Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Хобито на всеки от нас

Angelinoff снимка Angelinoff 08 март 2007 - 18:36

:bishop: Да чопля по колата , цъкам РПГ - игри , Компютри , ... мисля като ми свърши договора тука да си развия хобито- коли в професийка ... имам един приятел дето ще ме учи ...
Отговори

peca снимка peca 08 март 2007 - 19:11

много ми е гот да си ида за риба, на припек с биричка и скара нощуването на язовира е задьлже. голям купон става. за крастата по ОПЕЛИТЕ нема да говоря то се знае :bishop: :doh: :61: :61:
Отговори

ТаНиЧкА_88 снимка ТаНиЧкА_88 06 май 2007 - 12:32

При мен има малко раздвоение на личността , не за друго , а щото моите интереси за коренно различни - коли , мода , ревюта и т.н. . Но да не изневерявам на всички фенове мога само да кажа , че едно от хобитата ми е да се возя в бързи опели :icon_cry: , което на практика не може да замести дефилетата по подюмите :rotfl: !!!
Отговори

ДимоЖеков снимка ДимоЖеков 06 май 2007 - 12:43

Да се каже хоби е прекалено силно, но най-голям кеф ми доставя да карам на някъде :icon_cry: :first: :manta:
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 07 май 2007 - 13:13

Обичам да съм във фитнес залата. :25:
Харесва ми да играя футбол. :25:
Чувствам се страхотно когато пътувам, с двете ми красавички. :25:

:ban: :ban:
Отговори

lamerbg снимка lamerbg 07 май 2007 - 14:16

ами аз чесно да си кажа се занимавам с почти всичко... но когато ми се сдуха настроението сядам в колата, сипвам нафта и обикалям из града като патрулка :25: а и обичам вечер да се развозвам.... осван това често си ръчкам из колата когато няма какво да правя, все нещо ще си намеря да правя по колата... аааа задавали са ми и запроса кое е по важно за мен Жената или Колата? на тоя вапрос вие отговорете :25:
Отговори

vectrata снимка vectrata 29 май 2007 - 13:20

Коли,пари,жени,далавери,компоти(компютри),ядене ама без пиене :20ashley_results: ,кафенца,безцелно(бързо) каране и общо взето това е
Отговори

Dead Fox снимка Dead Fox 29 май 2007 - 14:52

Авиосимулатори и авиация и като не съм пред компа и не ме взеха за пилот летя ниско по пътищата с Астрата :)
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 22 юли 2007 - 23:46

Цъкам баскетче,но най-вече поркане с приятели (почти всяка вечер).То лятото кво друго да се прави?Е човъркам все нещо и по количката де мания си е
Отговори

vvvasilev снимка vvvasilev 24 юли 2007 - 13:32

Плаване - наскоро станах капитан, Парапланеризъм, велосипедизъм, фитнес, бокс и пътешествия
Отговори

Totogada снимка Totogada 24 юли 2007 - 13:45

Компютри,Световен рали шампионат,велосипедизъм,разходки из планината.
Отговори

ГостTORA_* 02 август 2007 - 00:37

компютри и музика - не мога без тях :)
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 07 август 2007 - 14:24

Не мога без книгите- за история най- вече, и по- точно за фюрера и Третия райх, за втората световна война и българските велики военни победи срещу турци, сърби, гърци, румънци, англичани, франсета, руснаци и всякаква сган от Африка през Балканската и първата световна войни. Но напоследък вися само пред компа, за съжаление.
Отговори

GecataKadett снимка GecataKadett 04 септември 2007 - 19:13

Любимото ми нещо е да карам.Не мога без да карам побърквам се също немога без да чета интересните теми в опелклуб-бг.ком :) ем сайта е от скоро ама с карането си е от бая време нещо като шофиорохолик съм така да го нарека :) :ranting: <_< :icon_redface:
Отговори

RudiRachev снимка RudiRachev 04 септември 2007 - 22:08

Да си кажа без бой имам си много хобита :)
Музиката и Спорта са в кръвта ми. Любима музика: Рок, Хард Рок и Метал
Спорт: Футбол, Тенис, Ф1, Волейбол, Баскетбол май гледам почти всичко без художествена гимнастика
Тъй като вече съм семеен жените поостанаха малко на втори план :)
Е това е от мен
Отговори

HegeJl4o снимка HegeJl4o 14 септември 2007 - 00:01

Главно през свободното си време сам приколата,покрай колата,под колата , и тнт :)
иначе обичам да се ровя из нета а като хоби сам избрал акваристиката
това е останалото време бачкане
Отговори

sauber снимка sauber 14 септември 2007 - 13:31

Аз започнах едно ново хоби, което ме радва супер НОГО. Един приятел си взе на скоро нов ( тестов де, на 3000 км. ) Олроуд и му направих програма за подръжка ( кога, къде и как, масла, добавки, гуми ) и тинтири минтири.... До 100 000 км. съм го уплатнил :icon_rolleyes:
Отговори

vesmart снимка vesmart 14 септември 2007 - 14:42

Отскоро хобито ми е да се ровя по моя kadett GSI, и да се опитвам да си оправям сам проблемите по него.
Разбира се ползвам и съвети от форума.
Отговори

A s t r a снимка A s t r a 11 декември 2007 - 01:35

Аз пък съм много зарибен от колите..Само гледам някои да дигне капака и съм при него. :o Иначе другата занимавка е фитнеса и сега гледам да се ориентирам към зимни спортове,примерно с един сноуборд няма да е зле :bou:
Отговори

radoev снимка radoev 07 януари 2008 - 23:23

Разтоварва ме стрелба с револвер 357mag. по стари GSM-и , бирени бутилки или ледени висулки :o
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg