Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Къде има автомобилен канал или рампа?

NOVOBRANEC снимка NOVOBRANEC 24 март 2013 - 17:55

Открих още една естакада, но май е собственост на някой ..., което е странно, понеже си е на самата улица и няма автосервизи на близо, но някой запознат може и да каже нещо по въпроса.
Адреса е: ж.к. Люлин 9, улица „Генерал Никола Генев“ 910
maps.google.bg ->42.716957,23.266878

Прикачен файл  011.jpg (133,73K)
Брой изтегляния: 7
Отговори

NOVOBRANEC снимка NOVOBRANEC 25 март 2013 - 15:55

Още една в Люлин 7, улица „704-та“
https://maps.google.bg/ -->> 42.71244,23.262759

Прикачен файл  012.jpg (109,59K)
Брой изтегляния: 5
Отговори

Tsuri снимка Tsuri 29 март 2013 - 19:44

Още един. Посока София-Плевен АМ.Хемус веднага след бензиностанция Петрол. Първата отбивка във дясно отбиваш и караш посока да се върнеш на магистралата посока пак София.

Прикачен файл  013.jpg (101,01K)
Брой изтегляния: 12
Отговори

cruiserss снимка cruiserss 05 април 2013 - 11:37

Здравейте, колеги!
От няколко дни съм започнал да събирам информация за канали и естакади в Bългария.
Ще закача линк към темата в Гармин форума. Ще е полезна за хората с навигатори... а и ще се опитам да събера полезна и синтеирана информация за хората, които нямат навигатори :)
Моля за помощ! Kойто знае къде има подобни съуrъжения да сподели.
Нужна ми е информация - координати, град/село, улица, координати и информация - как се стига до там, колко е висока, свободна ли е за ползване... Но основно ми трябват координатите. Могат да се получат много лесно в GOOGLE MAPS - намирате мястото което знаете. С десен бутон на мишката излиза меню. Избирате КАКВО ИМА ТУК и ви изписва географските координати :)


http://www.garminclu...hp?topic=2809.0


Мерси предварително!
Илиян
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 05 април 2013 - 12:10

 javor_bg, на 27 септември 2012 - 14:49, каза:

Тази рампа в кв. Сердика вече я заключват за съжаление. ЕТО една в ж.к. Лагера, ул. Боговец.

ЕТО една в Дружба.

Това до мен в Дружба след малко ще я проверя.
Отговори

dobbs снимка dobbs 10 април 2013 - 17:06

БатСлав какво стана с рампата в Дружба има ли я ? Трябва ли предварително записан час, тълпи едно друго?
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 10 април 2013 - 17:17

 dobbs, на 10 април 2013 - 17:06, каза:

БатСлав какво стана с рампата в Дружба има ли я ? Трябва ли предварително записан час, тълпи едно друго?

Аз на това място не видях да има за това и не съм писъл!
Отговори

Stanislav89 снимка Stanislav89 08 ноември 2013 - 19:21

Някаква около жк. Гоце Делчев, гр. София да се сещате?
Отговори

javor_bg снимка javor_bg 02 септември 2014 - 10:54

Значи не съм сигурен дали я има но по продължението на Луи Айер след пресичане на Тодор Каблешков посока Витоша. Това е около Гоце Делчев. Незнам , проверете или аз ако минавам оттам може да проверя.

Рампата в Слатина , която Ивчо спомена я няма за съжаление :( Също така вчера бях при борсата в Слатина и пазачите ми казаха, че нямало там рампа.
Мнението беше редактирано от javor_bg: 02 септември 2014 - 10:55
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 02 септември 2014 - 13:33

Също и канала на бул.Копенхаген Дружба вече го няма зариха го.
Отговори

javor_bg снимка javor_bg 16 май 2016 - 09:12

Значи да съживя малко темата проблема с каналите и рампите в София за свободно ползване вече е много голям. Вчера бях на канала при метростанция Младост 3 и сто пъти съжалих , че отидох. Паднала бомба е много слабо определение за състоянието на този канал в момента. Ориентирам се към търсене на подемник на час или нещо от сорта.
Отговори

ivan_pop снимка ivan_pop 16 май 2016 - 20:47

 javor_bg, на 16 май 2016 - 09:12, каза:

Значи да съживя малко темата проблема с каналите и рампите в София за свободно ползване вече е много голям. Вчера бях на канала при метростанция Младост 3 и сто пъти съжалих , че отидох. Паднала бомба е много слабо определение за състоянието на този канал в момента. Ориентирам се към търсене на подемник на час или нещо от сорта.

Ами то каквото и да е съоръжение,има нужда от инвестиции за построяване и поддържане.Няма безплатен обяд!Това,че някой ползва нещо безплатно означава,че някой друг плаща......
Отговори

Dechkko снимка Dechkko 17 май 2016 - 09:59

 ivan_pop, на 16 май 2016 - 20:47, каза:

Ами то каквото и да е съоръжение,има нужда от инвестиции за построяване и поддържане.Няма безплатен обяд!Това,че някой ползва нещо безплатно означава,че някой друг плаща......



Не е точно така, какво има да му се поддържа на един канал или рампата. Проблема е в мизерията, която самите ние оставяме след като ги ползваме. Масло, бутилки, авточасти и всякакви подобни боклуци. Повечето ползват сякаш е за последно.......... Ако това имаш предвид за поддръжка съм напълно съгласен.
Отговори

opel_racer снимка opel_racer 10 февруари 2017 - 13:32

Здравейте,
Знаете ли близо до Люлин да има канал за кола? Имам да поработя малко по дъното на колата и ми трябва да я кача на канал.
Отговори

freeqwerty снимка freeqwerty 11 февруари 2017 - 16:32

 opel_racer, на 10 февруари 2017 - 13:32, каза:

Здравейте,
Знаете ли близо до Люлин да има канал за кола? Имам да поработя малко по дъното на колата и ми трябва да я кача на канал.

Тук има канал пред една къща. Може да попиташ дали може да го ползваш. По околовръстното за 7-8 минути си там.
Отговори

bobi7474 снимка bobi7474 11 февруари 2017 - 17:26

''По околовръстното за 7-8 минути си там.'' Колега,ако ти успееш да стигнеш от Люлин до посочения адрес за 7-8 минути,ще ти купя НОВ автомобил,колкото и да съм безпаричен! :3:
Отговори

k opel e снимка k opel e 11 февруари 2017 - 18:17

В Надежда 1 на гърба на бл. 122. Преди Шкода Еуратех в дясно. Рампата е много добра, но от блока са си я правили на собствени начала и са се разбрали винаги да има кола пред нея, която се кара рядко. Целта е да не се използва от външни. Понякога пред нея няма нищо, но е късмет.
Отговори

freeqwerty снимка freeqwerty 12 февруари 2017 - 16:04

 bobi7474, на 11 февруари 2017 - 17:26, каза:

''По околовръстното за 7-8 минути си там.'' Колега,ако ти успееш да стигнеш от Люлин до посочения адрес за 7-8 минути,ще ти купя НОВ автомобил,колкото и да съм безпаричен! :3:



От посоченият адрес до Обеля съм точно за толкова време. Хайде и 15 минути да стигне колегата от Люлин.
Отговори

dvasilev снимка dvasilev 18 февруари 2017 - 01:29

 javor_bg, на 27 февруари 2010 - 16:42, каза:

На обръщалото на 306 в Младост 2 има канал. Не е рампа, а канал. Мръсен е обаче. Там въртят и маршрутки между другото.

Другия вариант е в Овча Купел до Нов Български Университет има 1 пак така мръсен канал. Той се намира като се влиза от ул. Монтевидео към една поликлиника преди Нов Български като пак от неговата страна е тя. От Монтевидео като се завие наляво към поликлиниката и веднага като се завие вляво е канала.


Днес минах покрай този канал в Овча Купел, тъй като живея близко до него. Наистина е мръсен, но по-лошото е че е много нисък може би заради боклуците - не повече от метър висок. Някой да се сеща за друг канал в/около квартала?
Отговори

javor_bg снимка javor_bg 11 септември 2019 - 10:31

Айде пак малко да пораздвижа темата. Като се движа от кв. Гео Милев, подмина ВТУ-то и завия вдясно, подмина Петрола и завия вляво пак по главния път и някъде около общежитията от противоположната дясна страна виждам канал.Имаше някъде там влакова линия и е преди да се завие за Кауфланд Слатина. Някой знае ли нещо за него ?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg