Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Астра Г БОРД КОМПЮТЪР

nLite снимка nLite 23 ноември 2010 - 18:40

Имам Астра Г 1999 год . 1.8 /116/ Интересувам се дали мога да и сложа борд компютър който да отчита разход и т.н ... какви материали ми трябват ? ии толкова ли е сложно ... Питал съм и са ми казвали , че са ми необходими : друг борд компютър , друга ръчка за чистачките с копче и др. по голям екран ... преди време имах по старата Астра ф ии по форомите четох , че и обикновенният компютър с някакви настройки също може да показва разход и т.н.
Отговори

V. Petrov снимка V. Petrov 23 ноември 2010 - 19:36

 nLite, на 23 Nov 2010, 18:40, каза:

Имам Астра Г 1999 год . 1.8 /116/ Интересувам се дали мога да и сложа борд компютър който да отчита разход и т.н ... какви материали ми трябват ? ии толкова ли е сложно ... Питал съм и са ми казвали , че са ми необходими : друг борд компютър , друга ръчка за чистачките с копче и др. по голям екран ... преди време имах по старата Астра ф ии по форомите четох , че и обикновенният компютър с някакви настройки също може да показва разход и т.н.

Смени астрата с по-нова.
Отговори

jiggeee снимка jiggeee 23 ноември 2010 - 19:52

 V. Petrov, на 23 Nov 2010, 19:36, каза:



без коментар на предходното мнение...
към автора - използвай търсачката и ще си отговориш на въпроса, тъй като до няколко минути темата ще бъде изтрита, предполагам.
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 24 ноември 2010 - 17:57

Колега отговор на всичките ти въпроси има в темите във форума. разгледай разделите и щe намериш темата
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg