Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Нови крушки за ксенон за Омега Б99Г?

batzorogeo снимка batzorogeo 25 септември 2012 - 21:16

Имам проблем с фаровете .....Светят слабо и искам да пробвам с по мощни крушки.Омегата е 99г с оригинални къси ксенон и дълги халогенни.Късите са тези които искам да сменя.Фаровете ми са с оригинални лупи ксенон.Имате ли предложение за този проблем .Искам да си купя най-мощните възможни крушки.
Отговори

hudson снимка hudson 25 септември 2012 - 21:28

Това не са халогенните крушки с различна мощност.
Ксенона ти е само с една мощност за този цокъл с който си. Най-много да имаш избор на цветове, но 4300 келвина са цвета на дневната светлина и при него имаш най-голяма осветеност.
Отговори

batzorogeo снимка batzorogeo 25 септември 2012 - 21:41

hudson имаш ли идея откъде да си поръчам такива крушки?
Отговори

batzorogeo снимка batzorogeo 26 септември 2012 - 00:36

Разгледах няколко сайта и намерих крушки по 20 - 25лв.Колко са качествени е друг въпрос.Проблема е че сега карам с оригинални на Philips и пак не светят макар че дадох по 80 лв на крушка.
Отговори

bollbe снимка bollbe 26 септември 2012 - 17:55

 batzorogeo, на 26 септември 2012 - 00:36, каза:

Разгледах няколко сайта и намерих крушки по 20 - 25лв.Колко са качествени е друг въпрос.Проблема е че сега карам с оригинални на Philips и пак не светят макар че дадох по 80 лв на крушка.

Виж в сайта на luxima.bg аз от там съм си купил и съм много доволен.Говоря за комплет.Има и едни които са 45W и светят много силно но незнам дали ги имат още.
Мнението беше редактирано от bollbe: 26 септември 2012 - 17:56
Отговори

SPD снимка SPD 26 септември 2012 - 20:45

Крушките са D2S но не знам дали има с различна мощност.. Мисля, че са 35W всички ;)
Отговори

batzorogeo снимка batzorogeo 28 септември 2012 - 15:32

Хора понеже съм зле с ел.частите ,сега малко се обърках ,защото досега си мислех чеза късите(ксенона с лупите) ми трябват крушки H1. Колегата SPD написа че крушките трябва да са D2S и сега назнам за какво да гледам?
Какви крушки ми трябват последно?
Отговори

SPD снимка SPD 28 септември 2012 - 16:04

D2S за фабричен ксенон!

H1 само ако ти си слагал ксенона...
Отговори

omegaab снимка omegaab 01 октомври 2012 - 19:34

Колега, полирай фаровете и ще светне много!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg