Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

Opel Winter Fun 2 Враца

Тази тема е заключена

wazzz снимка wazzz 24 октомври 2007 - 19:33

 iavor, на Oct 24 2007, 04:04 PM, каза:

Момчета тази година искам силна организация при момента със самото тръгване.Нека тръгнем рано,за да направим добро настаняване рано.След,което имам предложение за малко каране на ски-няколко спускания забавление при лифта и бакя' ви Емил да ни напрай по некой друг чай с ром.
Пък след ските можем да си направим една грамотна раходка дребна из гората-малко снимки да овековечиме мероприятието и да се оправим към вечните полета на деградатните напитки :unsure:


:drive:

p.s. Яворе, майчин сине, внимавай да та не ритам от Враца до Пършевица и обратно и да не можеш цела вечер да си седнеш на гъза кога ората едът и пият... Нема да говорш така на баща ти, че я съм та напрайл, я ша та затръкам.
Отговори

wazzz снимка wazzz 29 октомври 2007 - 21:16

нали никой се не заблуждава, че някой просто ще изяви желание - ще организира всичко и ше напише тука " тая неделя по 30лв на лук ойл и на 28ми ви чкам със сложената маса на хижа еди си коя" ?!....
Отговори

Марчо снимка Марчо 29 октомври 2007 - 21:55

спешал фор Мартин пиши ме и мен !
Отговори

methood снимка methood 30 октомври 2007 - 10:23

Видело се е че у тая държава нема ред и дисчиплина ац ще се кача на балкана да проверя на неколко вили кви са цените и условията. Но за вили предлагам или уазиса или горския дом на тия двете най ще може да си правим свинщина що има механи така отделно та ще вида кви вили намера и ще провера и ще напиша. Сбогом засега отивам малко да дигам железа
Отговори

iavor снимка iavor 31 октомври 2007 - 12:11

Maрто баце вие какво си мислите,че некой хора като сме си на враца и по цел ден си го местим от единия в другия крачол ли?Имайте малко уважение към другите ебаси...

Сега съвсем сериозно.Понеже вмомента ме е тръшнал некав нов грип и е неква страшна гадост,давам личното си обещание и поемам отговорността да обиколя хижите и хотелите и да ви представя примерните им оферти,като естествено ще попитам навсякъде имали отстъпки за по-голями групи и т.н..


Ма моля ви се спрете...нонсенс след нонсенс...
Отговори

Ich0 снимка Ich0 31 октомври 2007 - 19:03

 wazzz, на Oct 29 2007, 09:16 PM, каза:

нали никой се не заблуждава, че някой просто ще изяви желание - ще организира всичко и ше напише тука " тая неделя по 30лв на лук ойл и на 28ми ви чкам със сложената маса на хижа еди си коя" ?!....



Е дедазнам.. Миналата година май баш така си стана. Да не говорим че тичах 1-2 седмици по някои да ми дават пари за капаро. Нищо не ми пречи да ги направя пак тия неща, ама.. за кво като гледам има и други желаещи :bravoo: :pray: Само май до момента 5 човека са написали, че ще проверят, но никой не го е направил. Или може би всички са проверили, ама момента да кажат нещо не е настъпил знам ли и аз вече :mhihi:
Отговори

wazzz снимка wazzz 31 октомври 2007 - 23:34

не знам... преценете го ;) аз съм си във враца тая седмица, която вечер искате (предложих да преместим сбирката на балкана тая седмица хем ше и преценим за вилата...) да се съберем.. сипваме 5лв газ и се качваме... :bravoo:
Отговори

Ich0 снимка Ich0 01 ноември 2007 - 03:15

Добре де ! Утре привечер - кои са навити да се качим и да преценим ?! Говоря за късния следобяд и ранната привечер :д, защото не се знае кой какви работици ще си има.. Примерно 18 и нещо 19ч така.. Аз съм 1-ви номер. Ще намеря и кола ако нема некоя на газ или на нафта и те така.. :mhihi: Напишете и се разбираме и отиваме, че ми писна те така да си чатиме, вместо да одиме у бирхалето и да сме си фешан.. ае :bravoo:
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 01 ноември 2007 - 16:22

 Ich0, на Nov 1 2007, 03:15 AM, каза:

Добре де ! Утре привечер - кои са навити да се качим и да преценим ?! Говоря за късния следобяд и ранната привечер :д, защото не се знае кой какви работици ще си има.. Примерно 18 и нещо 19ч така.. Аз съм 1-ви номер. Ще намеря и кола ако нема некоя на газ или на нафта и те така.. :mhihi: Напишете и се разбираме и отиваме, че ми писна те така да си чатиме, вместо да одиме у бирхалето и да сме си фешан.. ае :bravoo:


Аз съм съгласен. Пишете какво да се разберем. Мога да взема 1-2-ма с мен нагоре. Ако има нещо 0898 624986 или 0883 339926.
Отговори

wazzz снимка wazzz 01 ноември 2007 - 20:00

аз съм на работа до 6... аре зачекайте ме да са оправа и да се качиме към 7 някъде нагоре?
Отговори

Ich0 снимка Ich0 01 ноември 2007 - 22:26

Комплекс бунгала "ОАЗИС"

Дата: 28.12.2007 - свободно за свинйе

База: 20 свинйе

Цена: 17лв на свин


Хижа "Горски дом"

Камелия Цонева
Управител

гр. Враца 3000
ул. "28 Октомври" номер 32
тел: 0886/33 20 33
факс: 092/62 42 22


po.bolva,me.u**.


В крайна сметка да не си губим времето.. До няколко дни ще изберем къде точно да отидем от двете места, тъй като за едното не са известни условията.. След което решаваме да събираме по некакви левове капаро и всичко е наред :bravoo:

Всеки да напише къде ще му е по-комфортно - на У/Оазис или на Горски дом.. и те така.. Айде..

..за ONYX знам, че е сигОрен...
Отговори

wazzz снимка wazzz 02 ноември 2007 - 01:02

Ичеата баце е свръшил работа :)
И мене ма поболва къде ше е, сега баш немам пари, другата седмица като се прибера, Ичо, ше ти се обада да ти дам капаро...

Важно е да сте сигОрни, че ви поболва ... аре :Д
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 02 ноември 2007 - 10:51

 |ONYX|, на Nov 1 2007, 11:51 PM, каза:

баце FiLaRn, ше доажда ли на горе :?

Краен срок за капарото: 10.11.07 Вилата е Оазис.


Ше доажда и баце FiLaRn горе :bravoo:

Колко трябва да се даде за капаро?

btw... ще се качваме ли довечера нагоре някъде?
Отговори

methood снимка methood 05 ноември 2007 - 00:01

другарки и другарки предлагам тая седмица да чукнем една среща някъде по бензиностанциите и да дадете капаро така да запазим че ще заемат местата.да не чакаме до последния момент. ако искате идната събота или неделя на лукоила да видиме
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 05 ноември 2007 - 12:16

 methood, на Nov 5 2007, 12:01 AM, каза:

другарки и другарки предлагам тая седмица да чукнем езна среща някаде по бензиностанциите и да дадете капаро така да запазим че ще заемат местата.да не чакаме до последния момент. ако искате идната събота или неделя на лукоила да видиме



Айде, ако сте съгласни да се съберем в събота, защото има хора от нас, които пътуват неделя (като мен, например).
Примерно 20.00 на Лукойл или ОМВ
Отговори

methood снимка methood 06 ноември 2007 - 22:38

ми добре събота 20,00 на лукоил ако искате няма проблем и си носете па 10 левс за капаро и сме пичове :opel_forever:

Значи Миро МИГ Опел ми даде пари аз съм дал пари и ОНИКС :nau: очаквам така другите в събота на лукоил 20,00 и ако няко проявява интерес нещо 0898671244 0878623470 Калоян.
Отговори

iavor снимка iavor 09 ноември 2007 - 17:14

Ей що не съм един модератор в тоя раздел бееее......ИВАНЕ ТИ СИ Т*П!

Що се отнася до останалото,капаро утре ще дам на Седеф и те тека те
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 12 ноември 2007 - 10:28

Мисля, че е време за модерация на голяма част от мненията тук! Мартине!!! Внимавай с езика, не си на село... Мисля, че никой не го интересува какво те поболва и какво не!
Отговори

wazzz снимка wazzz 12 ноември 2007 - 20:56

Имам предложение за 28ми. Ичо, може ли някак да се свържеме с чичката горе и да го питаме ако вземем едно прасенце или едно агънце багънце ще може ли да го печне така някак... :) ???

Иначе ма поболва... а пъ тия модераторите тия пъ тия пъъъ....абе напрато тия пъ модератори...бега мани... :beer:
Отговори

methood снимка methood 12 ноември 2007 - 21:35

Аганце или не сичко е добре!

така убаво дано ви е поболвало :beer: отидох и сам запазил така за 28 дал съм за 11 човека капаро които още иска и има желание да се записва да го направи по бързо може да иде направо в кафе Виктория на пл.Левски и там Тарсите Юлия или които и да е казвате резервация на името на Калоян Михов за 28 декември!!! от мен толкоз за сега чао лека нощ довиждане и мерси и принципно си питайте онази работа почешваите си пелетата и всичко ще бъде наред :beer: :beer: :beer:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg