Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Astra G - не свети лампичката на таблото за къси светлини

charlim снимка charlim 06 октомври 2013 - 18:06

Здравейте. Откоро имам проблем със зелената лампичка на таблото, която свети, когато е са пуснати късите светлини. Синята лампичка до нея, за дългите светлини, свети. Проверил съм изправността на лампичаката, ключа за пускане на габаритите и късите светлини работи - габаритите и късите светлини светват, подсветката на цифрблата също се пуска. Моля да ме опътите къде може да е проблема.
Отговори

pu6olin снимка pu6olin 06 октомври 2013 - 18:14

Сега разбирам,че свети зелена лампа за късите.При мен светва зелена лампа за халогените.За късите мисля че няма.
Отговори

boyko1975 снимка boyko1975 06 октомври 2013 - 20:00

И при мене за късите не свети, само за халогени и дълги
Отговори

charlim снимка charlim 06 октомври 2013 - 20:32

Приятели, поднасям моите хиляди извинения за зададения от мен въпрос. От март месец не съм карал моята астра, тъй като се "кефех" до миналата седмица на "новия" автомобил на баща ми - Ситроен Берлинго. Бях длъжен да го изпитам по пътищата, да видя дали има някакви косури. Еми понеже Берлингото има Зелена светлина за включени къси светлини, затова ги търся и на Астрата! Не съм вярвал, че за толкова малък период от време, сменияйки колата, може да се промени толкова много мирогледа ми. Благодаря ви много за моменталните мнения, които ме ориентираха много бързо в създалия се за мен "проблем". Бъдете живи и здрави и си карайте колиците/опелчетата разумно!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg