Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Гуми и джанти

Отностно гумите Goodride

papalin4o снимка papalin4o 17 юли 2008 - 01:17

Здравйте всички!
Искам всеки да си изкаже мнението за тези гуми,защото ми се виждат доста евтини,а нямам никаква представа какви са тези гуми и дали си струват парите!
Става въпрос за ето тези:
http://ssl.delti.com/cgi-bin/reifenbestell...559&dsco=53

И също така,дали някой е пазарувал от този сайт и дали е надежден!
Благодаря Ви!
Лека вечер!
Отговори

bat_jorko снимка bat_jorko 17 юли 2008 - 09:36

 papalin4o, на Jul 17 2008, 02:17 AM, каза:

Здравйте всички!
Искам всеки да си изкаже мнението за тези гуми,защото ми се виждат доста евтини,а нямам никаква представа какви са тези гуми и дали си струват парите!
Става въпрос за ето тези:
http://ssl.delti.com/cgi-bin/reifenbestell...559&dsco=53

И също така,дали някой е пазарувал от този сайт и дали е надежден!
Благодаря Ви!
Лека вечер!

Тези гуми като ги гледам са добра външна имитация на водеща марка. :beer: Съдейки по размера на гумата предполагам на каква кола ще се слагат (голяма), аз не бих се доверил на този производител. :mhihi: Ако е само за оптиката, стават! :confused:
Отговори

silvaro снимка silvaro 17 юли 2008 - 09:49

 papalin4o, на Jul 17 2008, 02:17 AM, каза:

Здравйте всички!
Искам всеки да си изкаже мнението за тези гуми,защото ми се виждат доста евтини,а нямам никаква представа какви са тези гуми и дали си струват парите!
Става въпрос за ето тези:
http://ssl.delti.com/cgi-bin/reifenbestell...559&dsco=53

И също така,дали някой е пазарувал от този сайт и дали е надежден!
Благодаря Ви!
Лека вечер!

колега моя съвет е ,ако може да не залагаш на тия гуми,по добре заложи на някой европейски пеоизводител!не че съм карал такива гуми ама ми се струва,че за тия пари просто неможе да бъде направена качествена гума,а и това което пише в саита им ..... "Tires are made in China and inner tubes are made in South Korea. The tires are sold by container loads and are manufactured according to market requirements."
Отговори

sauber снимка sauber 17 юли 2008 - 10:15

Този размер, с този скоростен индекс за 108 + доставка...По добре недей.

Не правете компромис с гумите !
Отговори

papalin4o снимка papalin4o 17 юли 2008 - 15:51

Колата е опел Астра Ф!

На старата кола пак бях със китайски гуми (Wanlli S-10009,май такъв беше модела),и бях доволен.
Много се чудя.
Дали да избера тези чисто новите китайки или да си взема някои европейски,ама 2ра ръка,защото сега бюджета ми е малко малък ,а пък ми трябват гуми!?
Какво да правя?!?
Отговори

Рошко снимка Рошко 17 юли 2008 - 15:56

 papalin4o, на Jul 17 2008, 04:51 PM, каза:

Колата е опел Астра Ф!

На старата кола пак бях със китайски гуми (Wanlli S-10009,май такъв беше модела),и бях доволен.
Много се чудя.
Дали да избера тези чисто новите китайки или да си взема някои европейски,ама 2ра ръка,защото сега бюджета ми е малко малък ,а пък ми трябват гуми!?
Какво да правя?!?

Kолега, тая марка Goodride... и на всичко отгоре произведена в Китай... "Мирише" ми на регенериран в китай употребяван капут... :confused:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 17 юли 2008 - 16:15

Абе за задни са перфектни ако мене питате ;) Особено, както е написал, че не му се дават пари за нови маркови... Другият вариант е да отидеш до Богров и да те затрупат с оферти за 2ра ръка или да дебнеш по форумите, изкачат хубави варианти... ама размерът е кофти ;)

Wanlli ги бяха оплюли много жестоко в AutoBild (даже тестовата гума не издържала на скоростният си показател, имам я статията в нас)... Но пък те имат модел, който по шарка е като AVS Sport моделът на Yokohama, имат и други копия на добри модели, но разликата в самата смес...

Аз също карам с китайски гуми отзад, DURUN, но и аз съм страшно доволен от тях!
Отговори

papalin4o снимка papalin4o 18 юли 2008 - 02:10

 Moonlord, на Jul 17 2008, 05:15 PM, каза:

Абе за задни са перфектни ако мене питате ;) Особено, както е написал, че не му се дават пари за нови маркови... Другият вариант е да отидеш до Богров и да те затрупат с оферти за 2ра ръка или да дебнеш по форумите, изкачат хубави варианти... ама размерът е кофти ;)

Wanlli ги бяха оплюли много жестоко в AutoBild (даже тестовата гума не издържала на скоростният си показател, имам я статията в нас)... Но пък те имат модел, който по шарка е като AVS Sport моделът на Yokohama, имат и други копия на добри модели, но разликата в самата смес...

Аз също карам с китайски гуми отзад, DURUN, но и аз съм страшно доволен от тях!


Точно такива ми бяха Wanli-тата!Шарката им беше точно като на Yokohama.
Ами да,по форумът излизат най-редовно оферти за гуми,но все са голям размер или другото е,че така по снимка малко трудно се определя състоянието на една гума,защото не само ДОТ-а е достатъчен.
Все още се чудя какво да правя?!
Отговори

McCoy снимка McCoy 15 март 2011 - 21:11

Гледам темата е малко старичка, но какво ще кажете за тази промоция, дали си заслужава - http://autobox.bg/ 3 гуми + 1, Видях доста мнения по въпросната марка, които не бяха кой знае колко положителни.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg