Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

20.11.05г.

Тази тема е заключена

Мишо снимка Мишо 23 ноември 2005 - 01:27

vectra, на Nov 22 2005, 10:28 PM, каза:

Emporio, на Nov 21 2005, 09:58 PM, каза:

stuki, на Nov 21 2005, 09:27 PM, каза:

Срещичката беше добра,въпреки че огледалото ми се пукна от студ.Колибрито е  :thu:  същото мога да кажа и за червената Вектра.А и още чакам някои да доиде с Колибри да си измерим  :thu: (конете).А относно мацките- Постараите се другия път да сте с кола достойна за подобна збирка.
<{POST_SNAPBACK}>



Незнам защо си мислиш, че си достоен съперник с комби на някоя колиба, нищо лошо не казвам за комбито естествено, но другата седмица може да доида с колибата и да си измерим конете, щом толкова искаш да се пробваш с калибра :thu: :clap: :evil:
<{POST_SNAPBACK}>



Хехе недей ти така за комбитата, че ние в софия си имаме едно бързо червено комби, което си върви доста прилично! :thu:
<{POST_SNAPBACK}>


Човече не знам ама със комбито 115к.с. да се хвърля на Калибра 2.0 16V (макар и 136к.с.) си е несериозничко :) В смисъл то лошо няма да става шоуто, ама не мисля, че има някакъв шанс :) Бил съм свидетел на какво е способна Калибрата и то с 3-ма вътре :kinggrin:
Отговори

Emporio снимка Emporio 23 ноември 2005 - 09:00

vectra, на Nov 22 2005, 10:28 PM, каза:

Emporio, на Nov 21 2005, 09:58 PM, каза:

stuki, на Nov 21 2005, 09:27 PM, каза:

Срещичката беше добра,въпреки че огледалото ми се пукна от студ.Колибрито е  :thu:  същото мога да кажа и за червената Вектра.А и още чакам някои да доиде с Колибри да си измерим  :thu: (конете).А относно мацките- Постараите се другия път да сте с кола достойна за подобна збирка.
<{POST_SNAPBACK}>



Незнам защо си мислиш, че си достоен съперник с комби на някоя колиба, нищо лошо не казвам за комбито естествено, но другата седмица може да доида с колибата и да си измерим конете, щом толкова искаш да се пробваш с калибра :thu: :kinggrin: :evil:
<{POST_SNAPBACK}>



Хехе недей ти така за комбитата, че ние в софия си имаме едно бързо червено комби, което си върви доста прилично! :thu:
<{POST_SNAPBACK}>



Нямам нищо против комбитата ве man, просто в посоченият пример си мисля, че колибата леко ще бие,а относно комбито си е 6 точки и си върви :clap:
както споменах някаде по нагоре, неказвам нищо лошо за комбито,а и стъки е прав ШОУ ДА СТАВА :thu:
Отговори

Emporio снимка Emporio 23 ноември 2005 - 09:03

Човече не знам ама със комбито 115к.с. да се хвърля на Калибра 2.0 16V (макар и 136к.с.) си е несериозничко :) В смисъл то лошо няма да става шоуто, ама не мисля, че има някакъв шанс :) Бил съм свидетел на какво е способна Калибрата и то с 3-ма вътре :kinggrin:
<{POST_SNAPBACK}>
[/quote]



:clap: :thu: имам да черпя :thu:
а и говориш все пак истина :)
Отговори

yasmania снимка yasmania 23 ноември 2005 - 09:22

Аз пък си мисля че аверчето с комбито визираше друг вид калибра....с повече кубици от неговата, но със същата мощност. :clap:
Някой ще отгатне ли за кой двигател става въпрос? :crazy: :kinggrin:
Отговори

Emporio снимка Emporio 23 ноември 2005 - 09:30

yasmania, на Nov 23 2005, 10:22 AM, каза:

Аз пък си мисля че аверчето с комбито визираше друг вид калибра....с повече кубици от неговата, но със същата мощност. :thu:
Някой ще отгатне ли за кой двигател става въпрос? :crazy:  :clap:
<{POST_SNAPBACK}>



Ами сменяй маслото и филтрите и давай да видим какво ще стане в неделя,а пък който и да бие ще почерпи от вас двамата :thu: :kinggrin:
Отговори

Filev снимка Filev 23 ноември 2005 - 15:09

И аз мога да се пусна с моето комби,а пък ако ме бие колибрито ще напрая кпп пред тях:))))))))
Отговори

Мишо снимка Мишо 23 ноември 2005 - 16:20

yasmania, на Nov 23 2005, 10:22 AM, каза:

Аз пък си мисля че аверчето с комбито визираше друг вид калибра....с повече кубици от неговата, но със същата мощност. :clap:
Някой ще отгатне ли за кой двигател става въпрос? :crazy:  :kinggrin:
<{POST_SNAPBACK}>


Хехе сори Яска, забравих та :) Не мога да свикна с новата колица :D Там вече може да стане малко по-интересно :thu:

Filev, на Nov 23 2005, 04:09 PM, каза:

И аз мога да се пусна с моето комби,а пък ако ме бие колибрито ще напрая кпп пред тях:))))))))
<{POST_SNAPBACK}>


Брутален :evil: :newsm65:
Отговори

Emporio снимка Emporio 23 ноември 2005 - 20:26

Filev, на Nov 23 2005, 04:09 PM, каза:

И аз мога да се пусна с моето комби,а пък ако ме бие колибрито ще напрая кпп пред тях:))))))))
<{POST_SNAPBACK}>



:kinggrin: :newsm65: Изрод си ти хахаха да му мисли сивата калибра :clap:
Отговори

Dexter снимка Dexter 23 ноември 2005 - 20:33

:kinggrin:
емпориото КПП-та не признава .... гази наред :)
Отговори

Emporio снимка Emporio 23 ноември 2005 - 20:35

Dexter, на Nov 23 2005, 09:33 PM, каза:

:clap:
емпориото КПП-та не признава .... гази наред :)
<{POST_SNAPBACK}>




И сега си чакам талона, че да започна пак :thu:
Спазвайте правилата че кофти като свършат точките и после има :kinggrin: :thu:
Отговори

Мишо снимка Мишо 25 ноември 2005 - 01:36

Като се замисля се сетих за 4-ма редовни, които пропуснаха последната среща... ако вземат та се появят тая седмица ще избухнем с бройка :)
Надявам се и мойта колица да се появи най-сетне, ши им :thu: и майсторите :crazy:
:kinggrin: :clap:
Отговори

Dexter снимка Dexter 25 ноември 2005 - 01:48

айдеееееееее
искам тази седмица рекорден брой маняци
искам като правя снимки да не мога да ги хващам всички опели на една снимка
предната среща едва ги побирах в 1 снимка :D

дано АстраФен да дойде с колата си ..... ще има какво да се види, вкарахме и малко тунинг :clap:

ае до неделя :kinggrin:
Отговори

Любчо снимка Любчо 25 ноември 2005 - 10:25

някои геи да ми се Обади 0888004692 тел щото ми писна все Симо ма подсеща
Отговори

Гост1600Д_* 25 ноември 2005 - 13:50

Аз ве4е имам свещи и Опелката работи.Сега остава да събера някои др лев за нафта и живот и здраве да се видим в неделя. :kinggrin:
Отговори

yasmania снимка yasmania 25 ноември 2005 - 16:06

GSi16v, на Nov 25 2005, 08:25 AM, каза:

някои геи да ми се Обади 0888004692 тел щото ми писна все Симо ма подсеща
<{POST_SNAPBACK}>


Надали ще има желаещ след такъв вид молба хехех. :2angry1: :kinggrin: ...освен ако наистина не е някой..."гей" :clap: :thu:
Отговори

Emporio снимка Emporio 25 ноември 2005 - 16:11

yasmania, на Nov 25 2005, 05:06 PM, каза:

GSi16v, на Nov 25 2005, 08:25 AM, каза:

някои геи да ми се Обади 0888004692 тел щото ми писна все Симо ма подсеща
<{POST_SNAPBACK}>


Надали ще има желаещ след такъв вид молба хехех. :2angry1: :clap: ...освен ако наистина не е някой..."гей" :thu: :kinggrin:
<{POST_SNAPBACK}>



:thu:

Днес те засякох на близо до рибният, сменил си номерата на Калибрата :thu:
Отговори

Мишо снимка Мишо 25 ноември 2005 - 18:05

1600Д, на Nov 25 2005, 02:50 PM, каза:

Аз ве4е имам свещи и Опелката работи.Сега остава да събера някои др лев за нафта и живот и здраве да се видим в неделя. :kinggrin:
<{POST_SNAPBACK}>


Колега, неска май се видяхме? На "Младежка" правеше ляв завой към Пикадили, а аз идвах отгоре и направих десен почти отгоре ти :) Поне си мисля, че беше ти де... не съм виждал друг Опел Кадет комби такъв цвят :)
Отговори

yasmania снимка yasmania 26 ноември 2005 - 02:53

Emporio, на Nov 25 2005, 02:11 PM, каза:

Днес те засякох на близо до рибният, сменил си номерата на Калибрата  :thu:
<{POST_SNAPBACK}>


:thu: :kinggrin: :clap:
Ма мнооо гадно движение и шибани дупки там бе... :thu:
P.S. Търсих си музика... :thu:
Отговори

Filev снимка Filev 26 ноември 2005 - 19:22

адаш неделя може наистина да се пуснем въпреки,че е почти сигурно че ще ме земеш,колибрито има максимален в.м. в по ниски обороти и ще ме дръпне,ама еи така сеир да има:)
Отговори

yasmania снимка yasmania 26 ноември 2005 - 23:59

Filev, на Nov 26 2005, 05:22 PM, каза:

адаш неделя може наистина да се пуснем въпреки,че е почти сигурно че ще ме земеш,колибрито има максимален в.м. в по ниски обороти и ще ме дръпне,ама еи така сеир да има:)
<{POST_SNAPBACK}>

Още не съм жив за дръпки обаче.....че тамън му плеснах зимните гуми и ми е кофти така.Нататък няма проблем
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg