Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Организация за OPC събора

Тази тема е заключена « Prev

Shades снимка Shades 17 юни 2008 - 16:34

Колеги, списъкът е вече с хората, които дадоха пари на днешната среща и чиито номера ще пусна към София. Ако някой не е успял, ще може да си вземе номер директно на събора от някой от Админ/Мод екипа.


Списък на хората платили стикери с номерата:

Shades - #13

FIREMAN - #50

SharkNet - #1388 + #М6

peshotiger - #78

shin3 - #22

SkiGeorgi - #123

borko_1 - #69

stepo3 - #9999

mcfistell - #16

tuning7350 - #2

gogovatev - #7

Georgi Marinov - #969

zgripara - #001

jumpera - #4033

Дидо 13 - #131
Отговори

Рошко снимка Рошко 17 юни 2008 - 16:36

A тези, които смятат да дойдат, но "да чоплят семки" и няма да се пускат на пистата, трябва ли да пишат, за да заявят присъствие?
Отговори

Shades снимка Shades 17 юни 2008 - 16:43

 tigra79, на Jun 17 2008, 05:36 PM, каза:

A тези, които смятат да дойдат, но "да чоплят семки" и няма да се пускат на пистата, трябва ли да пишат, за да заявят присъствие?


Заявки събираме за стикерите с номерата, иначе си плащаш 2 лева вход и влизаш. Така или иначе и моята машина, която става за пистата е от друга марка и остава в гаража, а комбито ще е само за семки. :mhihi:
Отговори

Рошко снимка Рошко 17 юни 2008 - 16:49

Това за 2-та лева е ясно като бял ден и не е проблем :))). Питах, понеже не бях сигурен дали покрай номерата не водите някаква статистика за относителния брой посетители :) В последно време (откак срещите се махнаха от Пещерско) не съм се вясвал на среща, че ми идва по-далеч и ми е трудно да го включа в програмата, но следващата неделя ще направя всичко възможно да дойда... Надявам се до тогава да можем да решим от къде и в колко ще "разперваме крила" към "Дракона" :mhihi:
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 17 юни 2008 - 16:58

Къде и в колко ще се събирате в Пловдив, че аз може и от там да се включа.
:mhihi:
Отговори

borko_87 снимка borko_87 17 юни 2008 - 20:09

аз сьм си запазил номер 69 няма да е лошо ако някои може да ми го вземе и кажете някаква дата като се сьбирате в пловдив да доида и да се разберем да пьтуваме заедно
Отговори

Georgi Marinov снимка Georgi Marinov 20 юни 2008 - 19:32

shades пиши ме и мен ..... що не си ме добавил в списька #969 sam 
Отговори

Shades снимка Shades 20 юни 2008 - 23:55

 Georgi Marinov, на Jun 20 2008, 08:32 PM, каза:

shades пиши ме и мен ..... що не си ме добавил в списька #969 sam


Писан си. <_<

Предлагам в неделя да го изчоплим откъде и кога да тръгваме и ще го пишем в темата.
Отговори

Georgi Marinov снимка Georgi Marinov 21 юни 2008 - 09:17

 Shades, на Jun 21 2008, 12:55 AM, каза:

Писан си. <_<

Предлагам в неделя да го изчоплим откъде и кога да тръгваме и ще го пишем в темата.


да трябва да го обмислим но се 4уи и с хората от другите градове от кьде ще минат и да ги заберем  <_<
Отговори

Shades снимка Shades 27 юни 2008 - 08:31

Банда, стикерите ги чакам днес. (powered by kaka <_< ) Вариантите за раздаване са 2 - в неделя на срещата и на тунинг-феста на Калояново, защото смятам да си размърдам д-то дотам.
Отговори

Georgi Marinov снимка Georgi Marinov 28 юни 2008 - 11:59

по добре в неделя според а тези които не дойдат на калояново .... <_<
Отговори

kokalesko снимка kokalesko 01 юли 2008 - 22:33

колеги какви са тези организации че не съм в града и нямам достъп до комп но неска чух за този събор по радиото и за тожа питам как става задължително ще се освободя да доида но се колебая дали да учавствам защото колата не е подготвена ще ви помоля ако някой може да ми го разясни кога и как какво трябва да се плаща и там за членския внос благодаря за разбирането просто нямам време да чета форума мойе и налично да не пълним темите със спам мерси
Отговори

Shades снимка Shades 01 юли 2008 - 23:11

Най-общо - от "Опел Стефанов" организират OPC събор. Като цяло се организирахме и ние доста сериозно и ще стане като малка репетиция за национална среща.

Повече инфо за събора има в ТАЗИ тема.

Организация за тръгване от Пловдив ТУК.
Отговори

Мишо снимка Мишо 03 юли 2008 - 12:53

Kолеги, аз ще пътувам още събота сутринта и цял ден ще съм в Пловдив. Досега не съм стъпвал там и мисля да се разходя да разгледам какво интересно има <_< Неделя сутринта мисля да се присъединя към вашата група при срещата на Лукойл Карловско шосе, та молбата ми е ако може някой да си остави GSM-а да звънкам ако се забутам някъде :blink: Ако има желаещи може да направим едно кафенце следобед-а или пък някоя биричка по-късно :unsure:
П.П. тел ми е 0885355548
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 03 юли 2008 - 12:59

Връзката е осъществена <_<
Отговори

Мишо снимка Мишо 03 юли 2008 - 13:02

 Peshotiger, на Jul 3 2008, 01:59 PM, каза:

Връзката е осъществена <_<

:blink: :unsure:
Отговори

Жоро снимка Жоро 03 юли 2008 - 13:09

 Мишо, на Jul 3 2008, 01:53 PM, каза:

Неделя сутринта мисля да се присъединя към вашата група при срещата на Лукойл Карловско шосе

Ние ще сме в този район от поне петък/събота, но мисля да ходим до старосел и на др. такива места, та ако остане време ще ти звънна да видя къде сте, ако ли не ще се видим в неделя на Лук Ойла...
Ама да питам в колко часа беше срещичката???
DJ-ейче ще идваш ли?
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 03 юли 2008 - 13:25

 Жоро, на Jul 3 2008, 02:09 PM, каза:

DJ-ейче ще идваш ли?

Ще се присъединя към Софийската група на магистралата при Пазарджик...
Отговори

mcfistell снимка mcfistell 03 юли 2008 - 13:49

Аз си изпратих номера на Мишо но ми хрумна че може да си направим една извънредна срещичка в събота ако има и други айляци пък и гледам има и други които ще идват за събора от събота - да пишат и те да се видим!?
Отговори

Мишо снимка Мишо 03 юли 2008 - 14:35

Мдам тва е идеалния вариант, ама понеже все пак на другия ден сме на Опел събор където повечето ще дойдат предполагах, че няма да има много желаещи и затва не предложих.
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg