Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Записване за стикери за събора

Тази тема е заключена Next »

Onlyshits снимка Onlyshits 22 юни 2009 - 23:45

Значи в сряда в 20:30 на еко да дойда :)
Та тука такова на мен ми е сифте пък и ... ") ;)
Отговори

Shades снимка Shades 23 юни 2009 - 08:25

Тоз па! Ние в неделя се наплющяхме със свински мръвки и хора няма да ядем поне до неделя <_< Идвай спокойно, като видиш купчината народ, говорещи за коли, пържоли, пиене и ... тия четири неща - ние сме.
Отговори

jumpera снимка jumpera 23 юни 2009 - 13:49

Ако може един комплект стикери и за момчето с кадета цвят бордо. Ника му тук е integral.
Отговори

Рошко снимка Рошко 24 юни 2009 - 15:11

Един комплект и за Вълов... Днес се видяхме и ме помоли да пиша от негово име. <_<
Отговори

Georgi Marinov снимка Georgi Marinov 25 юни 2009 - 08:33

 Auris 1.6 vvt-i, на 24 Jun 2009, 04:11 PM, каза:

Един комплект и за Вълов... Днес се видяхме и ме помоли да пиша от негово име. :mhihi:



:doh: и за мен един <_< :doh:
Отговори

Рошко снимка Рошко 25 юни 2009 - 12:08

Днес следобед стикерите ще са в мен, ще ги донеса в неделя на сбирката, а ако има нетърпеливци, които си ги искат по-рано, да ми звъннат - МОБИФОН - на лични <_<

Edit: Стикерите дойдоха! :mhihi:
Мнението беше редактирано от Auris 1.6 vvt-i: 25 юни 2009 - 15:56
Отговори

Ivaylo Daskalov снимка Ivaylo Daskalov 25 юни 2009 - 17:57

Shades има ли вариант стикери да се купуват на входа на пистата щом няма значение какви номера са ?
Питам защото не всеки има възможност да дойде и да си ги получи лично на сбирката в неделя
Отговори

Shades снимка Shades 25 юни 2009 - 18:05

На пистата ще има стикери у Бижо, Майки и Фанатика (ако не са свършили дотогава).

Иначе стикерите са тук и всички, които са си направили труда до вчера на обяд да снесат парички или поне да се включат в списъка, са уредени - останалите най-вероятно ще трябва да се спасяват поединично с поръчка от София или евентуално някой от агитката ако ходи натам да ги вземе.

Който е нетърпелив за стикери да ми пише на лично, да звъни по телефоните и т.н. и ще уредим доставката. <_<
Отговори

stepo3 снимка stepo3 25 юни 2009 - 19:17

Ако остане 1 комплект ще го прилапам :)
Отговори

ex_emotion снимка ex_emotion 25 юни 2009 - 19:32

Моя комплект е платен , но незнам дали ще мога да дойда в неделя на срещата, ако ме няма пази ми го :)
Поздрави!
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 26 юни 2009 - 00:42

А Боби взел ли си няколко бройки отгоре или си поръчал точен брой за хората заявили стикери за събора :) ?Щото ще дойда с един астерикс както си го нарича собственика и да вземем един стикер :).Поздрави!
Отговори

Shades снимка Shades 26 юни 2009 - 09:04

Засега са точни, сори <_<
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 26 юни 2009 - 09:21

 Shades, на 26 Jun 2009, 10:04 AM, каза:

Засега са точни, сори :mhihi:


Нищо де значи на място ще си вземем <_< тогава.Поздрави!
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 26 юни 2009 - 10:07

 Shades, на 25 Jun 2009, 07:05 PM, каза:

Който е нетърпелив за стикери да ми пише на лично, да звъни по телефоните и т.н. и ще уредим доставката. <_<

Да бе, пак се уредихте Модераторите с гъзарските номера, за нас баберика, така лииииии :mhihi:
Отговори

HegeJl4o снимка HegeJl4o 26 юни 2009 - 18:54

Два комплекта за мен плащам като се видим
Отговори

Ivaylo Daskalov снимка Ivaylo Daskalov 27 юни 2009 - 13:30

А тръгването за събора организирано ли ще е и ако да къде и от колко часа?
Отговори

Светлозар Стайков снимка Светлозар Стайков 27 юни 2009 - 19:20

Искам и за мен един комплект.Плащам като се видим на ЕКО.Утре ще дойда и ако не стане в сряда.Поздрави на всички
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg