Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Китайски 2 DIN DVD GPS player?

stei снимка stei 18 април 2014 - 18:24

Мисля че заради CAN е разликата.
Отговори

batkata снимка batkata 15 май 2014 - 18:01

Здравейте,

от няколко дена вече и аз съм с Еонон Д5154 съм доста доволен. Единствения проблем е, че засега не мога да намеря подходяща карта, която да подкарам на навигацията.
Моля тези от вас, които ползват някаква навигация (ИГО8 или друго) да споделят откъде са я свалили и след сваляне и качване на микро сд трябва ли да се прави нещо допълнително да се копират файлове или друго. Благодаря предварително на отзовалите се.
Отговори

pacho_m снимка pacho_m 18 май 2014 - 15:08

 Antytrust, на 18 април 2014 - 18:07, каза:

Да, достатъчно изчетох за тях, но това не отговаря на въпроса ми - каква е резликата между модел 2004-та година и тези след 2005-та година. Това го пише и на оригиналните CD MP3 панели, че работят само с вектри след 2005-та година.


Разликата е в комуникацията по CAN шината. Иначе казано,няма да стане...
Отговори

KNVB снимка KNVB 29 май 2014 - 17:13

А я кажете колко от вас успяха да се справят с пускането на скритото меню :newsm05_41: Това за температурата на двигателя и тн... На повечето става ,но малко кофти се пуска :icon_wink2:
Мнението беше редактирано от KNVB: 29 май 2014 - 17:14
Отговори

stei снимка stei 29 май 2014 - 21:57

и мене това ме интересува.
Мнението беше редактирано от stei: 29 май 2014 - 21:59
Отговори

KNVB снимка KNVB 30 май 2014 - 02:35

Ако не е най- долнобробното - става :thu: Трябва да се порови в менюто и да се види как точно,но не е нищо сложно - пак се задържа за 7-8 сек някое копче при мен е set :thu: Ако сте разбрали от къде се наглася датата ,часа и цветовете на дисплея от същото място е и скритото меню :newsm05_41:
Мнението беше редактирано от KNVB: 30 май 2014 - 02:36
Отговори

zax снимка zax 09 юни 2014 - 16:24

 batkata, на 15 май 2014 - 18:01, каза:

Здравейте,

от няколко дена вече и аз съм с Еонон Д5154 съм доста доволен. Единствения проблем е, че засега не мога да намеря подходяща карта, която да подкарам на навигацията.
Моля тези от вас, които ползват някаква навигация (ИГО8 или друго) да споделят откъде са я свалили и след сваляне и качване на микро сд трябва ли да се прави нещо допълнително да се копират файлове или друго. Благодаря предварително на отзовалите се.


Здрасти,оправи ли се с навигацията.Аз имам същото ДВД и ако не си се оправил пиши какъв е точно проблема да опитам да ти помогна.
Мнението беше редактирано от zax: 09 юни 2014 - 16:25
Отговори

batkata снимка batkata 09 юни 2014 - 20:01

Здравейте,
@ZAX благодаря за предложението за помощ - вече намерих подходяща "сборка" на IGO 8 Primo2 и след малко ровене и delete в програмните файлове стана :-)
Засега аз също не съм открил как да вляза в скритото меню.
@KNVB с каква марка нави си ако не е тайна?
Отговори

KNVB снимка KNVB 10 юни 2014 - 02:47

HM 8919G а марка незнам - ето линк : http://aval-bg.com/p...0straH+HM-8919G
Мнението беше редактирано от KNVB: 10 юни 2014 - 02:49
Отговори

nasio снимка nasio 27 ноември 2014 - 17:05

Здравейте колеги :) изчетох цялата тема и мисля да рискувам с еонон... Колата е Омега Б фейслифт, имам сериозно притеснение от това дали при увеличаване на макс звука ще се "развали" тоест дали ще го има неприятното "изкривяване".. тъй като Eonon G2104 e 4Х65W а омегата е с BOSE 6Х?W... Питането е главно дали усилвателят на Еонон предотвратява гадното "изкривяване" на звука...

П.С. Попаднах на едно немско производство XOMAX с вграден усилвател MOSFET 4Х60W.. До колкото знам мосфет прдотвратявал "изкривяването" но марката XOMAX ми е напълно непозната....някой ако може да сподели мнение ако е чул, видял, притежавал XOMAX
Мнението беше редактирано от nasio: 27 ноември 2014 - 17:38
Отговори

snizz снимка snizz 01 декември 2014 - 00:20

Дайте предложение за такъв ДВД Плеар за Опел Сигнум.Багодаря
Отговори

Icho_87 снимка Icho_87 19 януари 2015 - 16:42

Колеги, доста е примамливо с тези 2 дин устройства.
При мен проблемът е, че нямам мултиволан и се чудя дали ако сложа ще мога да използвам бордкомпа и скритото меню?
Астрата е 2007, за мое съжаление е със CD30 без mp3...
Отговори

stei снимка stei 19 януари 2015 - 17:55

Мултиволани в ebay колкото щеш. Ако ти се дават пари до 200 лева има перфектни а и по моргите в БГ също. А по въпроса, волана не играе при скритото меню.
Отговори

nikito00 снимка nikito00 11 април 2015 - 18:10

Здравейте колеги, ще пиша тук да не товаря с нова тема форума ...Виждам че сте наясно с тея джаджи ..
Колата ми е Астра Х 2007, без мулти волан... с БИД дисплей и ЦД 30 БЕЗ мп3... искам да сменя цялата конзола като съм се насочил към тези Китайски плеъри(примамлива цена)... един колега спомена че лятото работили доста тежко при температура от 50 градуса в купето .. вие имали ли сте някакви проблеми с това??
Насочил съм се към EONON след като изчетох темата ... със закупуването на това ще бъдат сменени и говорителите .. Ще има ли проблем със звука ???
Другото което искам да попитам е какви са тези Скрити менюта и какво показват???

нещо малко в страни от темата .. БИД дисплея, при натиска не на BC бутона .. изписва NO FUNCTION.. четох за някакво активиране ,, възможно ли е колата да няма борд .. как да разбера :(((

Извинявайте че задавам повечко въпроси .. но до сега имах Вектра и Астрата ми е непозната .. Благодаря ви :)
Отговори

sathv снимка sathv 11 април 2015 - 19:40

Никъде не съм казал, че лятото работят тежко. Казах, че през лятото температурата в купето става над 50 градуса. Това го знаете. И тези се предават. Те и при нормална температура надежност никаква. За звука също казах. За гаранция също. За резервни части забрави. Но човек получава толкова за колкото е платил. Късмет.
Отговори

CDTI снимка CDTI 04 юли 2015 - 18:25

Какво ще кажете за тази навигация, ще стане ли за мен? 35 евро е доставката до Бг. но ме интересува дали трябва да се поръча още нещо, кабели и др. неща? или поръчвам и слагам :) ако е така ще е супер :) има ли някой с такава мултимедия? как е? Дайте малко повече инфо.
http://www.eonon.com...-DVD/D5123.html или ще препоръчате нещо друго? препоръчайте . . .
Мнението беше редактирано от CDTI: 04 юли 2015 - 18:29
Отговори

CDTI снимка CDTI 07 юли 2015 - 13:18

Какво ще кажете за тази навигация, ще стане ли за мен? 35 евро е доставката до Бг. но ме интересува дали трябва да се поръча още нещо, кабели и др. неща? или поръчвам и слагам :) ако е така ще е супер :) има ли някой с такава мултимедия? как е? Дайте малко повече инфо.
http://www.eonon.com...-DVD/D5123.html или ще препоръчате нещо друго? препоръчайте . . .
Отговори

galintonchev снимка galintonchev 08 юли 2015 - 09:55

http://navigacia.bg/...a-zafira-antara

Разгледай това.
Отговори

Toshe снимка Toshe 28 декември 2015 - 11:44

Здравейте колеги.

Аз се сдобих с един модел на ERISIN ES2681P

Андроид базиран.
Много съм доволен.Работи перфектно.

http://www.ebay.co.u...S4AAOSw5dNWhvEL
Мнението беше редактирано от Toshe: 29 януари 2016 - 08:58
Отговори

Stoil снимка Stoil 31 януари 2016 - 17:05

Прочетох темата и разни мнения за подобни плейъри.

Но наистина никой не говори за качеството на звука. Защото при тази марка почти нищо не е направено в тази насока.
Фабричните плейъри са орязани откъм звук.
И в тази връзка се чудя дали да модифицирам фабричния плейър или да заменя с висок клас такъв.

Има ли някой познанията, дали при по - високите номера фабрични плейъри, да кажем CD70, CD 90 Navi или CD100 Navi звука е по - добър?
И каква им е дефакто разликата?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg