Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

проблеми с инсигния

tsyordanov снимка tsyordanov 10 ноември 2019 - 12:51

Здравейте, предполагам е писано по подобен въпрос но искам да помоля за малко съвет. Имам Insignia sports tourer 2009 cosmo - двигател А20DTH с биксенон, проблема е че не работят дългите светлини. Смених предният ляв фар който имаше дефект и крушката която светеше вече в лилаво обаче проблема продължава.Из форумите четох че трябва да се смени AFL control unit, закупих го обаче не мога да разбера как да сваля старият. Някой може ли да ми даде съвет или идея как да ги сменя? Само да уточноя фаровете се нагаждат,светят еднакъв нюанс на светлина, не са спукани или счупени, няма влага в тях,крушките при завой работят-изрядни са. Другите неща са:
-щипката която захваща щората на багажника сменя ли се и ако да как?
-инсигнията ми има режим sport и tourer амортисьори има ли от къде да се намерят втора ръка?
-рециклирането на турбото добра идея ли е и ако да къде в София може да бъде направено?
-пластмасата която покрива сензора за светлина се е отлепила в долната част има ли как да се захване здраво ?
-comfort module нужен ли е да се програмира?
-скърцането от централната конзола как може да бъде намалено?
Отговори

hORb снимка hORb 17 юни 2020 - 08:06

Здрасти колега,
Успя ли да откриеш лек за твоите проблеми? Всъщност коя щора имаш предвид, малката или голямата?
Излекува ли скърцането на централната кoнзола?

Поздрави
Мнението беше редактирано от hORb: 02 юли 2020 - 13:08
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg