Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Организация за националния събор

Тази тема е заключена « Prev

Shades снимка Shades 24 май 2009 - 21:33

Както се разбрахме днес на срещата, отварям организационна тема за събора. Тук ще обсъждаме за екипировката, с която ще ходим - шатри, палатки, скари, бири и т.н. Малко по-нататък ще уточним място и час за среща за да успеем да организираме колона към Калояново.

На първо време ще помоля колегите, които споделиха, че могат да донесат шатри на събора да пишат, за да можем да видим дали има нужда от купуване на нови или не.
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 03 юни 2009 - 14:50

Колеги, стегнете се, няма никакво инфо още за екипировката...
Поне двама съфорумци казаха, че имат шатри, нека се запишат тук,
също и който има столове, кой ще си взима палатка.
Може и бус да се уреди за транспорта.
Аз например мога два стола да взема, чадър, сигурно и палатка ще си нося.
Отговори

BALKY снимка BALKY 03 юни 2009 - 20:57

Аз за шатра не обещавам, но мога да взема към 7-8 сгъваеми стола и едно барбекю.
Отговори

Shades снимка Shades 04 юни 2009 - 16:11

Хайде народе, разбудете се! Остава само месец. Нека хората, които казаха, че ще носят шатри, да пишат тук за да видим има ли нужда да купуваме нови.

Другото нещо, на което искам да наблегна - тази година обръщаме специално внимание на БЕЗОПАСНОТО ДВИЖЕНИЕ ПО ПЪТИЩАТА. Нека се придвижим от Пловдив до Калояново спокойно, без излишни рискове за нас и другите участници в движението. Познаваме се, знаете, че и мен не ме слуша главата много, но нека не се претрепваме на 5 километра от писта, предоставена на наше разположение.
Отговори

bp_fen4eto снимка bp_fen4eto 05 юни 2009 - 10:02

Колеги аз имам 3-4 рибарски столчета 2 чадъра и 1 палатка това е за момента щесе постарая да намеря още неща
Отговори

Van Teh снимка Van Teh 05 юни 2009 - 16:31

колеги аз имам една шатра и ще я нося
Отговори

BALKY снимка BALKY 07 юни 2009 - 22:09

Ем, аз днес на сбирката казах, ама и тука ше напиша - по обед в JYSK видях шатри по 40-тина - 50-тина лв. Изглеждаха що-годе добри.
Отговори

Жорката снимка Жорката 10 юни 2009 - 05:04

От мен има една шатра, четири стола и маса :newsm05_41:
Отговори

Shades снимка Shades 28 юни 2009 - 23:59

Последно се уговорихме тръгването да за пистата на 4.07 да е от 08:30 от бензиностанция Лукойл, преди моста на Ален Мак. Т.е. всички, които искат да пътуват с групата да гледат да са на линия между 8:00 и 8:30. Ние със Светльо ще тръгнем от бензиностанцията към 8:10 за да помогнем с подготовката.

Ще помоля всички колеги, които поеха ангажименти за шатри да ги вземат. Ако някой има проблем с мястото, да пише в тази тема за да решим къде ще ги натоварим. За крайни случаи може да уредим и бус.

По въпроса с провизиите за хората, които остават на пистата и през нощта. Предлагам всеки да вземе каквото мисли да яде и да пие и после ще ги натъкмим нещата. Ще има 3 барбекюта, които да се грижат пържолките да са във форма. Вземете си прибори и пластмасови чинийки и чашки, които после могат да се изхвърлят лесно. Също така добра идея е да се вземат от големите полиетиленови торби за смет, за да не оставяме мазало след нас. При опъване на палатките ЗАДЪЛЖИТЕЛНО си вземете пожарогасителя от колата. Тревата там е суха и много лесно може да направим беля. Добре е да вземем и повечко вода, защото единствените мивки са в тоалетната до кафето.

За нощувките, всеки, който е бил на палатка знае каква е процедурата, така че няма да изпадам в подробности. Само като се прибирате си закопчавайте хубаво палатките :doh:
Отговори

Жоро снимка Жоро 29 юни 2009 - 13:42

 Shades, на 29 Jun 2009, 12:59 AM, каза:

Последно се уговорихме тръгването за пистата на 4.07 да е от 08:30 от бензиностанция Лукойл, преди моста на Ален Мак. Т.е. всички, които искат да пътуват с групата да гледат да са на линия между 8:00 и 8:30.

Това е бензиностанцията на която се събирахме миналата година, НАЛИ? Защото се оправям в Пловдив колкото да не се загубя а и имате много лъжливи табели! - през които и изход да тръгнеш, независимо към Бургас, Пазаржик и т.н.т, София по табели е направо. Не че не може да се стигне и от там, ама е малко далеч...
Отговори

Рошко снимка Рошко 29 юни 2009 - 14:00

Същото място като миналата година - Лукойл на Карловско шосе, преди Ален Мак.

Публикувано изображение
Отговори

giuseppe снимка giuseppe 03 юли 2009 - 01:38

Оф,колеги тази година много лошо се наредиха нещата за мен от към събора!Първо нямах комп около 1месец,второ зради постоянната работа и заетос няма как да идвам на срещите (за което много ме е ят) не усетно мина времето до събора и съм изпуснал срока за записване и на края за капак Вектрата направи някакъв проблем и губи много вода(ама то как няма като се вади само в неделите за Калояново) дано поне се закрепи за да доида с нея!А иначе сам там с нея или не,
Успех на всички които ще участват на пистата :mhihi: и извън нея :beer: хихихихихихи! :mhihi:
Отговори

Petio снимка Petio 03 юли 2009 - 06:53

Колеги неостана
Аз сигурно ще съм направо на пистата че там ми е удобно с един пиятел ще сме
Надявам се най после да се запозная с колегата Peshotiger и с някои други колеги защото никой не познавам още на събора ще съм с 044 номер
Мнението беше редактирано от Petio: 03 юли 2009 - 06:54
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 03 юли 2009 - 07:11

Ще се запознаем, нямаш грижи :mhihi:
Аз съм 103-ти номер. Ако сте там към 09.00,
още няма да има голяма навалица.
Отговори

Рошко снимка Рошко 03 юли 2009 - 07:26

Аз пък няма да ви кажа с кой номер съм.... Малко да се "изпотите" докато ме откриете... :mhihi: Предполагам,че ще ви бъде много трудно! :mhihi:
Мнението беше редактирано от Auris 1.6 vvt-i: 03 юли 2009 - 07:26
Отговори

Petio снимка Petio 03 юли 2009 - 11:44

Бъди сигурен че ще е трудно не се ли разбере каде си паркирал
Ами мисля към 9 часа че и по ранко да съм там да си завардя местенце хем за паркиране хем за гледканепросто съм нощна и след като се прибера сутриннта направо потеглям
Надявам се и с колегата Auris 1.6 vvt-i да се запознаем
Отговори

ex_emotion снимка ex_emotion 03 юли 2009 - 17:42

Натоварил съм в Корсето една маса с четири стола,плажен чадър със стойка , барбекю и най-важното взех от фирмата един инвертор 12/220V.500w е ако някой се притеснява за GSM-a да си носи зарядно , има ток.Незнам какво друго може да вържем към него .. телевизор някой малък или нещо друго, ако има идеи казвайте.Незнам колко консумира от акумулатора.
Отговори

Vas снимка Vas 03 юли 2009 - 18:05

8:30 От Раковски тръгваме 3 коли :mhihi: Няма смисъл да идвам до Пловдив и от там към Калояново.
Ще се срещнем направо в Калояново
Отговори

BALKY снимка BALKY 03 юли 2009 - 18:43

Аз вече съм готов за утре, само остава да взема нещо за пиене и да подготвя лед за хладилната чанта. От мен има обещаните 8 стола, барбекю, хладилна чанта и тоя път щипки за скарата. :mhihi: Мисля, че някъде вкъщи имам пластмасови чашки. Ако ги намеря (не обещавам нищо) ше ги взема.
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 03 юли 2009 - 19:42

Аз съм приготвил вече гориво за барбекюто :mhihi:
Вземете си повечко вода, щото няма да има много свободни чешми...
Пак да повторя, утре 08,40 тръгваме!
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg