Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Силов Тунинг

Турбо

iliqn_vectra b снимка iliqn_vectra b 10 февруари 2012 - 14:28

Здравеите пичове значи аз имам опел вектра б 1.7 дизел исузо мотор и немога да мо сложа чип искам да ви попитам дали мога да мо сложа едно по голямо турбо дали става таиа идеиа даите мнениа ако може . Мерси предварително на сички 8) :icon_wink2:
Отговори

sa6oooo снимка sa6oooo 10 февруари 2012 - 18:33

Всичко е възможно ама ще се вкараш в доста голям филм. Трябва и кулера да смениш а вече за горивото от винтчето на помпата ще го коригираш.
Отговори

iliqn_vectra b снимка iliqn_vectra b 11 февруари 2012 - 10:47

Ок а расхода на хоривото дали ше се покачи ако го направа това нешто да смена турбото с по голямо :icon_wink2:
Мнението беше редактирано от iliqn_vectra b: 11 февруари 2012 - 10:48
Отговори

ASTOR снимка ASTOR 13 февруари 2012 - 18:55

Ти как мислиш... повече работа а да гори по малко ?? . То не е само да сложиш турбо и готово колко работи има още...
Отговори

Сашо снимка Сашо 14 февруари 2012 - 20:25

 sa6oooo, на 10 февруари 2012 - 18:33, каза:

Всичко е възможно ама ще се вкараш в доста голям филм. Трябва и кулера да смениш а вече за горивото от винтчето на помпата ще го коригираш.

И ко викаш? връткаш винта на помпата и тичаш по улицата, ей батковото ти ще дойдеш най-добрия мапер без дино и смеси :helpsmilie: Колко има изписано, колко има казано-Тунингът не е за всеки, трябват пари,нерви,ЧОВЕК,КОЙТО Е В ЧАС и още един куп други дреболии :drinkin2:
Отговори

Ma3yTa снимка Ma3yTa 16 февруари 2012 - 22:22

Не можеш да чипосаш TC4EE1 (известен като исузу мотора) поради простата причина, че няма никаква електроника по него. По голямо турбо не ти трябва поне на първо време. Колегата Prilo e написал много хубава и подробна тема в другия форум - http://www.opelclub-...topic=4825&st=0 Гони се ефекта на чипосването на модерните дизели само, че тук нещата се случват ръчно, а не с лаптопа. Неграмотно зададения ти въпрос, обаче силно ме притеснява. Ако нямаш заделена пара (защото ще ти трябва), знания и умения не го закачай - по-добре флегматичен мотор, отколкото счупен такъв.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg