Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Corsa B/ Combo

Corsa B - Халогени

readlan снимка readlan 09 октомври 2008 - 22:52

Имам Корса Б X12SZ 98г и отдавна съм се навил да си сложа халогени на предната броня. Искам да попитам на Корса ГСИ и Тигра дали са еднакви и ако са дали става по някъкъв начин да се сложат на такава броня?

Публикувано изображение
Отговори

AlexMav снимка AlexMav 10 октомври 2008 - 09:19

Не знам дали халогените на Тигра и Корса са еднакви, мисля, че не са, защото извивката на броните е различна, а и в магазина се продават под различни кодове- проверих. Освен това бронята на ГСИ е различна от твоята, в долния край излиза навън, за справка виж корсата на Веселия Роджър. Така, че мисля, че на тази броня няма да можеш да сложиш някой от стандартните, поне не без преправяне.



Поздрави!
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 10 октомври 2008 - 11:23

колега по принцип броните които нямат халогени ,от ватре като ги погледнеш си имат очертание каде трябва да стоят и си имат и стоики даже.значи купуваш халогение и си изрязваш бронята по очертанията(ако има де :))
Отговори

AlexMav снимка AlexMav 10 октомври 2008 - 11:33

 Vectra_BB, на Oct 10 2008, 12:23 PM, каза:

колега по принцип броните които нямат халогени ,от ватре като ги погледнеш си имат очертание каде трябва да стоят и си имат и стоики даже.значи купуваш халогение и си изрязваш бронята по очертанията(ако има де :))



Само че на Корса Б халогени има само на ГСИ версията, а тя е с друга броня. При тигрите е така, както казваш.
Отговори

readlan снимка readlan 10 октомври 2008 - 12:26

Даите идя какви халогени мога да и сложа?
Отговори

AlexMav снимка AlexMav 10 октомври 2008 - 13:42

 readlan, на Oct 10 2008, 01:26 PM, каза:

Даите идя какви халогени мога да и сложа?



По мое мнение най- добрия вариант е да си вземеш броня от ГСИ с халогените- светят супер и си заслужава инвестицията, ще изглежда заводски. Ако продадеш после твоята ще си върнеш една част от парите. Можеш и да си харесаш някакви универсални, въпросът е как ще светят, как ще изглеждат. Ако просто ги захванеш на бронята няма да е стилно, но зависи какви средства си решил да отделиш и какво искаш да постигнеш.
Отговори

readlan снимка readlan 10 октомври 2008 - 13:55

А долу горе за колко мога да си намеря броня от ГСИ? И каде във Варна да потърся?
Отговори

AlexMav снимка AlexMav 10 октомври 2008 - 14:01

 readlan, на Oct 10 2008, 02:55 PM, каза:

А долу горе за колко мога да си намеря броня от ГСИ? И каде във Варна да потърся?



Както забелязваш, аз съм на другия край :unsure: . Сигурно има морги по Варна, а и съм сигурен, че може да намериш и от форума. Няколко пъти съм купувал неща по снимка и с куриер и винаги всичко е било ОК. А и понякога има супер оферти. Разгледай обявите, изскачат от време на време. Успех!
Отговори

readlan снимка readlan 10 октомври 2008 - 14:04

Благодаря ти колега!!!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg