменил съм доста марки,тази ми е втората калибра
първата беше 115кс(много здрава кола)
на доста хора съм уредил парцелите в сф,и имам много познати с части,бояджий,борси за коли А2,аудио системи(втора ръка)
засега това е от мен :loll:
Отговори

batko32 снимка batko32 27 август 2005 - 18:56

Бре да се невиди. Мислех , че аз съм най-дърт във форума ама.....на....не ме огря :lol: "остава ми успокоението , че съм най дъртия във форума от Пловдив :loll: "
Та.....за мен.
Казвам се Хари "Харалампи е прекалено дълго да се запомни". От Пловдив, ма 36 и 1/2 вече , женен с 2 бр мъжкари 10 и 8 клас. Завършил съм Техникум по Авто транспорт гр. Смолян със специалност
"водач и монтьор на МПС + информатика" Незнам как успяха да обединят карането с информатиката ама.....карай.
Имал съм бил заложби ....хайде карай втора специалност " Ремонт на чернобели и цветни ТВ-та "Електрото в София". Е да ама на мен ми е по-добре да се занимавам с компютри и......Хоп отново обучение "незавършено" за престижната професия "Компютърен специалист" вече непомня за кой път започвам и неостава време да го завърша. До скоро се занимавах със компютри " продажба,поддръжка, LAN мрежи...и все такива простотии" Фирмата ми отдавна я зарязах и от 1 година си работя като миризлив шофьор на бус.
Карам си от 92 година Опелчета "Корса86г. 75кобили някаква орязана /демо/ версия...после Асконка83г. 1,6 на бензинец.....след туй/и досега/ Рекорд86г. 2,3Д 70магарета.....и най-накрая Омега87г. 2.0 инжекция 115коня комби "
Та толкова за мен...то стана цял роман :)
Отговори

Paco GSI снимка Paco GSI 29 август 2005 - 10:25

Айде да добавя още един ветеран ... B) Казвам се Пламен и съм роден през далечната 1969 г. Книжката ми е от 1988 г. Сега карам Астра 95г. 1.8 16 v комби а преди това 12 други коли (между тях Кадет 1.2S 84г. и 1.7D 91г. Корса 1.6GSI 91г.) Завършил съм техникум Вилхелм Пик (сега Хенри Форд ) специалност водач и монтьор на МПС и ДВГ ! :loll: А сега имам фирма и яко работа - добре,че от 2002 г. се осъществи проекта Божурище , та да има малко кеф. От 2002 до сега имам над 1000 старта там :nau: .........Успех на всички ! ;)
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 14 септември 2005 - 10:45

Здравейте и от мен .
Казвам се Ивайло Стефанов, на 22г. завършил съм техникум по строителна механизация гр. Плевен, в момента работя в ХЕИ гр. Плевен.
Друго не се сещам. <_<
Отговори

bubo_e снимка bubo_e 20 септември 2005 - 09:44

Е ха здравейте аз съл Любо но ми викат БУБО от доста време мъча да избутам "Приложната информатика" в НБУ ама нещо все не става. От две седмици се сдобих с Вектричка 1.6и и за сега съм доволен. Много ми се иска да науча повече за колите защото ми е интересно и обичам да върша нещата сам. <_<
AAAA бтв аз съм от Перник
Отговори

sickmind снимка sickmind 20 септември 2005 - 11:24

ето нещо и от мене..
казвам се Васил, от Кюстендил съм.

В момента работя като клошар, в свободното си време тренирам балет и водна топка.. женен съм, имам мъж, жена и две деца... за друго не се сещам
<_< <_< <_<

сега серизно... на 19 години съм, уча в ХТМУ и карам VectraB (X20XEV) :dummy:
интересувам се от компютърни мрежи и тн.
Отговори

daskal снимка daskal 25 септември 2005 - 13:01

Миро.Гаден даскал.25г. :D
Отговори

Гостjessy_* 26 септември 2005 - 01:34

Гери. На 25. Любител на колите от малка, но по женски само на външен вид :rf: . От около две години работата ми е свързана със сервиз и най-вече резервни части за коли, така че външният вид отдавна остана доста на заден план. Все още нямам личен автомобил и измествам отвреме на време брат ми от неговия. Опел не сме имали в семейството, но когато си купя кола тя ще е Вектра (надявам се С) , дай боже двг Y22DTR или нещо по сериозно и ще я изрисувам отвън (или по-точно някой ще ми я изрисува защото съм с две леви ръце за тая работа) вероятно с дракони, черепи и каквото ми дойде още на акъла, но до рисунките има време :angry:
Иначе съм завършила Социални дености ...
Отговори

Гостgicov_* 29 септември 2005 - 16:53

Ще взема да се сложа и аз тук. Завършил съм в София-висше. В момента съм офицер от МВР. Карам Вектра А, 2,0/115+. През свободното си време (което всъщност е доста) са занимавам с вътрешен и външен тунинг но само на моята кола. Просто нямам нервите за да го правя и с други. :cen: Средното образование съм го завършил в Механотехникум. Мога да кажа, че хобито ми е със следното мото "направи колата си уникат". Е, толкова от мене. Лека и безаварийна на всички колеги. Желая ви успех в живота и шофирането на истинската марка коли :angry: :kuku: :beer:
Отговори

психото снимка психото 07 октомври 2005 - 10:42

На 30г. съм от София. Завърших ССЖПУ Г.Оряховица което в превод е средно сержантско железопътно училище. Работя като локомотивен машинист и за съжаление нямам много свободно време, хобито ми е да разглобявам всякави неща за да видя как точно работят и не могат ли да се подобрят.Карам вектра 1.6 s 91г. от 2 г. и съм много доволен само дето малко я разтропах :rf: . Намирам форума за прекрасен и ми е доста полезен с инфото в него.Ще се опитам и аз да съм полезен. На всички членове много безаварийни км.
Отговори

ekaro снимка ekaro 07 октомври 2005 - 10:59

Четох, Четох, Четох,
някои може и да познавам, но ще си проличи като се опиша леко...

къде ли не съм учил:
17 Детска градина в Пазарджик
1ОУ в Пазарджик
УКТЦ в Правец
ФКСУ в ТУ София

за сега работя като сисадмин в един телеком после ще видим ..
Преди: карах Вектра А C16NZ, отвреме на време пак я карам,
Сега: отвреме на време карам Астра F C14SE

женен + един мъж на година и половина, който се оформя целия на баща си, демек .... аз или още:

опитва се да кара Астрата преди да са му стигнали сандалките до педалите.
:kuku: :dancin: :beer: :cen:


:angry: :cen: Път на подрастващото поколение!

Хайде стига толкова че да остане място и за другите, ;)
( то на сисадмин му дай форум и стой та гледай )
Отговори

commodore снимка commodore 13 октомври 2005 - 21:07

Eто нещо и от мен на 29години съм от софия завърших двг в спту Н.Ботушев от 91г.се занимавам с коли. Най-хубавата ми кола беше commodore от 69г.Сега съм печатар и от 3 месеца карам calibra 2.0 16v4x4 и за сега ме кефи.
Отговори

ГостIter_* 14 октомври 2005 - 08:55

Да се представя и аз. Казвам се Весо и съм един от най-старите членове на форума, но по възраст - 36 г. Иначе съм съвсем новоизлюпен. Имам прекрасна дъщеря на 13 години. Завършил съм икономика, работя в банка. Карам кола от 18 години, но първата ми собствена кола е едва от два месеца по съображения изложени в друга тема. Към "Опел" се насочих заради добрите отзиви на други притежатели за двигателите и ходовата част, а и защото ми предложиха добра цена. Ако са успели да решат и стария проблем с ламарините, ще стана голям фен на марката.
Отговори

mandata снимка mandata 14 октомври 2005 - 11:43

Христо от Пловдив, на 28 г. с 2 момчета - фенчета на колата на тати.
Завърших Автото в Пловдив, после ТУ- Пловдив.
Сега работя като диспечер пак в Пловдив.
Имах Аскона 1.6 - мод. 82, 90 к.с. - откача се задния мост
Вектра Е16NZ - 89г., разход на Газ 6л./100 км.
сега Вектра 1.8 -93г. някаква диамант версия, но мн. бяга
По принцип сам си ремонтирам колата, но колкото по-нов модел - все по-трудно става. На сегашната трябва да се откачи мотора за да се смени ремъка - гадничко :rolleyes:
Отговори

Гостstuki_* 23 октомври 2005 - 22:33

Заглавието ми е Станислав на 19 год съм.Горд жител на наи-новия новия град в БГ-Аксаково(Намира се на не по-повече от 6км от Варна).Уча 13-та година в техникум по строителство гр.Варна специалност Транспортно Строителство.Управител на верига магазини за промишлени стоки(Железарии).В малкото свободното време което ми остава се занимавам главно с барабани,тъпани,перкусии и други подобни.Луд фен на тема :thu: първият автомобил ми беше Кадет ГСИ но за съжеление го потроших :rolleyes: сега си карам Астра Ф. Това беше от мен.Лека,безавариина & :thu:
Отговори

kaka снимка kaka 25 октомври 2005 - 10:59

Васи, кака на много от вас. Омъжена (засега щастливо, без деца). Не прекалявайте с чата - води до сватби!
Първо висше: спиртен мениджмънт в НБУ, завършен през далечната '98, ъъъ да де, спортен :)
Второ: човешки ресурси, не към НБУ.
10 години набивах номерца на колици в една база данни за маркирани такива. Сега си клатя краката пред кабинета на най-готиния шеф, който можете да си представите, има само един кусур - фен е на БМВ :rolleyes:
Карам колата, на която съм се учила да карам - Сенатор 2,2i '84. Преди да сте казали "няма такъв 2,2" - да, има 2,0 и 2,5, моя е един вид уникат, правен по поръчка, което създава доста затруднения откъм резервни части.. Освен него съм карала и Рекорд 2,3 D - жива мъка, не ми стигаха силите за волана и задна скорост едновременно, нито серво, нито нищо.. :thu:
"Тихата" ми страст са прогресив и готик рока.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg