Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Ел.Хидравлика

ГостDokov_* 07 април 2019 - 14:56

Здравеите имам Опел Астра h 2005 1.9 150к.с
Проблемат ми е че Кормилото ми затяга след като трагна да го въртя а през това време се чува звук от помпата
Ако някой разбира проблема моля да пише
Отговори

tisho.74 снимка tisho.74 07 април 2019 - 16:44

За начало си виж нивото на хидравличната течност. След това търси проблеми по зареждане, кабели и т.н. Фабричните кримпвания вече си казват своето.
Мнението беше редактирано от tisho.74: 07 април 2019 - 16:50
Отговори

Д-и-м-о-в снимка Д-и-м-о-в 07 април 2019 - 17:02

Ако се окаже от токовете, то явно на Х-ката кербовките са по-ялови от на Г-то, тъй като сдават багажа доста по-рано като години. Моята е на 16 години и тръгна едната. Втора е на път.

А Н-ката е по-нови години и вече клипове за смяна на кабели имаше и през 2017-та даже......
Кво да се прави, икономисти... да ги хванеш и да ги обесиш на силовите кабели на акумулатора.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 07 април 2019 - 17:32

 Dokov, на 07 април 2019 - 14:56, каза:

Здравеите имам Опел Астра h 2005 1.9 150к.с
Проблемат ми е че Кормилото ми затяга след като трагна да го въртя а през това време се чува звук от помпата
Ако някой разбира проблема моля да пише


Първо добре дошъл! Нищо лично към теб, но смяташ ли, че ти си първи с такъв проблем? Дали пък вече не е разисквано и не са открити проблемните места, възли, детайли и тн? Не си попълнил правилно и профилът! Вземи се запознай малко с правилата тук и за в бъдеще използвай търсачката!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg