Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

ГИ landi renco

Themechanic снимка Themechanic 03 декември 2018 - 19:31

След много лутане в нета стигнах до решение да сложа ГИ Landi renco, малко скъпо ще ми излезе, ама дамо да няма проблем е най важно. Тука във форума няма отзиви за тази марка учудващо. Любопитен съм да чуя мнения за въпросната марка и вие колеги с какви марки ГИ сте?
Отговори

freeqwerty снимка freeqwerty 03 декември 2018 - 21:04

Ако се консултираш с Мишо, то ще получиш 100% информация, кое АГУ/ГИ е за твоят автомобил. Изключителен професионалист е в тази сфера. https://www.opelclub...0%B1%D0%B8&st=0
Мнението беше редактирано от freeqwerty: 03 декември 2018 - 21:10
Отговори

ivan_pop снимка ivan_pop 03 декември 2018 - 21:10

 Themechanic, на 03 декември 2018 - 19:31, каза:

След много лутане в нета стигнах до решение да сложа ГИ Landi renco, малко скъпо ще ми излезе, ама дамо да няма проблем е най важно. Тука във форума няма отзиви за тази марка учудващо. Любопитен съм да чуя мнения за въпросната марка и вие колеги с какви марки ГИ сте?

Ако е монтиран кадърно няма да имаш грижи!А след като се наложи извънгаранционен ремонт,става въпрос за добра цифра!
Отговори

Meradzhiev снимка Meradzhiev 03 декември 2018 - 21:23

Аз съм с ЛАНДИ и съм доволен. Не съм имал проблеми, но предполагам, че и колеги с други ГИ, ако са без проблеми ще ти кажат същото.
Отговори

Themechanic снимка Themechanic 04 декември 2018 - 21:24

Вече определих дата, в понеделник, а след това ще пиша какво е качеството...
Отговори

ivan_pop снимка ivan_pop 04 декември 2018 - 22:32

 Themechanic, на 04 декември 2018 - 21:24, каза:

Вече определих дата, в понеделник, а след това ще пиша какво е качеството...

Какви са компонентите,каква е цената и колко е гаранцията?
Отговори

Themechanic снимка Themechanic 07 януари 2019 - 19:56

Вече месец почти стана от както съм с газовата и съм много доволен както от вървеж така и от икономичност и много добра работа на двигателя. Например, вчера допълних бутилката при показания на дневния километраж 313км и 22л допълване, разбира се в тези километри и има и на бензин, докато прехвърли на газ. Вярно че цената е висока ама живот и здраве с тоя разход и без проблеми бързо ще я избия.Цената е 1450лв със 160 квт изпарител, без ОБД, бутилката е на мястото на резервната гума и зареждащото устройство е до бензиновото под капачката. Ама що мерцедеси и аудита ги изгубих в огледалото направо не е за вярване, та може и да си изкарам и шамарите някъде. Нали ми светеше чек енжина но сега като смених и мембраната колата взе да набира като ракета, не усещам кога стигам до 160 км/ч, за повече не искам и да си помислям.
Това е за сега, дано да няма изненади с отрицателен знак, успех!!!
Мнението беше редактирано от Themechanic: 07 януари 2019 - 19:58
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg